Kdo přežije - Guatemala

• USA Guatemala (více)
Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní
USA, 2005

PlysovyMacko

V tejto sérii chýbajú výraznejšie momenty, za zmienku stojí Stephenie a Bobby Jon, súťažiaci z Palau sa vrátili a ešte začiatok ako súťažiaci museli ísť osemnásť kilometrov džungľou a padali od vyčerpania. ()

ArNEtis

SPOILER! Nejoblíbenější řada, nejlepší kombinace hráču, užasná Danni, správňáckej Gary, sviňák Judd a vyčůraná Steph který sem to absolutně nepřála a naštěstí na svojí hnusou hráčkost doplatila.. vím je to jen hra, ale Danni je dukaz toho že to jde i víc férově. ()

Nowasek22

Chtěl jsem dát 4* za to, že jsem sice hodnotil pěti hvězdičkami, ale nemyslím si, že tahle série patřila mezi ty nejlepší. Pak jsem si ale uvědomil, že to byla vlastně tahle série, díky které jsem začal vůbec tenhle pořad sledovat a začal mě neuvěřitelně bavit. Kdybych začal třeba s Fiji, tak nevím, jestli bych u toho vydržel dál..proto 5*. ()

jeandepatch

Tvrdé prostředí (viz. sedřené ramena) a spousta zajímavých charakterů. Hra občas vůbec nešla podle mých představ, ale finále má rozhodně nejkrásnější obsazení, co jsem zatím viděl. Od Bobbyho Johna jsem ale čekal vzhledem k jeho působení v Palau víc. Ústřední postava: Stephenie Oblíbenci: Stephenie, Danni, Brandon Neoblíbenci: Margaret, Jamie ()

pegtr

Standartní série kdo přežije.Prostředí Guatemaly mě nezajímalo,zajímavé soutěže ´však si myslým že vítěz vyhrál nezasloženě což moje hodnocení o hvězdu snížilo. ()

Joe1998

Mě osobně nebaví kdo přežije, ale Guatemala mě hodně chytla. Žádné podobné soutěže, ale kupodivu tohle ano. Nevím čím přesně to je, ale doporučuji Guatemalu, pokud váháte, na kterou sérii "Kdo přežije" se chcete podívat. ()

nolitimere

Spoiler:Čakal som dlhých 11 sérií na to kedy to vyhrá niekto komu som fandil a myslím si že víťazstvo je zaslúžené .... naopak veľkým sklamaním bola pre mňa Steph ktorej by som v predošlej sérii/PALAU/ výhru doprial.Prostredie kmeňovej rady bol neskutočný nááááhul .... ()

zdenda87

Hezká řada. Přál jsem to Steph, ale! Pak přišlo pár momentů, například, když vyjela na Lydii, to bylo trapný a pak mi neseděla víc a víc, vítězka prostě sympaťačka, dobře tim probruslila a docela fajn, že vyhrála. Rafe mě ke konci děsně sral, hnusnej buzik no, nejsem nějakej homofob, ale fakt mi přijde, že se v téhle soutěži gayové moc dobře neprezentujou, spíš teda naopak, jako slizký, pokritecký svině. Zaplať bůh za Hatche, dost možná muj nejoblíbenější hráč vůbec. ()

Mallorca

SPOILERY. Velmi dobrá série v dechberoucím a zároveň evidentně velmi nehostinném prostředí. Jsem moc rád, že se navrátilkyně z Palau dostala až tak daleko, moc jsem jí to přál, líbilo se mi, jak spolu s Rafem hru dost ovládali. Vítězka pro mě zasloužená, to jak šikovně dokázala po sloučení manévrovat bylo výborné. Mými oblíbenci byli Stephanie, Danni a Brian (který mi přišel jako mladší kopie Roba Cesternina z Amazonie). Naopak mě neskutečně štval buran Judd, který lhal jako když tiskne, ale když jednou někdo zalhal jemu, předvedl se jako největší uplakánek. Nejdřív jsem měl celkem rád i Jamieho, ale s tou svou paranoiou pak začal být nesnesitelný. Celkově skvělá série, asi na úrovni Palau či Amazonie. ()