Reklama

Reklama

The Enforcer

Trailer 1

Obsahy(1)

Vymáhač Cuda (Antonio Banderas) obetuje všetko, aby zničil zločineckú organizáciu v Miami, ktorú celý život pomáhal budovať, keď zistí, že jeho šéfka Estelle (Kate Bosworth) vystavuje život mladého dievčaťa vážnemu nebezpečenstvu. Teraz to už bude len kto z koho. Buď Cuda využije poslednú šancu napraviť svoju minulosť a nájsť vykúpenie pre seba aj pre svoju rodinu, alebo ho mafia definitívne zmetie zo sveta. (Arsenal83)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (19)

JASON_X 

všechny recenze uživatele

Šmankote, gangsterská červená knihovna, krimiromanťák pro středoproudaře, nebo jak tuhle frašku zaškatulkovat. Scénáristovi bylo buď patnáct, nebo osmdesát. Nikdo jinej by snad nemohl bejt tak nemožnej mimoň, aby se divákovi snažil namluvit, že nějaký trapně mondénní husičky typu Estelle šéfujou zločineckejm organizacím, že pornobranže s online kurvama funguje takovým způsobem, jakým je to zobrazeno ve filmu, nebo ještě asi deset dalších debilismů. Ale na druhou stranu ve všední den po práci, když žerete véču a chcete k tomu čumět na nějakou blbinu, je to vcelku dostatečný materiál. Zkouknout, cynicky se u toho trochu pochechtat, nevěřícně u toho párkrát zakroutit hlavou, hodit to do koše a do rána zapomenout, asi tak. ()

M.i.k.e odpad!

všechny recenze uživatele

Banderas pracuje pro mafii. Pak jednoho dne objeví ameriku a  zjistí, že jeho šéfová (marná Kate Bosworth) je svině která jede v obchodu s bílým masem a jednou z obětí je i nezletilá přistěhovalka. V Banderasovi se probudí otcovský pud a vydá se jí zachránit. Nic proti béčkům, které recyklují tisíckrát použitou zápletku o tom jak člen něčeho nekalého procitne a chce být za dobráka, ale musí to být aspoň trochu zábavné. Enforcer zábavný není ani trochu a Banderas se nejspíš přidává k sortě herců, kteří už si v Hollywoodu nezahrají v áčkové věci a tak bude brát i podobné direct to VHS věci...5% ()

Reklama

italka63 

všechny recenze uživatele

Banderas v mírně netypické roli přisluhovače mafie, které vládne šéfka. Amerika jde už dlouhou dobu do háje a úprky obyvatel letovisek mají své opodstatnění. Špína, drogy, prostituce všeho kalibru, černoši neštítíc se ničeho u toho poslouchají rap, jak je život těžkej a jsou obaleni zlatými řetězy, jen kromě kriminální činnosti nic jiného dělat nebudou. A mně kupodivu, do toho všeho, Banderas sednul. Elegantní týpek v káře, co ho pustili z lochu a chtěl by se trochu napravit. Já se utrhnu ze řetězu a ty čtyři hvězdičky dám. ()

warrenur 

všechny recenze uživatele

Jednohubkove B-cko s coolovym "starostlivym" Banderasom, hnusnym podsvetim a nejakou tou macho-romantikou. Vdaka prekvapujuco vysokemu hodnoteniu som do toho siel. Dost nasilne, preto nepozerat s niekym jemnocitnym. 55% Neuhadol by som, ze ma Antonio 62 rokov. Snad budem v tom veku podobne sviezi, trebars i bez zasahu maskerky. :)) ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Po technickej stránke dobre natočená dráma s prvkami akcie o málovravnom starom vymáhačovi, ktorý zaúča mladú krv. Film sa viac zaoberá ich súkromným životom ako nejakou napínavou akciou, takže film väčšinu času len tak nezáväzne plynie. Paradoxne si ma ale postavy dvakrát nezískali. Sú to len také tuctové obohrané figúrky, ktoré ani nie sú príliš sympatické a nič na tom nezmení ani ich finálna snaha o nejaký ten dobrý skutok. Čo sa týka akcie, tak je tu nejaká tá bitka alebo kratučká prestrelka. Film aspoň nevyzerá amatérsky alebo podfinancovane. Proste taká ok jednohubka, ktorú si rozhodne znova nepustím. 5/10. ()

Galerie (18)

Reklama

Reklama