Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(6)

Obsahy(1)

Čtyřčlenná rodina si chce užít vánoční svátky na odlehlém ostrově. Starodávná hrozba, která nedá místním spát, ale změní jejich pobyt v noční můru. (Netflix)

Recenze (25)

helraiser 

všechny recenze uživatele

No na konec docela slušná monsters pohodovka, ale potencionál těžce nevyužit a navíc ta rozmazlená blbá holka mě vážně neskutečně štvala, ty jsem opravdu přál, aby ji ti skřeti sežrali za živa. Ze začátku docela dětská fantasy, ale jen co se děj přesune do lesa za plot, tak se z toho stane slušnej horror a monstra nevypadají vůbec zle. Jedno poučení měšťáci, nejezděte na samotu , vždycky to tam poserete. Celkově podařený miniseriál, který by zasloužil větší minutáž. V podstatě spokojenost. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Taková dánská variace na Chobotnice z II. patra. Jen s tím rozdílem, že Dánové jsou tu o dost strašidelnější, krvavější, brutálnější, asi i míň dětští, i když u toho těžko říct v dnešní době, kam s tím vlastně míří. Mně se to ale docela líbilo. Na délku šesti 25ti minutových dílů je to docela fajn zábava na jeden večer plný skandinávské mytologie…a brutality. ()

Reklama

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

severská jednohubka,která by mohla být mnohem lepší kdyby se rozhodla čím chce být.Začátek je trochu dětská vánoční fantasy,prostředek lehce mysteriózní a závěr se překlápí do hororu.Je tu od všeho něco,ale dohromady to pořádně neosloví ani děti ani dospělé.Přitom v určitých momentech mají Elfové povedenou atmosféru na které se dá stavět...60% ()

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Nesmírně debilní holčička! Té kdyby se ti roztomilí lesní křítkové explicitně pohrabali ve vnitřnostech, to by byla divácka rozkoš, jaká se zažije málokdy. Začíná to skoro jako dětská vánoční fantasy, končí bezmála jako full-horror. Potenciál ale nevyužit, v tomhle ranku vždy doporučím spíš Hvozd. ()

*CARNIFEX* 

všechny recenze uživatele

Nechcem a nebudem sa nato pozerať ako na mini-sériu, pri stopáži dva a pól hodiny mi to príde ako absolútne nedomyslené. Ja vlastne ani nerozumiem tomu, prečo sa samotný projekt rozhodli spracovať touto separé formou krátkych epizód, čím len z môjho pohľadu dosiahli zbytočné kolísanie už tak pomalého rozbehu, či tempa. Takmer 4/6 divák čaká na čokoľvek hororové, pričom celé mi to príde až príliš detské nato, aby to akokoľvek zasiahlo. Až posledné dve šestiny (ak to teda tak môžem nazvať), konečne ponúknu čo-to v rámci žánru, dej naberie spád, priestor dostane ľudská morálka, les (potenciál ťažko nevyužitý) a s tým spojená atmosféra, ktoré to nakoniec dotiahnu na dostatočný priemer. Ja osobne vyslovene nebanujem, aj keď som bol v úvode skeptický, lebo toto je taký hororček pre všetkých, ktorý síce nijak extra nevystraší ani nepobúri, no pracovať s atmosférou sa mu celkom darí, čo už v dnešných chudobných časoch asi aj postačí. ()

Galerie (78)

Reklama

Reklama