Kdo přežije - Cookovy ostrovy

• USA Cook Islands
Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní
USA, 2006

Marqta

Zatím asi nejlepší serie, co jsem ze Survivora viděla. Sešli se zajímavé různorodé osobnosti, legendární Aitu kmen jehož příběh o dvojité zradě mě celkem dostal + Ozzy, který předvádí (jako vždy) výkonostně i morálně krásnou hru. Líbí se mi rozdělení soutěží za odměnu a za imunitu,myslím, že to dělá hru pestřejší a nesmím zapomenout na aukci a další zajímavé záležitosti, které se v této sezóně objevily.SPOILER Ve finále jsem to přála Ozzymu. Yul do hry nešel tak naplno a celým srdcem řekla bych a spíš se uchyloval ke slizkým manipulacím i když hodně nenápadně, trochu mi to připomělo hru Roba z Redemption Island i když samozžrejmě do Roba měl Yul daleko a jeho manévry byly hodně nenápadné. Myslím, že celou situaci skvěle popsal Adam v 15. epizodě. ()

Abes

Po prvních dvou dílech a po zábavné Panamě si říkám docela nuda. Nicméně budu věřit místnímu hodnocení a nechám se zlákat. Nathan nebyl zrádce, bohužel pro něj měl příliž mnoho informací, na které prostě musel nějak reagovat. ()

Attta

Tahle série je velice zajimavě pojatá. Soutěžící jsou rozdělení do 4 etnických kmenů, což je zajimavý sociální experiment. Navíc jsem rád, že je tato série opět u moře a tak jsem se opět mohl kochat přírodou. Zvratů a sympatických lidí tu opravdu není málo a našeptávačů ještě více:) ()

dubinak

Oblíbenci: Yul, Sundra, Brad. Řady podle oblíbenosti: Austrálie, Cookovy ostrovy, Perlové ostrovy, Palau, Amazonie, Guatemala, Panama, All Stars, Afrika, Borneo, Vanuatu, Markézy, Thajsko. ()

KajusaK

Obsahuje spoilery!! .. Naprosto perfektní řada, jako vždy :)). Krásné prostředí, soutěžící úžasní (podrobněji dále), skvělé úkoly a překvapení (například vypadnutí dvou lidí v jeden den, 3 lidi ve finále). Jeffa musím jako moderátora opět pochválit, už si nedovedu představit řadu Survivoru bez něj. Teď trošku k těm soutěžícím :) , prvně musím rozhodně pochválit Ozzyho za fyzickou zdatnost (neuvěřitelné, vyhrát tolikrát zasebou imunitu - fůůha), Yul kterému jsem výhru přála byl perfektní na strategie, nehádavý, nejvíce překvapil nalezením imunity (kterou nakonec ani nepoužil). Z žen mě zaujala jen Flika, která mi byla velmi sympatická a bohužel vypadla dost brzy. Jonathan a Adam byli opravdu otravní jak ... Velmi mě bavily scénky s ostrovem vyhnanství a Candice :)).. Na závěr musím velmi vychválit úvodní hudbu s videjkem - perfektní !! Velice překrásné. Oblíbenci: Yul, Ozzy, Flika. Nejhorší: Jonathan, Adam ()

V_erus_h

Ano, přesně takto to má vypadat. Ne nadarmo je tahle série označována za nejlepší vůbec.. Výborní hráči, spoustu silných osobností, které naštěstí byli obdařeny i inteligencí, takže je opravdu na co koukat.. Shlédla jsem to jedním dechem. Kéž by bylo takových víc.. ()

Larushka

Rozdělení do 4 kmenů podle etnik je sice zajímavé, ale víc mi vyhovuje tradiční dvoukmenové. S poslední čtyřkou jsem byla spokojená, jejich jízda byla opravdu neuvěřitelná. Těšilo mě, že je v pořadu Sundra, protože mi hrozně připomíná Angelinu. :) Co se týče soutěží byl Ozzi fakt pašák. Docela jsem měla ráda Parvati. Vítězství jsem vítězovi jednoznačně přála. Každopádně by mě zajímalo, co by se dělo, kdyby došlo ke shodě hlasů 3:3:3, to by se pak pro veliký úspěch znovu rozdělával oheň nebo co? :) ()

Laerry

Moje nejoblíbenější řada vůbec, která mě nikdy neomrzí (viděno nejmíň šestkrát:D) a jsem zvědavá na dabing. Důvody, proč se Cook Islands řadí mezi ty nejlepší série: 1) díky skvělému intru, kdy se z plachetnice musí všichni hráči rychle evakuovat a na vorech dopádlovat na ostrov (aféra se slepicemi:D:D); 2) rozdělení do čtyř kmenů podle ras (aneb další skvělý sociální experiment!), 3) melting pot v praxi; 4) spousta dramatických situací (MUTINY!); 5) velká porce sympatických a pamětihodných hráčů ; 6) Cook Islands je založena především na vodních soutěžích; 7) krásné exteriéry - kromě přírody mě fascinuje Kmenová rada v podobě lodi; 8) ale především je v této řadě fenomenální OZZY!!!!! - i když jeho účinkování v s16 a s23 je už diskutabilní, tak ve s13 je to ten nejschopnější "trosečník" pro kterého celý ten pobyt na ostrově byl jen "odpočinkovou dovolenou". Na Cook Islands vznikla i velmi vtipná parodie z produkce MAD TV http://www.youtube.com/watch?v=0sZ0OJGm6Ak ()

Mr.Ripley

Semknutá Aitu; Bojovná Raro; Krásná Candice; Zamilovaný Adam; Prořízlá pusa Parvati; Slizká krysa Jonathan; Godfather Jul; Ledová královna Becky; Ctižádostivý Ozzy; Dobrosrdečná Sundra; Shrnout veškeré pocity, které jsem prožíval při sledování této kontroverzní řady by vydaly na několik stran. Přitom Cook Islands to se mnou neměli příliš lehké. Na počátku sem si je nedokázal pustit k tělu, avšak díky šťavnatým intrikám a zvratům v druhé polovině sem svůj původní názor změnil. A udělal jsem dobře.___ P.S. Z Jonathana mi bude zle ještě hodně dlouho. ()

mr.kliky

nejlepší řada ve který je snad úplně všechno. soutěže jako hovado, športsmen, kterej v soutěžích válcuje všechny (ozzy), cápci, který se mu snaží vyrovnat co to jde (nate, adam), kokety (parvati, candice), krávy (rebecca, jenny), tlustý budižkničemové (sekou, billy), mistrnej stratég yul, pan hráč jonathan a nejlepší šaman cao boi. ()

kinghome

Ale jo. Musim říct,že se to rozjelo a je tam asi nejvíc zrad ze všech serií! Je to sranda to sledovat. Ale první díly stáli za vyližprdel ale zvedlo se to x) A nakonec to jsou slabší **** ()

st.verka

Pro mne zatím nejzábavnější řada. Skvěle si tam jdou po krku a neodpustí žádný podraz. Naprostou jedničkou je pro mne Ozzy, takový druhý Pirát z Karibiku. Jinak "děkuji" Cubinhovi, že nám, kteří jsme si to nestáhli z internetu, vykecal, kdo nevyhraje. Ten SPOILER je dobrý tak pro prvňáky, kteří čtou pomalu. Já se prostě včas nezastavila. ()