Milé dámy, nikdo v celém Římě vám tak skvěle neobarví vlasy a odborně nezastřihne ofinku, jako Leon (Michel Serrault) z módního salonu Leon de Paris. Tenhle Francouz s růžovoučkým hláskem kmitá mezi svými zákaznicemi jako šroubeček, aby… splatil dluh své příšerné tchyni, která ho v salónu i v soukromí rodiny drží pěkně zkrátka. Heterosexuál Leon je tak manželce i svým dvěma dcerám jenom pro smích, je to rodinný poskok, pucflek a otloukací panák. Nemá právo o ničem rozhodovat, smí jen být zticha a udělat, co se mu řekne. Až jednou zazvoní u domu bankovní zloděj Kukačka, toho času zrovinka na útěku před policií. Z Leona a jeho rodiny si s revolverem v ruce udělá rukojmí. Zpočátku netuší, jak rychle mu v domě vyroste silný spojenec. (dopitak)

zigy

Místy dost nevtipné, někdy až trapné, humor spíš pro malé děti, anebo Italy....nezachrání to moc ani snažící se Fišer s Rosnerem, a že se snaží ze všech sil... ()

Mendoza

Film o tom jak se neúspěšný bankovní lupič Kukačka uhnízdí v domě ušlápnutého kadeřníka, jenž se v práci vydává za homosexuála a doma ho terorizuje manželka, tchýně a dvě dcery. ()

jericho001

Tak tohle je vynikající komedie se vším všudy.Příběh je skvělej,dialogy jsou perfektně napsany,hudba je taky dobrá a hlášky padají jakou houby po dešti.A když k tomu připočítám vynikající dabing Borise Rosnera v roli Kukačky a Stanislava Fišera v roli Leona,tak ten film prostě nemá chybu.Viděno po strašně dlouhé době a z původních čtyř hvězdiček dávám plný počet.PS:Nejvíc mě rozesmála hláška u večeře.Kukačka:To jsem se jednou doma vsadil s kamarádem jen tak,že sním chleba celej namazanej hovnem.A sázku jsem vyhrál!!!!:-):-):-).Krásných a zcela zasloužených 95% ()