Jmenuji se Georgina

Reality-TV
USA, 2022

Účinkují:

Georgina Rodríguez

Máma, influencerka, podnikatelka a taky partnerka Cristiana Ronalda. Georgina Rodríguez v dojemném portrétu dává nahlédnout do svého každodenního života. (Netflix)

vikino1 odpad!

Čekal jsem dokument o jejím strastiplném životním příběhu, ale ne ono je to jen povrchní píár video o životě v luxusu plné product pacementu nejdražších značek jako LV, Prada, Guci, Ferrari atd. CR7 aspon něco umí, tahle k tomu podstaténu bohatsví přišla pouze roztáhnutím nohou (by mě zajímalo, jestli se to Chrisovi aspon líbilo - jestli není radši se spocenýma klukama po špílu ve sprchách). Vše ostatní co umí a čemu se věnuje bych s podobným majetkem dokázal taky (vlastě by to dokázal kde kdo). A to její - rodičovství  nade vše - ji absolutně nevěřím. By mě třeba zajímalo, kolik mají k dispozici chův. Ale tyhle opravdu zajímavé perličky z jejich života v téhle reklamě na luxus záměrně nenajdete. Tohle je pro mě ztráta času, přestal jsem po 4 dílu. Podstatně zajímavější určitě bude Miliardář Elon Musk - vždy s předstihem ()

NinonL

Profil nepříliš sympatické, zato hodně sebevědomé partnerky nejslavnějšího fotbalisty světa Christiana Ronalda, Georginy Rodriguez. Vizitka života v luxusu, v neustálém obklopení podivných přátel, zato stále bez partnera, který trénuje a hraje na druhém konci světa. ()

tomik99

Dobrou zprávou je, že seriál je koukatelný a leckdy i zajímavý. Horší zprávou je, že se nedozvíte až na pár svatých výjimek nic zajímavého ze životy Georginy či Cristiana, kvůli kterému je vlastně slavná, což si ne vždy hlavní aktérka uvědomuje. Její partner v show není, což jen potvrzuje dlouholeté konspirační teorie, jak to Cristiano vlastně má (zasvěcení moc dobře vědí). Pár dílů bylo na slušné úrovni, neboť vidíte svou hrdinku na vrcholu a zároveň na dně. Jakýkoliv pohled do jejího soukromí byl to, co jsem od tohoto seriálu očekával. Bohužel většina dílů se cvrkla na zkoušení různých šatů, nakupování oblečení, líčení, pofiderních akcí či ještě podivnějších pracovních příležitostí, kdy si nedovedu představit, jak by daný projekt mohl být pro Georginu rentabilní (vzhledem k tomu, jaké náklady musí mít na soukromý tryskáč a další aktivity k tomu spojené, tak zkrátka ta matika tady nefunguje, kdyby to Cristiano ve velkém nedotoval). V mnoha ohledech promarněná příležitost, na kterou se jen dobře dívá. Georgina je sympatická a určitě silná žena, i když na život v luxusu si poměrně rychle zvykla, což jí ale nelze úplně vyčítat. Trochu zvláštní je celý její tým a lidi, kterými se obklopuje. Až na pár výjimek jsem z nich cítil klasické vyžírky, co se snaží Georginu maximálně zneužít. Je to stále stejná sebranka stejných charakterů, která parazituje na vaší slávě, ale takovéto skupinky jsou i v Praze. A ta podobnost je neskutečná. V seriálu mi chyběl Cristiano, jeho život, trable v Manchesteru, přestup z Evropy a vlastně jakákoliv změna v jeho kariéře, která stoprocentně ovlivňuje Georginu, ale v seriálu to záhadně chybí. Škoda, mohlo se z toho vymáčknout víc. ()

Zolky odpad!

Dievca, ktore malo v zivote to obrovske stastie, ze stretla najvacsieho sportovca sucasnej doby a okrem toho, ze sa stara o deti, co by mala robit kazda normalna matka, tak v podstate nevie co so sebou. Ronaldo je moj oblubeny hrac a bol som velmi zvedavy, ako vyzera jej zivot, no zial, musim povedat, ze som videl novodobu reality show "Geissenovci" namiesto pekneho zivotopisneho dokumentu. Riesit dovolenky, kupovat kabelky a prerabat domy za peniaze inych to snad vie kazdy. ()

ESW

Nevím proč tady nejde hodnotit druhá serie. Každopádně Georgina prošla vývojem od "jsem Ronaldova holka a matka jeho dětí" do "jsem těžce pracující matka která utratí 27 tisic euro na běžném nákupu hadru - jo a zkoušet si to bude moje figurína, která litá triskacem po světě. Uf. Střílej střílej. ()

Drozdo57 odpad!

Influencerka, podnikateľka a až potom manželka Ronalda. Než ho spoznala, predávala v obchode. Nechcem znieť zatrpknuto, ale nemyslím si, že je dobrou vizitkou našej spoločnosti, úrovne, kultúry a tak, keď sa zrazu zaujímame takýmto spôsobom o nejakú osobu len preto, kto je jeho partner (ahoj, Michelle Obama...). A ani mi nie je sympatická. Stále vlastne len rozpráva, koho stretla, čo si oblečie alebo kúpi. HBO Max má 2 hodinový dokument o Tony Hawkovi! Netflix má MINISÉRIU(!!!) O MANŽELKE FUTBALISTU!!! Ktorá je z polovice vlastne celovečerná reklama. Ak chce Netflix propagovať výnimočné ženy, toto nie je smer. Určite je niekde na svete nejaká šikovná žena, ktorá napríklad lieči rakovinu, a o ktorej sa dá natočiť aspoň hodina veľmi pútavého audiovizuálneho diela. A nie toto... ()

kockodan odpad!

21letá prodavačka z Gucci boutiqueueueu a nejslavnější, nejúspěšnější a hlavně nejbohatší čutálista všech dob se do sebe "zamilují" na první pohled. Dle toho teatrálního patosu se kterým o tom oba vyprávějí na kameru to vypadá, že tu historku mají pěkně napsanou a secvičenou od svého PR týmu. Hlavně Ronaldova verze působí velice nevěrohodně, je moc na city a při jejím vyprávění přehrávaná a je až moc roztoužený a emotivní ohledně setkání, které se stalo před 6 lety. Dotyk rukou, přejel jimi oběma elektrizující náboj, dotkli se, připadalo jim to jako by se dotýkali už odjakživa... Bléé. Každému je snad z jejich vyprávění jasné, že je to PR šaškárna a Ronaldo se zamiloval tak akorát platonicky a chudá dvacítka prodavačka zavětřila zlatokopeckou příležitost. Teď je jí 27, vrhla mu nějaké to potomstvo skrz umělé oplodnění (nějak mi nepříjde, že by tihle dva spolu spali a měli sex, Gia vedle něho působí spíš jako dobrá kamarádka), a jediné co ji v životě zbývá je roztáčet jeho miliony!  To je všechno moc pěkné a naprosto upřímně jim přeju jak tu vzájemnou lásku i to domácí rodinné štěstí s dětma. Na tom není nic ke kritizování. Že jsou bohatí, to je taky naprosto fajn. Ovšem sledovat totálnš vakuózní, povrchní a nezajímavou Latinu z Buenos Aires jak jde ke Gaultierovi navlíkat na sebe nevkusný a předražený hadry, nebo jak lítá s kámoškou v private jetu a libuje si jaký jí tam servíruje její osobní kuchta výborný chlebíčky s čabajkou a šunkou, to je opravdu jen pro cílovku s IQ 75 a níže! "Dokument" nenudí proto, že by Georgina nevedla jakš takš zajímavý život zbohatlické pipeny, ale proto, že se v něm absolutně nic neděje, a působí jako amatérská přehlídka nedosažitelného luxusu pro plebs. Něco jako telenovela, prostřednictvím které nižší vrstvy v Latinské Americe sní a prožívají něco, co nikdy nezažijí: materiální dostatek, luxus, VIP access všude, služebnictvo, zahálku a zábavu bez konce. Georgina je jen další nudná ikona pro chudé, hispánská popelka, která se narcisisticky producíruje před kamerami a ukazuje všem ostatním chuděrkám jaké to je oblíkat světovou dizajnérskou módu a nakupovat diamanty. Chceš se pochlubit, žes klofla miliardáře? Prosím, jen do toho, diváky z řad povrchních závistivých čumilů toužících po tom samém životním stylu si určitě najdeš. Mě bohatství, i jeho okázalé vystavování opravdu nevadí a nechává naprosto klidným. Jen kdyby Gerogina měla aspoň nějakou osobnost a byla aspoň trošku něčím zajímavá aby o ní stálo za to natáčet "dokument"!!! A kdyby to hlavně nebyla tak příšerná nuda sledovat ji a ty její hloupé, patolízalské kamarády a kamarádky a rádoby "zajímavé" události v jejím nudném zlato-klecovém životě. (Již jsem zmínil návštěvu Gaultiera v prvním díle...nuda o hovně!). Kdo se tímto životním stylem zaobírá a žere tyhle typy, už všechny tyto věci zná zblízka a dopodrobna z Keeping up with the Kardashians, Real Housewives of Beverly Hills, a spousty dalších podobných reality live TV píčovin o hovně a vypatlaných bohatých ženských. Přehlídka bohatství a luxusu ve formě designer hadrů, aut, vil s bazénama a diamantů snad už dnes nikoho neohromí, nebo ano? Nic jiného toto vele-dílo o naprosto prázdné dříve chudé Argentinské Latina bez osobnosti a jakékoliv charisma či talentu není! Jen velká a nudná reklama na luxury goods a product placement. Dokument vyznívá přesně jako jeho protagonistka, nemastně, neslaně, hloupě, prázdně a povrchně. Jak je Georgina chudá duchem, a tak trochu v té záplavě luxusu neví co sama se sebou, tak je chudý a nikam nesměřující i tento pseudo-dokument. V půlce prvního dílu ukončeno z důvodu: TOTÁLNĚ NUDNÝ A NEZAJÍMAVÝ ODPAD!!! 0% 👎 () (méně) (více)

grangerova

Je škoda, že skutečnou Georginu jsme zjevně viděli až v nepovedených záběrech a potitulkových scénách. Jinak tahle docu mini série totiž představuje velmi kontrolovanou paní, o které se člověk dozví jen to, že do práce jezdila autobusem a z práce se vozila v Bugatti. ()

enceees odpad!

Tenhle dokument má jedinečnou vlastnost, kterou jsem ještě nepoznal. Má pozitivně vykreslit postavu, o jejíž existenci jste vlastně dosud moc nevěděli. Po zhlédnutí jste ale zjistili, jak ji vlastně nenávidíte. Místo zákulisí soužití s CR7 - jednou z nejslavnějších osobností světa - se vás jeho partnerka snaží ze soukromých jachet a tryskáčů přesvědčit, že je úplně obyčejná holka, jejíž největší starostí je výběr luxusní dovolené nebo ošacení na společenskou událost. Pokud přeci jen zapochybujete o něčem jiném, pravidelně vás o její skromnosti a dokonalosti předsvědčují její přátelé, pochlebovači, asistenti či manažeři, které hlavní hrdinka za odměnu soustavně ponižuje. Tedy pokud zrovna nepoužívá nejzažitější klišé typu, že přátelé a rodina jsou nejvíc… A ať komentář nevyznívá jen jako snůška negace - jejího milého za sportovní úspěchy uznávám a reskektuju. ()

jatt

Tešil som sa hlavne na tie časy, keď začínala v chudobe, ale najprv to bolo celé o jej priateľoch a rodine ako si len užívajú luxus. Doprajem im, ale pozerať sa na to ako sa nič nedeje bolo nudné. Prvé časti ma teda už dosť nudili, ale piata s detičkami zo sociálne slabších rodín bola skvelá, nezabudla na to odkiaľ pochádza a nielenže ich finančne podporuje a dáva im darčeky, ale to hlavné, príde ich osobne podporiť a dáva im svoj čas. To je obdivuhodné a rozumné gesto. Takže vačšina mini seriálu je nuda, ale boli tam časti, ktoré si rozhodne zaslúžia aj 5*. ()

Mermaidee

Pokud si myslíte, že pohádková Popelka zůstala skromná i poté, co se provdala na zámek, tak si nepouštějte tenhle "dokument". Ne, Gia přece vůbec není povrchní, navíc se zajímá o druhé...ale teď už vážně, koho by ty peníze nezměnily, ať první hodí ovladačem. Při popisu jejich seznámení jsem pořád čekala, kdy zazní věta " a pak jsme podepsali smlouvu". Po zkušenostech s náhradními matkami bylo tohle zase o level výš. Je mi vlastně trochu líto Christiana a moc nechápu, proč se stále snaží vystupovat jako hetero fotbalovej bůh. Všichni asi víme, co z toho není. Naopak jeho touha po dětech je mi sympatická, i když už ho taky trochu podezřívám, že si zakládá farmu (snad ne Neverland). Teď zajdu daleko a tipnu, že si aktuálně pojistil i IVF a přibudou dva kluci (holky jsou v tomto případě plýtváním dělohy). To bude radosti. U Gii asi míň, její mateřství pro kameru mi "vadí" asi nejvíc, nezdá se, že by k dětem měla ten opravdový vztah. Možná si ho v tom nabitým programu ani nemá šanci vytvořit. ()

OtokPag

CR7 je můj oblíbenec a neřeším jak to má s klukama. Vypadá to, že našel opravdu tu pravou mamku pro svoje milované děti 😋. Cristanito to bude mít těžké, aby jednou překročil tátův stín, ale zatím bojuje, dře a snaží se. Připisuju pět gólů za sympatickou lidskost CR7, Georginy a jeho rodinky ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️ ()

EnnyBerry

Jarmark marnosti. Mladší verze Ivany Trumpové, nevkus, zlato, kožichy, utrácení, obžerství, soukromé letadlo, jachty, pozlátko. Jednostranný pohled, snaha ukázat že "I'm still Gia from the block". Svou matku v dokumentu zatajila, chyběla na večírcích u příležitosti odhalení pohlaví svých budoucích vnoučat, svá současná nehlídala, nebylo ukázáno kolik má chův a uklízeček. Nepochlubila se, že její otec strávil 10 let ve vězení za pašování drog a poté jej Španělsko vyhostilo do Argentiny. Georgina má ještě starší sestru, které v dětství zemřela máma, otec byl ve vězení, tak ji Georginina máma zavřela do internátní školy a v současnosti se k ní Georgina nezná, ani k strýci který jí suploval otce, ani své babičce neukázal její pravnučku. Neobjektivní "dokument", podlézavá a podbízivá novinařina. Škoda, potenciál to mělo, vyváženost chyběla. ()

Yoyona

Za mna dobre, splnilo ucel - vypnut hlavu a nemysliet. Je fascinujuce vidiet povrchnost a hlupost v takovom rozmere. Doteraz sa doma bavime na hlaske “uz jsi dnes mluvila s detmi” … pritom jednim z hlavnych cilu tohoto dokumentu je ukazat jaka je Gio skvela matka. Na druhu stranu klobuk dole ako sa s takou zivotnou zmenou vysporiadala. To musi mat v krvi. Nesuhlasim, ze by to zvladom ktokolvek. ()

Cynies odpad!

Celou dobu při sledování této dokumentární série jsem marně přemýšlela, čím je tato dívka zajímavá. Vidíme ji létat do Paříže soukromým letadlem kvůli koupi jediných šatů, trávit čas na jachtě v Monacu či užívat si dovolenou v soukromé vile na Mallorce. Celé mi to přišlo jako prachobyčejný konzum bez obsahu. Dnešní doba, ale takovéto lidi pasovala do role celebrit. Stačí se u všech těchto aktivit vyfotit a už máte hromady like a followerů. Zarazilo mě, že i přes tak obrovský majetek, jaký bezesporu má její přítel Cristiano Ronaldo, což je jediná zřejmá deviza této mladé paní, musí dokument obsahovat product placement. Sama Georgina je jakousi luxusní influencerkou, která se například fotí se šperky na top místech. Co se obsahů rozhovorů týče, nenašla jsem v celém dokumentu žádný zajímavý postřeh. Mnoho niternějších a zajímavějších pocitů bylo pouze naznačeno jako v čem jsou si s Cristianem podobní v rodinné historii. Za to se dozvídáme, jaké značky má ráda, že by neletěla letadlem, kdyby musela čekat dvě hodiny na letišti nebo jaké požadavky má Georgina na místo, kde rodina bude trávit letní prázdniny. Celkově na mě Georgina působila jako povrchní konzumentka, která má alespoň vřelý vztah k dětem, ale jejich opouštění jí také velký problém nedělá. Celkem zajímavá byla pasáž ke kořenům, z které ale také vyplývá, že nic tak světoborného se před setkáním s Ronaldem, v jejím životě nestalo.  I z přátel Georginy je člověk rozpačitý, protože jsou jim pobyty a přelety placeny, jsou jim dávány dárky, tak je těžké říci, do jaké míry jsou skutečnými přáteli. Za zmínku stojí i ekologický a pandemický aspekt. Kdyby každý létal kvůli prkotinám jako hlavní hrdinka, tak bychom se na naší planetě za chvíli uvařili. Stejně tak všichni kolem Georginy mají v době pandemie nasazeny roušky jen ona nemusí. Pokud jste příznivci luxusního zboží a prázdného tlachání, tak toho je dokument plný, ale nic hlubšího od něj neočekávejte. ()