Dead Awake

Po tom, čo jej rodinu zasiahne tragédia spôsobená spánkovou paralýzou, sa Kate (Jocelin Donahue) snaží nájsť odpovede na otázky, ktoré táto téma prináša. Zisťuje, že väčšina obetí spánkovej paralýzy hovorila o strašidelnom monštre, ktoré sa ich v tomto bezbrannom stave snažilo zabiť. Rozhodne sa spojiť s lekárom, ktorý sa fenoménom zaoberá, a zistiť, prečo stovky rokov starý démon osoby s týmto problémom terorizuje. (Marceloo)

jkpj22

Uznávám, že námět je zajímavý a hlavní postava je krásná a známá žena (hrála v House of the Devil), ale horor je bez lekaček a atmosféra (pokud se vůbec o nějaké atmosféře dá mluvit) je budována velmi pomalu..... a pokud jde o příšeru, ta mi příšerná moc nepřišla, určitě na tom mohli víc zapracovat. Některé věci ve filmu jsou velmi předvídatelné, nebudu spoilovat, takže buďte v klidu... Shrnuto a podtrženo, za mě jednoznačně dvě hvězdy... možná dvě a půl hvězdy za posledních pár minut. ()

J.Mayen

Na filmu je temer vsechno spatne, dlouho nudnou stopazi pocinaje a divnyma spankovyma asociacema konce. Tady se da rict, ze se musi zapracovat na vsem. Triky, scenar, herci, ale chapu, ze je to predevsim o budgetu. Podivna postavicka vesnu, ktera nedela nic jinyho ( a to asi celkem 20x za cely film) nez se ze se plazi po schodech k vam na gauc a skrtic vam slinta do obliceje. Tohle ma nekoho vystrasit? Ohromit. No mozna pro 5-6 lety decka,ale pro starsi publikum, tohle nemuze byt mysleny vazne. ()

Easykill

Sežeň si destičky, hřebíčky, kladivo, a než, stlučeš tu rakvičku zapálíš kadidlo. Do černé rakvičky, pak uložíš sestřičku, Bohužel jsi taktéž, na seznamu restíčků. Nikam neschováš se, neutečeš, smrt chodí za svitu měsíčku, zaspat to, to také nechceš, to přidala by rychlosti do krůčků, prstíků na krk tvůj, křič si, marně protestuj, paralýza spánková je fakt hnůj.. ()

injoy

Normálně bych dal dvě hvězdy, ale potkat, v dnešní době, něco koukatelnýho, je ku¿va těžký, tak dávám tři. Still better then Twilight. ()

kristovanoho odpad!

Je to ten film, který spustíte, po prvních pár záběrech zjistíte, že to bude pravděpodobně totální sračka, během dalších několika minut zjistíte, že dojem byl správný a pak v klidu usnete. ()

DyingAngel

Pri tomto filme sa mi najviac páči koncept a pojednávanie o spánkovej paralýze. Takých hororočekov som nevidela veľa, takže za to veľké plus. A aj za scary babizňu. Tie herecké výkony už boli slabšie, ale čo už, aspoň som sa bavila. ()