SuperStar 2021

• Slovensko SuperStar 2021
všechny plakáty
Soutěžní / Hudební / Reality-TV
Česko / Slovensko, 2021, 100 min

Televize Nova a Markíza se znovu spojí, aby během září roku 2021 divákům přinesly další ročník nejslavnější a nejúspěšnější hudební talentové soutěže. Chybět nebude ani osvědčená a oblíbená porota, která zazářila v minulé ročníku, a to ve složení – Leoš Mareš, Patricie Pagáčová, Pavol Habera, Monika Bagárová a Marián Čekovský. Diváci se opět mohou těšit na skvělou zábavu, soutěžící, kteří jim už v castingových kolech vyrazí dech svým talentem, ale i na ty, kteří je i porotu pobaví nebo rozesmějí svými výkony. Na obrazovkách budeme sledovat dramatickou cestu mladých lidí za vytouženým cílem – stát se úspěšnou a uznávanou SuperStar. Vítěze navíc čeká pohádková výhra v hodnotě 2 000 000 korun. (TV Nova)

Tereza_T

Bizár nad bizárkem… show o zpívání co není téměř vůbec o zpívání. Soutěžící se předhánějí o to, kdo předvede nejvíc politováníhodný životní příběh a v porotě platí nepsaný pravidlo, že čím víc někoho urážejí, tím je to vtipnější a často bez hranice toho, co je urážka a co je konstruktivní kritika. Stejně tak mizí i hranice soudnosti soutěžících. Domácí záběry jsou každým rokem o lvl jinde a když na vystoupení svojí dcerky dorazí celá famílie z horní dolní včetně strejčka z třetího kolene je to přinejmenším úsměvná podívaná. Vždycky si pak musím připomínat, že každý ze soutěžících tam jde dobrovolně ač je motivace jakákoli. No co nadělat, stejně u toho prosedím od teď zase každou sobotu až do Vánoc. Pokud se vyžíváš v bizárku, tak doporučuju, k tomu sklenku alkoholu na posilnění a nejlépe parťáka do dvojice s podobným smýšlením… my s bráchou si tyhle sobotní seance užíváme už několikátým rokem. ()

Lukrecie

Letos to vypadá na slušný a zajímavý ročník 🙏🥰👌👍🍀 31.10. Ach jo opět výborné zpěvačky dál nepustíte a některé lehce nadprůměrné a pro mě obyčejné tj. ničím nezajímavé kluky necháte projít!!!! ☹️😢🤔 7.11. Dnes se překvapivě téměř 100% shoduji s rozhodnutími poroty. 😉 21.11. No tak hlavně že P. Habera prohlásil v jednom z prvních dílů, že je letos velmi silný ročník skvělých zpěvaček a pak je připravíte o jedno místo! ☹️🤔 Myslím, že bylo unáhlené poslat někoho rovnou do finále ještě s tak primitivní písní. Holt každá soutěž má někoho, kdo je protěžován a nadhodnocen. Moji favoriti: Adam, Elizabeth a Marietta. ()

SOLOM.

Každá další sezona je slabší a slabší a to nejen výběrem finalistů, urychleného vyřazování, ale i výběrem moderátora (Farná je možná dobrá zpěvačka, ale jinak…). Co se poroty týče, tak s Haberou a Čekovským problém nemám – to jsou chlapi na svém místě, nicméně Mareš tam nemá co dělat, stejně tak Pagáčová a Bagárová u mne svým projevem na Slavíkách dost klesla. Společně s Patricií tam jsou hlavně proto, aby ukazovaly své výstřihy, dodaly nějaké ty emoce a to je tak vše. Vítěz Pavlovčin nebyl špatný, byli tam ale lepší. Nemyslím si, že by měl nějakou protekci díky segře, jak pár lidí řešilo na netu…Bohužel Supertar je už mrtvý projekt, který už ani moc lidí nezajímá… ()

Handle

Za mě to byla vlastně asi nejdůstojnější řada SuperStar za posledních X let. Sice se podle mě vyházelo pár zajímavých zpěváků s potenciálem, ale jinak to docela šlapalo a dost cením oživení finálových kol v podobě moderátorky Ewy, ale třeba i návratu soutěžících z minulých ročníků (kteří teda bůh ví proč zpívali na playback :D). Ne, nebylo to ani zdaleka dokonalé, ale nějaká ta snaha tam byla. A Adam Pavlovčin jako vítěz má imho velký potenciál v showbussinesu. ()

Alexis74 odpad!

Proboha co to je za póvl program, už to kurva zrušte, protože jen utrácíte vysílací čas něčím ani ne bezhodnotným, ale totálně podhodnotným člověka v jeho podstatě. Na jedné straně banda děcek, který nemají rozum zřejmě ani rodiče, který by je ohnuli a naplácali jim na prdel nebo z druhé strany po držce, aby nedělali ostudu před obrazovkama a to nemluvím o tom, že se ta zhovadilost jmenuje česko hledá superstar. Pokud už máme to štěstí, že tam nepřijde kazachstánec, černoch a nebo jiná národnost mimo české, tak ten debil se snaží zpívat v angličtině !!! Pro boha zastřelte je protože jsou blbí a tomuhle státu se uleví. A zapomněl jsem se zmínit, že je tam hodnotí sestava: Monika Bagárová, Marián Čekovský, Pavol Habera, Leoš Mareš a Patricie Pagáčová, když přimhouřim obě oči nad těmi hovny, tak se se ptám kdo z nich je nějaká autorita, znalec nebo co, aby kohokoliv hodnotili? Možná trošililičku ale hodně málo možná Habera, ale jen možná a hodně hodně málo, ale co ty ostatní hovna co tam sedí ??? Utratil jsem tím asi 20-30 minut víckrát to neudělám a doporučuji to všem ostatním a doporučuji útok Aurorou na sídlo TV Nova a miřte pořádně. ()