Reklama

Reklama

SuperStar 2021

(pořad)
  • Slovensko SuperStar 2021
všechny plakáty

Obsahy(1)

Televize Nova a Markíza se znovu spojí, aby během září roku 2021 divákům přinesly další ročník nejslavnější a nejúspěšnější hudební talentové soutěže. Chybět nebude ani osvědčená a oblíbená porota, která zazářila v minulé ročníku, a to ve složení – Leoš Mareš, Patricie Pagáčová, Pavol Habera, Monika Bagárová a Marián Čekovský. Diváci se opět mohou těšit na skvělou zábavu, soutěžící, kteří jim už v castingových kolech vyrazí dech svým talentem, ale i na ty, kteří je i porotu pobaví nebo rozesmějí svými výkony. Na obrazovkách budeme sledovat dramatickou cestu mladých lidí za vytouženým cílem – stát se úspěšnou a uznávanou SuperStar. Vítěze navíc čeká pohádková výhra v hodnotě 2 000 000 korun. (TV Nova)

(více)

Recenze (25)

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Každá další sezona je slabší a slabší a to nejen výběrem finalistů, urychleného vyřazování, ale i výběrem moderátora (Farná je možná dobrá zpěvačka, ale jinak…). Co se poroty týče, tak s Haberou a Čekovským problém nemám – to jsou chlapi na svém místě, nicméně Mareš tam nemá co dělat, stejně tak Pagáčová a Bagárová u mne svým projevem na Slavíkách dost klesla. Společně s Patricií tam jsou hlavně proto, aby ukazovaly své výstřihy, dodaly nějaké ty emoce a to je tak vše. Vítěz Pavlovčin nebyl špatný, byli tam ale lepší. Nemyslím si, že by měl nějakou protekci díky segře, jak pár lidí řešilo na netu…Bohužel Supertar je už mrtvý projekt, který už ani moc lidí nezajímá… ()

Lisa

všechny recenze uživatele

Dobře, chcete dělat další superstár. Ale proboha, tak tam aspoň nedávejte zase Pagáčovou a Bagárovou.  Proč? Za co? Vždyť o tom nemaj ani šajn. Céčková herečka z Ulice a zpěvačka z reality šou, obě s déčkovou inteligencí a vyjadřovacími schopnostmi.  Habera a Mareš by si snad zasloužili kvalitnější  a duchaplnější spoluporotkyně. Oni dva už si něco odkroutili a mají určité zkušenosti. Proč to nezkusit trochu pozvednout a nedat tam někoho s osobností, kdo má k hudbě vztah a fakt tomu rozumí? Myslím, že by se to ve výsledku vyplatilo.  Co třeba Irglová, Dusilová, Radúza atd. atd. Ale ne nova nezklame. Nikdy nejde do risku, nikdy nejde s dobou. Nikdy nepřekvapí. Opět cílí na primitivní pudy, na diváky Ulice a Růžové zahrady a pokračuje v trestuhodném ničení vkusu českého diváka. ()

Reklama

KukulienkaHO 

všechny recenze uživatele

Minulý rok som okúsil pár dielov, ale neľúbilo. Tentokrát som potreboval niečo na oddych, čisto aby som nejako vypol. Tak som vyskúšal znovu. Výsledok a moje dojmy sú totožné ako ročník dozadu. Akurát, že "nespeváci" v porote už sa čo to priučili a vedia zo seba vypudiť aj niečo k veci a nielen: "Jé, hezky vypadáš!" alebo "Moc si mi sympatická!"... Vydržal som nejak do prvého dielu vypadávačky s tým, že zopár castingových epizód som nevidel. 1 epizóda má hodinu štyridsať (priemerná stopáž celovečerného filmu), šak to sa reálne často nedá dopozerať. SuperStar sa u nás vysiela príliš dlhý čas a výrazne tomu rok čo rok dochádza para. The Voice ma fakt bavil. Myslím, že to je niečo, na čo by sa mali Markíza a Nova v nasledujúcom období viac zamerať a SuperStar na pár rokov vypustiť. Avšak biznis je biznis... ()

Chudobka 

všechny recenze uživatele

Myslím si, že tato pěvecká soutěž nějaké výsledky má - např. Aneta Langerová, Martin Chodúr -oba úspěšní. Pokud to může někomu pomoci v kariéře, smysl to má. Kdyby v porotě neseděla Pagáčová, dalo by se na to i dívat. Nechápu, co tam pohledává. Je úplně mimo. Z porotců je určitě nejlepší pan Čekovský - slušný, věcný, hudbě rozumí, umí promluvit. Ostatní raději nechci hodnotit - ačkoliv Leoš Mareš mi není nepříjemný. Ale stačí to? ()

nudlis odpad!

všechny recenze uživatele

Pořád nějak nechápu, co vede tzv. "soutěžící" k tomu, aby se ztrapňovali před celým národem. Když někdo zpívat umí, nepotřebuje účast v podobně zbytečné estrádě. A tomu, kdo neumí, by to mělo říct jeho okolí. Protože nevěřím, že by se mezi kamarády nebo příbuznými nenašel ani jeden jediný soudný člověk. ()

Galerie (31)

Reklama

Reklama