Reklama

Reklama

Poté, co utrpěla lehkou mrtvici, se Judith Albrightová neochotně přestěhuje do historického domu s pečovatelskou službou, kde získá podezření, že nadpřirozená síla zabíjí obyvatele. (Prime Video)

Videa (1)

Trailer

Recenze (25)

Skeksis 

všechny recenze uživatele

Chceli starí mladými byť. To je zhruba zhrnutie. Obnáša to nejaký podivný strom, ktorý sa večer vláme cez okno do izby, štverá sa po stenách a akože vysáva život alebo čo. Stará mama forela si ale povie: tak toto teda nie, ja ešte nie som tak drbnutá, aby sa mi toto zdalo! A tak s vnukom voči tomu bojujú, až vybojujú to, že forela baletí. Toto bolo fakt na nervy, ale nie pre ľakanie, ale pre nasranie. Ale zopár "ľakačiek" tam bolo, to sa im musí nechať. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Geronty v domově důchodcu straší zakrslí entové. Na pořádného bubáka nezbyly prachy a podle toho to dopadlo. I efekty měly kvalitu kategorie C a níže. A protože režisérka neovládá ani práci s amtosférou, musela se soustředit na příběh jako takový. A i to byla tragédie. Vlastně se tu opakují jen klišé, které jsou pro podobné filmy charakteristické. Barbara Hershey už má to nejlepší dávno za sebou, ale její přítomnost je to jediné, co snese alespoň nějaké měřítko. 10% ()

Reklama

VanTom 

všechny recenze uživatele

Tak ono prostředí domova důchodců je depresivní samo o sobě, tady se autoři nemuseli moc snažit. A zpochybňovat, jestli vitální 70letá panička, které to stále myslí, vidí přízraky kvůli údajné nastupující demenci, nebo se v (ne)dobrovolném "vězení" opravdu děje něco nekalého (a mystického), se také nabízí. Nicméně přes všechny obehrané šablonky komorní filmek zaujal a celkem v pohodě dorazil do nečekaně fajn finále. ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Charismatická Barbara Hershey je hvězdou tv hororu z produkční dílny Jasona Bluma. Ocitá se v sanatoriu, v němž se v noci zjevuje prastará kreatura, kterou kdosi vyvolal. A tím pádem zde není bezpečno. Sílí totiž neklamné podezření, že v tomto starobinci má klientela jepičí život. Jelikož slovutný producent kolikrát šetří kde se dá a odmítá pustit nějaký ten dolar navíc, bude se muset divák spokojit s levným designem filmu. Žádné gore, žádná pořádná hororová scéna, žádné kvalitní speciální efekty a kreatura by sotva vystrašila prvňáčka. I tak tenhle počin není úplně marný, pokud se tedy počítáte mezi nenáročné diváky, kteří schlamstnou každý bububu film. Režisérka a příležitostná herečka Axelle Carolyn měla obrovské štěstí, že na place byla přítomna Hershey. Dáma se sedmi křížky na krku, bohatou plavovlasou hřívou, která na svůj věk srší energií a vypadá zachovale a hlavně zvládající mnohé herecké polohy, je jednoznačným tahounem filmu. Ten to velmi často hraje na děs a nevlídnost v útrobách zařízení, což je znásobeno ne vždy korektním a vybraným chováním zaměstnanců z řad pečovatelů. A povedl se také casting klientely sanatoria. Bruce Davison a spol. jsou spolehlivá osádka. A následně na diváka ještě čeká celkem zajímavá, ale ne úplně bravurně originální pointa, která rozluští, proč někteří klienti za mnoho let nezestárli. Titulní hrdinka filmu se za tímto účelem  spojí se svým vnukem (Nicholas Alexander), aby celou prapodivnou záležitost vyřešila. Finální část ovšem nepatří zrovna k povedenému úseku filmu. Ta do očí bijící lacinost už byla opravdu přehnaná, navíc místy nevyrovnaná až nezvládnutá režie shodila poměrně příznivý dojem z filmu. Jste-li příznivci hororů natočených v levném kabátku, vzdáleně se k vám donesla informace, že herečka ve své době patřila k filmovým hvězdám, a baví vás uzavřené prostředí, pak můžete směle absolvovat 80 minut v záhadném starobinci. 6/10 ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Důchodkyně jde do domova a tam zjistí, že tam umírají důchodci a stářím to rozhodně není. Tak zjistí, že je tam jakýsi démon, kterému ostatní čas o času obětují někoho výměnou za věčné mládí nebo něco v tom stylu. Má to dobrou atmosféru na rozdíl od takové sračky jako je The Visit bohužel po hororové stránce je to bída kromě záběrů jakéhosi stromového tvora zde nic není. Co, ale potěší je konec kdy v dnešní době šťastných konců zde někdo natočil opak což je v hororech poslední dobou zázrak u toho konce jsem přemýšlel i nad 4 hvězdou, ale nechám to spíše na třech. ()

Zajímavosti (1)

  • Natáčení probíhalo v Stimson House v Los Angeles. (noelcoward73)

Reklama

Reklama