Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Annie a Benovi je osmnáct a devatenáct, jsou do sebe bláznivě zamilovaní a chtějí z městečka v Iowě obklopeného nekonečnými lány kukuřice pryč – do New Yorku. Nechají se tajně oddat v místní kapli. Pak ale zasáhne otec Annie a odvede ji domů. Annie slíbí Benovi, že se druhý den ráno sejdou na autobusovém nádraží, jenže tam nedorazí a Ben odjíždí sám. Anniin přísný otec Hal vyplní dokumenty, které manželství v zákonné lhůtě 24 hodin anulují, a pak dostane infarkt. O patnáct let později Annie vede po otcově smrti rodinnou farmu. Vystudovala zemědělskou chemii a teď má zažádáno o grant na základě pokusu s pěstováním kukuřice. A má před svatbou s přítelem z dětství Joem, který jí pomáhá v nesnadném zápase o udržení farmy. Jednoho dne jí přijde poštou z New Yorku žádost o rozvod. Je od Bena: ukáže se totiž, že otec tenkrát v osudové chvíli nestačil žádost o anulování sňatku odeslat a manželství s Benem, kterého Annie od té doby neviděla, dosud trvá. Ben má teď před svatbou a potřebuje dát své záležitosti do pořádku. Annie odjíždí do New Yorku a spolu s Benem a jeho právníkem usilují u soudu o urychlené zrušení manželství. Po návratu z New Yorku si Annie uvědomila, že její cit k Joemu není skutečná láska... (TV Nova)

(více)

Recenze (5)

Teachman 

všechny recenze uživatele

Námět a zápletka: 3/10 ... Vizuální stránka: 4/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 3/10. ()

Reklama

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Rozprávky starej matere, kde sa dvaja od puberty asi 15 rokov nevideli, samozrejme sú stále zosobášení nejakým nedopatrením a ani o tom nevedeli, obaja sa chystajú ženiť a vydávať, ale keď sa stretnú, tak sa vyserú na osvedčených partnerov a vhupnú do toho spolu. Takže predvídateľný jesenný sen len s tým rozdielom, že kým na jeseň na vás kvape dážď, tak tu máte pocit, že vás pokvapkali teplou chcankou. ()

Fanita 

všechny recenze uživatele

Toto by ani nebol taký zlý film, keby ho strihal niekto iný, prepísali sa dialógy a najmä zrušila tá otrasná hudba. Nie každá scéna potrebuje mať hudobný podmaz a ešte takýto príšerný! Kombinácia Pilcherovej a Dallasu. Fujtajbl. ()

chrispe 

všechny recenze uživatele

A kde jsou dýně?! Kde je kukuřice? A kde spousta barevnýho listí? No to ne přátelé! Takový podzimní film jsem si neobjednala. Chabý scénář, herecké výkony a neoriginalitu je přece třeba zakrýt nějakým tím kabátkem! ()

Galerie (6)

Zajímavosti (1)

  • Film sa natáčal vo Vancouveri (Kanada). (Arsenal83)

Reklama

Reklama