SuperStar 2021

(TV pořad)
  • Slovensko SuperStar 2021
Soutěžní / Hudební / Reality-TV
Česko / Slovensko, 2021, 100 min

Televize Nova a Markíza se znovu spojí, aby během září roku 2021 divákům přinesly další ročník nejslavnější a nejúspěšnější hudební talentové soutěže. Chybět nebude ani osvědčená a oblíbená porota, která zazářila v minulé ročníku, a to ve složení – Leoš Mareš, Patricie Pagáčová, Pavol Habera, Monika Bagárová a Marián Čekovský. Diváci se opět mohou těšit na skvělou zábavu, soutěžící, kteří jim už v castingových kolech vyrazí dech svým talentem, ale i na ty, kteří je i porotu pobaví nebo rozesmějí svými výkony. Na obrazovkách budeme sledovat dramatickou cestu mladých lidí za vytouženým cílem – stát se úspěšnou a uznávanou SuperStar. Vítěze navíc čeká pohádková výhra v hodnotě 2 000 000 korun. (TV Nova)

Alexis74 odpad!

Proboha co to je za póvl program, už to kurva zrušte, protože jen utrácíte vysílací čas něčím ani ne bezhodnotným, ale totálně podhodnotným člověka v jeho podstatě. Na jedné straně banda děcek, který nemají rozum zřejmě ani rodiče, který by je ohnuli a naplácali jim na prdel nebo z druhé strany po držce, aby nedělali ostudu před obrazovkama a to nemluvím o tom, že se ta zhovadilost jmenuje česko hledá superstar. Pokud už máme to štěstí, že tam nepřijde kazachstánec, černoch a nebo jiná národnost mimo české, tak ten debil se snaží zpívat v angličtině !!! Pro boha zastřelte je protože jsou blbí a tomuhle státu se uleví. A zapomněl jsem se zmínit, že je tam hodnotí sestava: Monika Bagárová, Marián Čekovský, Pavol Habera, Leoš Mareš a Patricie Pagáčová, když přimhouřim obě oči nad těmi hovny, tak se se ptám kdo z nich je nějaká autorita, znalec nebo co, aby kohokoliv hodnotili? Možná trošililičku ale hodně málo možná Habera, ale jen možná a hodně hodně málo, ale co ty ostatní hovna co tam sedí ??? Utratil jsem tím asi 20-30 minut víckrát to neudělám a doporučuji to všem ostatním a doporučuji útok Aurorou na sídlo TV Nova a miřte pořádně. ()

Chudobka

Myslím si, že tato pěvecká soutěž nějaké výsledky má - např. Aneta Langerová, Martin Chodúr -oba úspěšní. Pokud to může někomu pomoci v kariéře, smysl to má. Kdyby v porotě neseděla Pagáčová, dalo by se na to i dívat. Nechápu, co tam pohledává. Je úplně mimo. Z porotců je určitě nejlepší pan Čekovský - slušný, věcný, hudbě rozumí, umí promluvit. Ostatní raději nechci hodnotit - ačkoliv Leoš Mareš mi není nepříjemný. Ale stačí to? ()

Lisa

Dobře, chcete dělat další superstár. Ale proboha, tak tam aspoň nedávejte zase Pagáčovou a Bagárovou.  Proč? Za co? Vždyť o tom nemaj ani šajn. Céčková herečka z Ulice a zpěvačka z reality šou, obě s déčkovou inteligencí a vyjadřovacími schopnostmi.  Habera a Mareš by si snad zasloužili kvalitnější  a duchaplnější spoluporotkyně. Oni dva už si něco odkroutili a mají určité zkušenosti. Proč to nezkusit trochu pozvednout a nedat tam někoho s osobností, kdo má k hudbě vztah a fakt tomu rozumí? Myslím, že by se to ve výsledku vyplatilo.  Co třeba Irglová, Dusilová, Radúza atd. atd. Ale ne nova nezklame. Nikdy nejde do risku, nikdy nejde s dobou. Nikdy nepřekvapí. Opět cílí na primitivní pudy, na diváky Ulice a Růžové zahrady a pokračuje v trestuhodném ničení vkusu českého diváka. ()

nudlis odpad!

Pořád nějak nechápu, co vede tzv. "soutěžící" k tomu, aby se ztrapňovali před celým národem. Když někdo zpívat umí, nepotřebuje účast v podobně zbytečné estrádě. A tomu, kdo neumí, by to mělo říct jeho okolí. Protože nevěřím, že by se mezi kamarády nebo příbuznými nenašel ani jeden jediný soudný člověk. ()

Tereza_T

Bizár nad bizárkem… show o zpívání co není téměř vůbec o zpívání. Soutěžící se předhánějí o to, kdo předvede nejvíc politováníhodný životní příběh a v porotě platí nepsaný pravidlo, že čím víc někoho urážejí, tím je to vtipnější a často bez hranice toho, co je urážka a co je konstruktivní kritika. Stejně tak mizí i hranice soudnosti soutěžících. Domácí záběry jsou každým rokem o lvl jinde a když na vystoupení svojí dcerky dorazí celá famílie z horní dolní včetně strejčka z třetího kolene je to přinejmenším úsměvná podívaná. Vždycky si pak musím připomínat, že každý ze soutěžících tam jde dobrovolně ač je motivace jakákoli. No co nadělat, stejně u toho prosedím od teď zase každou sobotu až do Vánoc. Pokud se vyžíváš v bizárku, tak doporučuju, k tomu sklenku alkoholu na posilnění a nejlépe parťáka do dvojice s podobným smýšlením… my s bráchou si tyhle sobotní seance užíváme už několikátým rokem. ()