Poté, co utrpěla lehkou mrtvici, se Judith Albrightová neochotně přestěhuje do historického domu s pečovatelskou službou, kde získá podezření, že nadpřirozená síla zabíjí obyvatele. (Prime Video)

J.Mayen

Po docela dobrém atmosférickém začátku a celkem jestli dnem rozjezdu, se ke konci z filmu stala nekoukatelná slátanina. Ten konec jsem opravdu nečekal a opravdu jsem si přál aby to tak nedopadlo, ale bohužel. Každý den není posvíceníA i když nemám moc v oblibě happy endy, tak tady bych ho vyjímečně uvítal. A je dobře že efekty, tady to co se dá nazývat efekty byly vesměs točený ve tmě, aby nebylo poznat jak špatné jsou. ()

SpicyNugget

Judith po mrtvici umístí její dcera do domu s pečovatelskou službou, kam ji chodí navštěvovat její milovaný vnuk. Jenže v domě není něco v pořádku, Judith má vidiny a má pocit, že personál jede v něčem velkém... Podaří se jí s pomocí vnuka zjistit, o co v domě jde a utéct? Celkem solidní jednohubka. Neurazilo mě to, film mě držel ve střehu, ač téma kultu je už solidně vybrakované, přesto se zde nemačkal mokrý hadr a měla jsem pocit, že se koukám na něco nového. Závěr byl klišoidní, ale jasný a zřejmý. To mám ráda. ()

lineker

Che che. Tohle bylo hrozně hloupé, laciné televizní zpracování děsivých momentů z jednoho pečovateláku. Na průměr by se to snad vyhrabalo jen kdyby se Barbara Hershey v rámci omlazovací kůry vyhrabala na level té podoby z roku 1982, kde jsem ji zcela propadl v hororu Bytost. ()