Kdo přežije - Cookovy ostrovy

• USA Cook Islands
Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní
USA, 2006

giovanni3

Komentář obsahuje části této série = pokud jste sérii neviděly, tak si tento komentář prozatím nečtěte. Opět si vzpomínám na mládí, kdy jsem sledoval pořad ,,Kdo přežije,, (jen přesně nevím jakou serii z prvních sérií). Tato série byla jednoznačně jednou z nejlepších sérií vůbec. Rozdělení na etnické skupiny bylo zajímavé a nastalo zde i noho zvratů ke kterým byli hráči i řekněme tlačeni možnostmi soutěže (viz návrh dezerce). Od vzniku dvou kmenů jsem jednoznačně přál Aitu zvláště po odchodu jejich dvou členů. Od počátku jsme si nejvíce oblíbil Yula a jsem rád, že série dopadla jak dopadla. Ostatní účastníci? Billy ze sebe dělal metalistu, ale leda nás metalisty ztrapnil (Dlabal na všechno a všechny a oháněl se tím jak jeho život je metal a kdesi cosi, když skrze tuto filozofii na vše dlabe tak ať nelze do Kdo přežije), Ozzy byl v soutěžích neskutečný, Yul vynikající stratég, Jonathan byl skvělý (Měl své dny kdy byl opravdu nepříjemný, ale on vnesl do hry drama.), Candice (Pohledná, ale tupá slečinka. Žasl jsme, když vyčítala Jonathanovi jeho 2. dezerci když i ona sama zradila kmen ta měla mlčet a šoupat nohama.), Adam (Namyšlený blbeček co nic nedělal a jen laškoval s holkami víc nic a až mu teklo do bot tak začal trošku myslet hlavou.), Nate (Další namyšlenec jakmile mu někdo řekl, že má něco udělat tak už pro něj hlasoval, aby ho vykopl + ty trapné gesta v porotě...) a Parvati to je kapitola sama o sobě (Namyšlená kravka co šla do hry jen a pouze flirtovat dokud jí neteklo do bot tak neznala v táboře nic a když šáhla 1x na mačetu tak si skoro usekne prst.) další postavy nebyly moc výrazné a spíše jen tak propluly touto sérií. Celkově jsem spokojen a dávám klasické 4z5 ()

Opsha

Asi nejpřeceňovanější řada v historii - 20 soutěžících, ale z toho sotva pět zajímavých, předvídatelný vývoj kdy po sloučení jeden kmen likviduje druhý a děsivě přesílený Idol, který Yulovi od asi třetího dílu zajistil cestu do finále. Ze dna to táhne jen podrazák Jonathan, stratég Yul, pyromaniak, hipík a pošuk Cao Boi, neschopný rocker Billy a vlhký sen všech žen a dívek, silák Ozzy. P.S. Při rozstřelu v závěrečné čtveřici, jsem smíchy poprskal celou obrazovku. ()

Mičl

Vítěz, kterému jsem nefandil, ale tu hru hrál po strategické stránce skvěle. Můj favorit byl Ozzy. Tenhle malý George of the jungle všechny drtil při výzvách a jak někdo trefně podotkl měl v sobě dvě zvířata opici a rybu. A na druhým místě jsem měl Parvati prostě protože byla fuck hot!!! ()

danielosbourne

Dávám jenom 4 hvězdy. Je to sice teprve moje 2 serie, kterou jsem viděl v celku, ale hrozně dlouho mi trvalo, než jsem si zapamatoval všechny soutěžící a dokonce i trvalo, než sem si někoho oblíbil. Oblíbené postavy: Yull, J.P, Becky, Sundra. Nejméně oblíbené: Jonathan,Billie, Flicka. ()

HArna

Nikdy jsem si nepomyslel,že mě bude reality-show tak bavit.I když,termín reality-show se ke kdo přežije moc nehodí. Po tímhle názvem si představuju sračky typu big brother,vyvolený a podobnej povl. Cookovy ostrovy patří k nejlepším serií,sw spousty zvratů.Byla to legrační serie.Ozzy je asi co se týče výzev nejlepší trosečník. 90% ()

Lucindajet

Spoileříky Velice povedená série, premiéra pro legendární soutěžící jako Parvati, Ozzyho a Jonathana. Netušila jsem, že tihle tři vzešli z jedné řady, klobouk dolů za cast. I když to, že si našla soutěž je a né naopak to trošku shazuje. Rozdělení podle ras, bububu, takovýho povyku a oni to už po třech dílech semelou do klasických dvou. Já bych to nechala běžet dýl, klidně až v jednom kmeni budou jenom dva, tak jak v jedné následující sérii. Ani jeden ze dvou kmenů mi uplně nevoněl, po twistu v podobě přeběhnutí Candice a Jonathana se ze stávající čtverky stali outsideři a tudíž milá Lucie (moi) jim hned začne fandit. Sledovat Ozzyho s vědomím co za hvězdu survivora je dnes, jak je tady nenápadnej, bylo milý. Musím uznat, že to sebevědomí mu za ty roky sakra narostlo, už tady mu říkali, že byl arogantní. Mě to s ním tak zlý nepříjde, já ho ráda, a tady je pěkně nenápadnej, zezačátku. Nevypadá jako někdo z playboy tv... Druhej kmen byl naprosto tragickej, jako pardón, Parvati je možná pěkná holka, ale jen když tak debilně necedí ty zuby, a to ona pořád, takže...Vážně, to jaké pochvaly se jí dostává jak flirtuje a jak je tím mocná, teda, jo, dělá to, ale jestli tohle na někoho platí to tam můžu snad i já. Příjde mi to jak triky nějaké patnáctky, myslím, že tam bylo pár mnohem šikovnějších holek co se umí vetřít mnohem víc nenuceně. Jonathan je malej hajzlík ale holt ho nějak stejně máte rádi. S vítězem jsem pak spokojena, jeden by řek, že měl celkem snadnou cestu, ale, že se ta čtverka udržela a vyházela celej druhej tým s dvojnásobkem hráčů byla sakra klika. Oblíbenci: Yul, Oscar, Sundra ()

Dyas

Jeden z nejlepších Survivor, kde se nám ukáže mnoho dobrých, šikovných lidí a podvodníků. A to celé samozřejmě s vynikajícím moderátorem Jeffem Probstem, který v Survivor předvádí to nejlepší. Řada, kde prvně uvidíme oblíbeného Ozzyho :) ()

J*A*M*A*L

Cookovi ostrovy měli jednu vlastnost, kterou mělo asi jen pár sérií Survivoru.Bylo to fakt vyrovnaný.V jednom díle dominoval jeden kmen v druhém díle zase ten druhý.A tak to šlo až do samotného sloučení.Asi největší borec ze všech soutěží spolu s Robem Marianem byl samozřejmě Ozzy, kterej jim to natíral fakt luxusně.Oblíbený kmen: Aitu, Mí oblíbenci: Ozzy, Parvati, Adam, Cao Boi, Candice, Jonathan, Nathan, Sekou. ()

Martin_W

Komentář obsahuje spoilery! Zajímavá a hlavně zábavné série. Rozdělení lidí do skupin podle ras byl skvělý nápad, jen škoda, že to jako minule nevydrželo dlouho. Asijci Yul a Jenny mě štvali od začátku, Yul měl velké štěstí, nebýt tajné imunity a správných lidí letěl by už dávno a kromě znovu-získání Jonathana nic velkého neudělal. Naskytlo se hodně vtipných momentů, nejvtipnější bylo snad dělání ohně v duelu mezi Jenny a Sundrou, to se nedalo nesmát, jeden z nejvtipnějších momentů za celých 13 sérií. Oblíbenci: Jonathan (velký sympaťák, kterého jsem měl rád úplně od začátku), Ozzy (Jeden z nejlepších hráčů vůbec, škoda toho jednoho hlasu ve finále) a Parvati (Kráska, která uměla očarovat ostatní). Naopak jsem neměl rád - Natea, Yula, Jenny a Cao Boie. Jonathana mi bylo hodně líto, protože to slízl snad jako ještě nikdo jiný v historii ikdyž hrál jako většina před ním. 9/10 ()

kukentipla

O čem to je? Viz. obsah......Co já NATO? Cookovy ostrovy považuji za jednu z vůbec nejlepších sezón. I když jsou Cookovy ostrovy v řadě věci inovativní (viz. komentář Zecka) jejich kouzlo spočívá v castigu. Ten je naprosto dokonalej a nemohu si vzpomenout na jihou řadu, kde by tolik hráčů upoutalo mou pozornost (Jonathan - velký hráč nebojící se velkých tahů, Parvati - prohnana to mrška, Candice - arci trubka, Nathan - vtipálek, Adam - boreček a blbeček, Yul - geniální stratég a navíc dobrej sporťák, no a nakonec OZZY - takovej sympatickej opičák, kterej to skoro urval hrou na idividuální imunitu) ()

Lucillle

Perfektní řada, pro mě the best.. Super začátek, super prostředí, Ozzy největší borec, kterej měl na kahánku a dostal se až nakonec, Yul fakt chytrej a slušnej týpek.. kruťák Žiďák chudák nejhorší postava, přitom v jinejch řadách se našlo víc krys.. nádherná příroda.. chci na Cookovy ostrovy :) ()