Epizody(12)

Druhá řada anime seriálu Shinryaku! Ika musume (2010). Už je to nějaká doba, co mladičká sépie Musume Ika vystoupila z oceánu a rozbila tábor v plážové restauraci, odkud měla v plánu začít trestat lidstvo za jeho otřesné chování vůči její domovině. Jenže od té doby se nemá k akci. Komu by se také chtělo opouštět mírumilovné místo, kde se může, po dokončení práce v restauraci, dle svého uvážení, věnovat hraní videoher, koukání na televizi a baštění všemožných dobrot, když ho nikdo nevyhání. A tak Ika setrvává tam, kde je. Pracuje, válí se, podléhá svým paranoiám, že se ji někdo pokouší zabít, a tak nějak svými rošťárnami zpestřuje život nejen sobě, ale i svým lidským spolubydlícím. (EMIA)

SonGokussj

Jak se mi líbil první díl ****, tak se mi druhý nelíbí. Jsou tam stejné postavy, nese se to ve stejném duchu, Ika-chan je stále stejná, vtipy jsou stále stejné. Tak proč se mi to nelíbí? Nevím. Nemám tušení. Jen vím, že jsem skončil u 7. episody a nechce se mi dívat dál... Stažené to mám, ale není jakýkoli chtíč se podívat na "nové dobrodružství", protože mám pocit, že dokážu odhadnout naprosto všechno, co se tam stane. Je to -stále stejné-. I u Nichijou! (každodenní život), který jsem ze začátku naprosto hltal, po nějakých 12 episodách začal nudit a doteď jsem ho nedodíval. Je to stejné, není tam -naprosto žádný vývoj-, neuděláte chybu, pokud se na to začnete koukat od konce, protože to prostě nemá příběh... První sérii stále přesto doporučuji. Ta se líbila. Zde už vtip a humor povadl, či možná upadl. 35% ()