poster

Monika

 • Francie

  Monique

 • Slovensko

  Monika

 • Slovensko

  55 kg silikónu

Komedie / Drama / Romantický

Francie, 2002, 92 min

 • Fiftis
  *****

  Ak budem náhodou starý mládenec, tak môj život bude vyzerať takto. Na francúzsky film je to bomba. Snímku som videl v češtine, ono totiž pozerať na nejakú drámu vo francúžštine, to chce viac než pevné nervy. Je pravda, že snímka od polovice stráca tempo a už nemá čo ponúknuť, ale presne takúto snímku som v túto chvíľu potreboval. Nenútený humor, síce som sa veľmi nesmial ale často pousmieval. Presne som čakal, ako na novú priateľku bude reagovať hlavne ženské okolie nášho osamelého hlavného hrdinu. To, že ho jeho stará podvedie, to je v poriadku, ale že si potom on užíva s bábikou, to už je nemorálne. Ak máte aj vy chuť si zašpásovať so silikónovou priateľkou, tak už dávno sú dostupné aj na Slovensku a cena jednej sa pohybuje okolo slušných 350 eur.(11.12.2019)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $2,212,356(23.6.2010)

 • playboxguest
  ***

  Tematický podobné Larsovi a jeho vážné známosti, který mě poměrně dost nudil, zatímco Monika se ubírala o poznání svižněji a párkrát mě i rozesmála... Larse jsem zkoukla jednou, bez touhy se k němu někdy vracet, tohle jsem v rozmezí několika let zkoukla už několikrát. Příjemná oddychovka made in France.(19.9.2010)

 • paascha
  odpad!

  Typická francouzská slátanina bez hlavy a paty, pokusně oživená tzv. francouzským šarmem. Ale proč, proboha!, národ, který žere šneky, škeble, žáby a kdovíco ještě hnusnějšího, má být zajímavý??? Ukáže se noha a špičaté prso a hned je na co koukat, že? Možná by si film zasloužil alespoň jednu hvězdičku za krásu Moniky, ale nedám, nedám... 2casioa....: Co to meleš???(16.11.2006)

 • Damiel
  **

  Podle tvůrců to má být komedie, ještě ke všemu romantická. Jenže na komedii to není zrovna moc zábavné a špetku romantiky tam nenajdete ani pořádně tlustou lupou. Na počátku filmu stál jistě zajímavý nápad, jenomže se ho podařilo rozdrobit tak dokonale, že výsledný produkt ztratil tvar. Chtělo by to lepší scénář, příběh postrádá gradaci a finále se vlastně žádné nekoná – najednou jdou titulky. Velice rozporuplné jsou také herecké výkony, matným Dupontelem počínaje: ten místy vypadá jako druhá silikonová figura, která sem tam něco řekne.(9.1.2006)