Karlos80

Nudné a nepříliš inspirativní poliziotteschi, které však začne docela nadějně (vraždou ve stylu giallo ale těch žlutých aspektů je tam pak ještě víc), jenže pak přijde zklamání, film vyvine do jednoho velkého melodramatu, s nějakým vydíráním a obchodem drobného zločinu a mě to časem unavilo sledovat, navíc ty dlouhé dialogy uff.. "Special Killers" jsou filmem nejméně tří různých žánrů ale ani na okamžik se moc dobře necítí ani v jednom a celkově ve všech spíš propadá...Jako detektivka postrádá větší napětí a vzrušení, jako zločinecký film má příliš malou a především chromou akci a jako typické drama film zas postrádá nějaké ty přesvědčivé city a emoce a rovněž nějaké dramatického šotka, který by film oživil. Moc toho tu tedy nefunguje, film doslova shořel na nedostatku představivosti, zajímavých momentů byste nespočítali na prstech jedné ruky, hraní mě taky moc nepřesvědčilo, je tu spousta bezdůvodné nahoty a jednotvárných sexuálních scén, jako malé plus beru jen výkon do tý doby hojně obsazované Femi Benussi, bohužel jen do malých rolí, tady v jedné z hlavních rolí, zas měla možnost ale bohužel ve špatném filmu, nicméně i tak si myslím že podala dobrý výkon (číslo v nočním klubu je perfektní) a tento film v uvozovkách patří k jejím nejznámějším. Typický Eurotrash.. ()