Epizody(4)

Dokuro-chan je andílek pocházející z budoucnosti. Se svým kyjem Excalibolgem přichází ochránit školáka Sakuru, jehož se chystá zabít jiný anděl – dívenka Sabato-chan. Sakura s pedofilními sklony totiž v budoucnu vynalezne způsob, jak zachovat všechny dívky ve věku 12 let a tomu je třeba zabránit! Bůh tedy vysílá vraždící andílky, kteří mají Sakuru zabít dříve, než dokoná své dílo a z ženského pokolení stvoří zástup roztomilých školaček. Dokuro-chan se jeho vůli vzepře – je totiž přesvědčena, že tomu lze zabránit i bez zabíjení Sakury. A ačkoliv Dokuro-chan Sakuru chrání, i tak jí občas ujedou nervy a milého školáka mázne přes hlavu palicí, která umí život brát, ale i vracet. Sakura má navíc kromě neustálého umírání i jiné problémy – tentokrát milostné. Doma má sice spanilou Dokuro, jeho však láká spíše spolužačka Schizuki… (Natascha)

DExUS

Naozaj crazy anime, zo začiatku sú scény neustále zomierajúceho Sakuru vtipné a zároveň kúzelná formulka "Pipiru piru piru pipiru pi!". Navyše hlavná zápletka je tak a teraz prepáčte za výraz, idiotická že je až vtipná. Ale po 10 zopakovaniach toho istého vtipu je aj ten najvtipnejší vtip už nevtipný. Skvelá úvodná znelka, funny momenty inak dosť chabé. Moje pôvodné hodnotenie bolo 5/5 ihneď po zhliadnutí , ale z odstupom času viac ako 3 dostať nemôže. ()

Gadamf

Mňa anime komédie typu "jemné-dievča-pravidelne-brutálne-ubližujúce-svojmu-kamarátovi-kvôli-perverzným-nehodám-ktoré-on-nezapríčinil" až tak nebavia a väčšinou už len čakám kedy konečne dostane zaslúžený trest dotyčná osoba, ktorá hlavnému hrdinovi ubližuje. Ten zväčša neprichádza, takže sa na tom nedokážem dosť pobaviť. Bokusatsu malo aj svetlé chvíľky, pri ktorých som sa nasmial dosť, ale inak to nebolo ničím výnimočné. 75% - to je nadhodnotené. ()

Damnsinead

Který šílenec tohle ozvučil...tohle je zbraň hromadného ničení. Z toho věčného vřískání a pipiru piru piru pi mně šla hlava kolem. Anime seriály občas bývají uječené, ale žádný mi nerval uši tak jako Dokuro-chan. Dějově taky nic moc - andílek zabije toho kluka, hned na to ho oživí - a tohle sledujeme pořád dokola. Příšerné. ()

Crucifere

Musím říct, že námět je slušný a neustále vraždění + ty neskutečné tváře me hrozně bavili. Na druhou stranu je obrovská škoda, že příběh je příliš plytký a potenciál vraždícího andílka velmi málo využitý. Přijal bych verzi s vice způsoby zabíjení, hlubším dějem a mnohem propracovanějšími dialogy. Epizody také zasahují do nahoty, ale pouze okrajově, což je škoda, klidně bych nahotu přijal, jistě by to zvýšilo sledovanost seriálu s jinak velmi efektní animací. ()