Reklama

Reklama

On the Line

  • Slovensko Na linke je vrah
Trailer 1

Losangeleský excentrický moderátor Elvis Cooney (Mel Gibson) opúšťa svoju manželku a dcéru a odchádza do rozhlasovej stanice KLAT moderovať polnočné vysielanie. Zoznámi sa s novým stážistom Dylanom (William Moseley), s ktorého si na začiatku zmeny nezabudne vystreliť. Elvis vedie svoju rozhlasovú reláciu spolu s Mary (Alia Seror O´Neillová), operátorkou telefónnej ústredne. Po chvíli vysielania Elvisovi zavolá muž menom Gary (Paul Spera), ktorý tvrdí, že je vo svojom dome a drží Elisovu ženu Oliviu (Nancy Tateová) a dcéru Adriu (Romy Pointetová) ako rukojemníčky. Keď Elvis pohrozí, že Garyho stiahne z vysielania, Gary odpovie, že zabije celú Elvisovu rodinu. Gary pokračuje vo vysvetľovaní, že Elvis je zodpovedný za to, že predchádzajúca operátorka ústredne Lauren si vzala život kvôli Elvisovmu prístupu a hrubým vtipom na jej adresu. Gary prinúti Elvisa, aby sa v priamom prenose priznal, že spal s Mary. Potom mu prikáže, aby vyšiel na strechu a skočil. Dylan, Mary a pracovník štúdia Steven (Yoli Fuller) ho nasledujú. Dylan sa snaží Garyho oklamať, aby uveril, že Elvis skočil zo strechy, ale dron z výšky všetko nahráva. Elvis potom počuje dva výstrely a predpokladá, že jeho rodina je mŕtva. Na ceste von zo štúdia sa z reproduktorov ozve Garyho hlas a povie, že jeho rodina je stále nažive a je s ním niekde v budove. Elvis si potom uvedomí, že Gary bol celý čas v štúdiu a poslal ho na strechu, aby mal čas zabiť ochrankára na vrátnici, ukryť sa v budove a nastražiť výbušné zariadenie. Gary stanoví ďalšie podmienky - Elvis má 40 minút na to, aby ho našiel, inak všetci zomrú... (TV JOJ)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (38)

kingik 

všechny recenze uživatele

Sympatická nachytávka (diváka) od Mela Gibsona. Ten hraje hvězdného moderátora rádiové noční show Na lince. Je zvyklý na nejrůznější telefonáty od posluchačů, ale jeden telefonát přece jen nikdy nečekal. Jednou v noci mu do studia zavolá neznámý šílenec, co tvrdí, že přepadl jeho ženu s dcerou v jejich domě a hodlá je ztrestat za moderátorovy poklesky v chování. Od té chvíle se uvnitř rozhlasových prostor rozjede kolotoč, kterak šílence na dálku zastavit a přesvědčit, aby svůj šílený zločinný plán nerealizoval. Příznivci někdejšího filmového idolu s ním po kariérním sestupu absolvovali už celkem solidní řádku filmů z nižší kategorie. S každým filmem ale roste možnost, že se slovutný herec, který si už delší dobu pěstuje image plesnivého vousáče, zvedne a ocitne se v zajímavé, když ne tedy přímo v kvalitní roli. A tohle je právě případ, kdy je sice v osidlech neznámého režiséra, ale ten jeho herectví nikterak nedegraduje. Mel tedy ze sebe tlačí emoce, psychické zdeptání a promazal kolena mastí, aby předvedl něco málo drobně akčního. V rozhlasovém komplexu objevuje mrtvoly svých spolupracovníků a odhodlaně číhá na osobní setkání s psychopatem, který mezitím po celém areálu rozmístil časované nálože. Má to napětí, postupný spád událostí a herecká čeládka, Paul Spera v roli šílence zaujal, také rozhodně není k zahození. I malinko originality se najde. A aby to tedy mělo patřičný vrchol, přijde závěrečná pointa (odhalil jsem ji), která zcela zásadně změní chod a vyznění filmu. Romuald Boulanger se docela dost režijně snažil, sevřenost prostředí plně využil a technicky na tom film není vůbec špatně. Hodnocení se pak bude odvíjet zejména od toho, jaký má divák smysl pro (jízlivý) humor a zda je ochoten smířit se s potutelným vyzněním filmu. 7/10 ()

Rominator 

všechny recenze uživatele

Elvis Cooney (Mel Gibson) odjíždí do práce, aby moderoval svoji půlnoční talk show Elvis Live na rádiu KLAT FM, kde již čtyřicet let dává rady všem volajícím. Po několika hodinách vysílání se dovolá Gary, který tvrdí, že drží jako rukojmí jeho ženu a dceru... Fanoušci si Mela Gibsona užijí, protože je téměř v každé scéně. Příběh má slušné tempo a nuda rozhodně nehrozí. Po zhlédnutí divák začne přemýšlet o chybičkách v ději, ale bez spoilerů k tomu nelze moc napsat. V závěru na diváky čeká přinejmenším jedno překvapení. HODNOCENÍ 60% ()

Reklama

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Chlápek zavolá do rádiové show , že unesl rodinu moderátora a chce ji zabít kvůli tomu, že si moderátor udělal srandu z jeho ženy a ona se pak zabila. Tak, že pak moderátor plní jeho pokyny a zjistí, že je v té samé budově odkud vysílá jsou tam bomby a i ta jeho rodina má 40 minut na to, aby je našel. Posud dobré pak , ale zjistíme , že je to prank a jde to do háje pak máme druhou pointu ta je lepší, ale nezachrání to navíc je stejně debilní a je to delší prank. Kdyby to mělo normální konec dám 60 procent tohle mě jen nasralo tak, že 40. ()

borec999 

všechny recenze uživatele

Neviem čo niektorí komentujúci očakávali. Je to béčko, ale podľa mňa relatívne uchádzajúce. Mel Gibson má regulérnu hlavnú rolu, nevysral sa na to a hrá výborne. Príbeh je síce viackrát videný, no v závere okorenený pekným zvratom. Po technickej stránke je to na béčko slušné, scény vyvolávajúce napätie fungujú. Ja osobne som cítil z On the line snahu všetkých zúčastnených o to, aby bol výsledok čo možno najlepší. A to sa v dnešnej dobe nudných a odfláknutých béčok cení. Práve preto dokážem ospravedlniť aj niektoré malé chybičky krásy (herci vo vedľajších postavách ktorí za Gibsonom zaostávajú či úplne posledný silený zvrat). Medzi 3 a 4* a za mňa v rámci žánru spokojnosť. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

zhruba osmdesát minut je to takový ten klasický béčkový thriller, který se bude dobře vyjímat na Prima Cool někdy po desáté hodině. Pak ale přijde twist (dokonce dvojitý), který mě upřímně překvapil a i když to nebude bořit hranice, celkem se mi líbí ta zpráva, kterou to chce předat (i když možná ne úplně úmyslně). Gibson tu hraje tak nějak sám sebe a bylo vlastně docela fajn ho vidět v trochu větší roli, i když v ne až tak dobrém filmu...50% ()

Galerie (22)

Zajímavosti (2)

  • Film sa natočil v Paríži a natáčanie začalo 9. júna 2021. (Arsenal83)

Reklama

Reklama