Kdo přežije - Samoa

Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní
USA, 2009

Účinkují:

Jeff Probst (moderátor), Russell Hantz, Monica Padilla, Erik Cardona

Další, v pořadí již devatenáctá série Kdo přežije, se natáčela na samojském ostrově Upolu. Jako tradičně je dvacet soutěžících rozřazeno do dvou kmenů (Foa Foa a Galu) a v následujících devětatřiceti dnech budeme opět svědky bojů o "imunitu", jídlo a základní potřeby. Chybět samozřejmě nebudou ani kmenové rady. Kdo vydrží do konce a vyhraje milión dolarů? (Deco.20)

Rooseman

Jednoznačně jedna z nejlepších sérii Survivora. Všechno jako kdyby začalo úžasnou verzí znělky a pokračovalo nekončícím galavečerem Russella Hantze. Názory se různí, ale pravda je jen jedna. Jde o hru, kterou je možné hrát několika různými způsoby a ten Russellův byl od prvního dne až do závěrečné rady naprosto dominantní. Je pravdou, že silní soupeři by se dali spočítat na prstech jedné ruky a všech se ještě dokázal rychle zbavit, což z něj dělá opravdovou legendu stejně jako vítězství na rozhodující soutěži o imunitu, kde si rapidně zvýšil šance na milion dolarů. Proti Brettovi by při složení tehdejší rady neměl šanci. Samoa mi připomíná staré dobré časy Survivoru. Hrálo se ještě s notnou dávkou naivity a dobří hráči prostě vyčnívali, což mě baví. Já si upřímně nemyslím, že by Russellovi bylo napomáháno produkcí. To, že byl nejčastěji v prostřizích, je úplně normální prvek každé reality show, vždyť byl jednoznačně nejzajímavějším hráčem už od začátku. Kdo by ten potenciál nevyždímal. Našel ale tři imunity, z toho dvě bez nápovědy. A znovu odmítám tvrzení, že je našel díky podstrčení produkcí, myslím, že v té době se zkrátka dalo přijít na lokaci. V retrospektivě je až neuvěřitelné, jak dynamicky a bezchybně se dostal do top trojky. Čekal jsem celou dobu alespoň nějaký malý zvrat, ale jemu vyšlo vážně úplně všechno. Obmotal si celou sérii okolo prstu a zaslouženě dominoval. Na druhou stranu mi přijde krásné i vítězství Natalie, která by v dnešních 30. + sériích absolutně neměla šanci. Ale byla jiná doba a ani Russellova galashow zkrátka na milion nestačila. Je potřeba si každopádně položit otázku: Není takový charakter ve hře přesně to, co od takové show chceme? Milionář, co prostě přijde se svou taktikou nabourat systém? Navíc ovlivnit celý princip hraní, za což nezbývá než smeknout klobouk... ()

ArNEtis

SPOILERY! Nemám ráda záporáky v týhle reality show, ale Russella prostě nejde si nezamilovat. Jeho tajné imunity a naprosté ovládání celé hry jsou nezapomenutelné. Vyhrát to ale určitě měl. ()

jeandepatch

Rozhodně jedna z nejlepších sérií s neuvěřitelným Russellem Hantzem. Ikdyž mám pocit, že kdyby kapitán Russell S. nezkolaboval, hra by se vyvíjela úplně jinak. Ústřední postava: Russel H. Oblíbenci: Russel H., Natalie, Russel S. Neoblíbenci: Yasmin ()

BrckoGOS

Tomuhle ja rikam reality show! ! Luxus od začátku do konce, hltal jsem to jako už dlouho nic. Russell H.spravnej previt, Ben a Erik jako dvojice spravnych blbu no a nakonec roztomila Natalie, který to prostě nešlo neprat! :) ()

only_serials

Hrozně dlouho jsem nic podobného nesledoval, ale u jednoho dílu téhle řady jsem se nějak omylem zasekl a teď mě to fakt baví... Je to dobrý, jen doufám že nikde nenarazim na spoiler kdo to vlastně vyhraje... ()

freddyreddy

SPOILERY!.. Russell: Dám ti 10000 babek, když mi dáš ten titul "Poslední trosečník"!.. Natalie: NE!.. Russell: Dám ti 100000 babek za ten titul!... Jeff: No kdyby to bylo na mě, já bych ti ty dvě slova za 100000 teda dal!... Tak tímhle tahle epická season líp skončit nemohla! Paradoxem je, že 19. sérii Survivor: Russell, Russell bohužel nevyhrál, ale rozhodně (a nikdo to nemůže vyvrátit) tohle byla Russellova show! Když Russell našel tu první imunitu, nevěřil sem svým očím, když našel tu 2., tak už jsem jen brečel smíchy! Ohnout se pod most, zašátrat rukou, vyndat a prohlásit: "No jo, bylo to lehčí než sem si myslel" tohle je prostě level: Bůh!.. Bohužel, byť geniální a naprosto dokonalá, dopředu promyšlená Russellova strategie, má své mouchy. Jak jsme se dozvěděli na konci, kdyby Russell vzal do Finále Jaisona a Shambo, tak to mega vyhrál (ne že by ho potřeboval šejk jeden podělanej! :D), ale prostě ten titul patří jemu, promiň mi to Natalie, ale vezla ses jenom na Russellovi! - samozřejmě i to je strategie a bohužel v této hře efektivnější. Těžko se nějaká série tuhle přebije! :) V rámci Survivoru: 5 jasnejch Russelhvězdiček! Oblíbnení hráči: Russell, Brett... Neoblíbení: Monica, Laura ()

RipperTM

Krásná lokalita, nádherná příroda, vůle soutěžících, zejména však nejlepší hráč historie "Kdo přežije" Russell Hantz v akci. Výborný manipulátor a král sošek imunity se rozhodl si pohrát se soutěžícími, ač jeho postup hrou neskončil vítězně. Za mě rozhodně můj nejoblíbenější stratég. ()

blazma

Jako nevím, jestli jenom Russell Hantz byl zajímavý v této řadě, to mi prostě nestačí. Ženský Jagr a tento pacholek to prostě pro mě neutáhly. Jasně bavil jsem se, ale jen kvůli jednomu člověku a jeho zákeřnosti nemůžu hodnotit lépe. Protože si nepamatuju nikoho jiného z castu. ()

MorraEddie

Každá série má v sobě něco zvláštního a poutavého. Samoa je slušná série,kterou na svých bedrech táhne hlavně Russell. Stratég,taktik a hlavně nekompromisní hovado,které ovládalo tuto hru. Nemůžu si pomoc,ale přesto všechno se Russell stal mým oblíbencem a to jsem mu na začátku nemohl přijít na jméno. ()

unclejack

Samoa ponúkla divákovi naozaj kráľovskú porciu zábavy. Najschopnejší hráč a právom aj najčastejšie komentujúci hráč Russell Hantz totiž hrá vo veľkom štýle, nesmierne zábavne a drží kolegov pod kontrolou. Tohto chlapíka som si obľúbil a neustále mi aj dokazoval prečo. Zvyšok castingu však nebol až taký presvedčivý. Marisa vypadla na začiatku a to vyzerala na silnú hráčku - podľa prvej výzvy - z Foa Foa som ešte celkom fandil Mickovi a samozrejme Natalie. Naopak v kmeni Galu bolo ťažké nájsť si favorita, neskôr som však vsadil na Davea, sympaťáka Bretta a možno zodpovedný líder Laura. A teraz k negatívnym stránkam. Samoa ma prekvapila absenciou nových výziev a netešili ani viacerí vyslovene nesympatickí hráči - hnusák Ben ale aj Yasmin, Erik... Tentoraz však boli oveľa ťažšie prírodné podmienky, čo samozerjme ovplyvnilo aj môj pohľad na zopár statočných krčiacich sa v daždi. FAVOURITES Russell Hantz, Natalie, Dave, Brett ()

Teachman

19. série - oblíbenci - Russell H., který hrál vážně dobrou hru, která se mi nesmírně líbila. I když nebyla fér, taktiku manipulaci dovedl k dokonalosti. Smekám. Vítěz oproti minulé sezóně obrovským zklamáním. ()

Lilith03

Komu jsem to přála: Russell H. Oblíbenci: Ashley, Russell S. Přišli mi fajn: Marisa, John, Mike Vyloženě mě srali: Ben, Yasmin, Dave - méně - Laura, Monica (tahle série měla v sobě dost debilů...) Vítěz: z finálové trojky jsem to logicky přála svému favoritovi a tindylsi dva byli že mi to je jedno. Myslím, že vítězka byla dobrá hráčka, ale ty její křesťanského keci, to bylo hrozné, na presdržku většinou. Názor na epizodu: Tohle je nejlepší série ze všech. Dala nám neskutečného hráče Russella, skvělou podívanou, zábavu, taktiky, napětí, všechno! ()

funik

obsahuje spoilery najväčšou slabinou tejto série je podla mna to že Russell vyhadzoval všetkých zaujímavých hráčov hneď na začiatku a celá seria sa točila len okolo neho ešte aj Reunion shov bola celá o ňom a Russel práve nie je typ človeka ktorému by masy fandili bol to arogantný zákerny boháč ktorý výhru naozaj nepotreboval. Ja som skoro celú sériu nemal komu fandiť hneď na začiatku mi vyhodili Marisu a Brett sa ukázal až na začiatku. A magor tejto serie Shamboo vôbec nesplnila ulohu baviť skôr ma nehorazne otravovala, ale s víťazkou som celkom spokojný. ()