Reklama

Reklama

Problém s Jonem Stewartem

(pořad)
  • USA The Problem with Jon Stewart
Trailer

Obsahy(1)

Problémy dnešního světa vás mohou snadno přemoct. Už je ale těžší přesně určit mechanismy, které stojí za jejich vytvořením. Jon Stewart zve v tomto pořadu na setkání lidi, kteří jsou těmito problémy všelijak ovlivněni, a diskutují o tom, jak by se daly změnit. (Apple TV+)

Videa (1)

Trailer

Recenze (2)

Fifer 

všechny recenze uživatele

Epizoda 8: Racism: Asi netřeba přidávat další názory, stačí ctrl c-v z imdb. Názor č. 1: "it seems he has turned into the exact people he used to make fun of. There are no jokes here. There is nothing insightful here. Just a list of the same talking points as everybody else, using the same buzz words as everybody else." Názor č.2:  "The problem with The Problem is, what exactly is this show? Is it supposed to be a comedy? Because most of the jokes are anemic rehashes of his "greatest hits" of self effacement. Is it supposed to inspire a new woke generation who has somehow missed all that's legitimately wrong in this country? Because that is already the demographic who's watching! So who is this show for, and what does he hope to achieve?" ()

JamesSi 

všechny recenze uživatele

Užil jsem si to, ale mám nějaké problémy s tímhle pořadem (haha). Trvalo mi docela dlouho než jsem se naladil na Stewartův humor, a i později mi některé vtipy přišli docela trapné. Když je v pořadu panel s lidmi, se kterými Stewart souhlasí, tak mě štvalo, že jim často skáče do řeči s vtipy. Stewart je taky určitý typ levičáka s pozitivy i negativy které to přináší, narozdíl od převážně liberálních centristů jako Noah nebo Oliver. Je hodně proti-válečný - hlavně v epizodě o WW3 (jeho původní pořad Daily Show stál na opozici proti Bushovi) a je i pro izolaci/proti-globalizmu. Výhodou je však třeba to, že dokáže kritizovat svého chlebodárce - Apple. Nejlepší je však tenhle pořad v úvodních monolozích a hlavně v konfrontaci a debatách s lidmi se kterými Stewart nesouhlasí. Se všemi těmi lobisty, republikány a zkorumpovanými politiky. Je vidět, že si dělá důkladný research. Jak rozmašíroval pro-gun republikána v epizodě o Chaosu v druhé řadě by se mělo zapsat do dějin ultimátních stěrů. Je to na YouTube, kdyby jste ten rozhovor chtěli vidět. Stojí to za to. Ve výsledku i s těmi problémy, co mám, tak jde určitě o pozitivní sílu zhlediska talk-show. Je občas dobré mít někoho důsledného, kdo dokáže na problém zaútočit po hlavě. A teď finální For the fuck sake. ()

Reklama

Reklama

Reklama