Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Annie a Benovi je osmnáct a devatenáct, jsou do sebe bláznivě zamilovaní a chtějí z městečka v Iowě obklopeného nekonečnými lány kukuřice pryč – do New Yorku. Nechají se tajně oddat v místní kapli. Pak ale zasáhne otec Annie a odvede ji domů. Annie slíbí Benovi, že se druhý den ráno sejdou na autobusovém nádraží, jenže tam nedorazí a Ben odjíždí sám. Anniin přísný otec Hal vyplní dokumenty, které manželství v zákonné lhůtě 24 hodin anulují, a pak dostane infarkt. O patnáct let později Annie vede po otcově smrti rodinnou farmu. Vystudovala zemědělskou chemii a teď má zažádáno o grant na základě pokusu s pěstováním kukuřice. A má před svatbou s přítelem z dětství Joem, který jí pomáhá v nesnadném zápase o udržení farmy. Jednoho dne jí přijde poštou z New Yorku žádost o rozvod. Je od Bena: ukáže se totiž, že otec tenkrát v osudové chvíli nestačil žádost o anulování sňatku odeslat a manželství s Benem, kterého Annie od té doby neviděla, dosud trvá. Ben má teď před svatbou a potřebuje dát své záležitosti do pořádku. Annie odjíždí do New Yorku a spolu s Benem a jeho právníkem usilují u soudu o urychlené zrušení manželství. Po návratu z New Yorku si Annie uvědomila, že její cit k Joemu není skutečná láska... (TV Nova)

(více)

Recenze (5)

Teachman 

všechny recenze uživatele

Námět a zápletka: 3/10 ... Vizuální stránka: 4/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 3/10. ()

Fanita 

všechny recenze uživatele

Toto by ani nebol taký zlý film, keby ho strihal niekto iný, prepísali sa dialógy a najmä zrušila tá otrasná hudba. Nie každá scéna potrebuje mať hudobný podmaz a ešte takýto príšerný! Kombinácia Pilcherovej a Dallasu. Fujtajbl. ()

Reklama

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Rozprávky starej matere, kde sa dvaja od puberty asi 15 rokov nevideli, samozrejme sú stále zosobášení nejakým nedopatrením a ani o tom nevedeli, obaja sa chystajú ženiť a vydávať, ale keď sa stretnú, tak sa vyserú na osvedčených partnerov a vhupnú do toho spolu. Takže predvídateľný jesenný sen len s tým rozdielom, že kým na jeseň na vás kvape dážď, tak tu máte pocit, že vás pokvapkali teplou chcankou. ()

chrispe 

všechny recenze uživatele

A kde jsou dýně?! Kde je kukuřice? A kde spousta barevnýho listí? No to ne přátelé! Takový podzimní film jsem si neobjednala. Chabý scénář, herecké výkony a neoriginalitu je přece třeba zakrýt nějakým tím kabátkem! ()

Galerie (6)

Zajímavosti (1)

  • Film sa natáčal vo Vancouveri (Kanada). (Arsenal83)

Reklama

Reklama