poster

Ninja

 • čínština

  Zhi zun shen tou

 • anglický

  Ninja Thunderbolt

Akční

Hong Kong, 1984, 90 min

Režie:

Godfrey Ho

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • LION-MR.T
  ****

  Asi první film,kde se Richard Harrison,herec s bohatou filmografiíí,ale nijka známý herec objevil v Godfreyově filmu a jejich spolupráce pokračovala. Já mám pro Ho filmy slabost,tak hodnotím tak jak hodnotím,ale nápadů je tu přece jenom dost.(3.4.2007)

 • J.Connor
  **

  Jeden z mnoha Godfreyho ninja odpádků, tento se v pravěku VHS dostal i k nám s klasickým rychlodabingem, překrývajícím dabing anglický ("To catch a ninja" jest US video název), přičemž se tvůrci nestyděli docela dost pasáží vůbec nepřekládat. O ninja tematiku ve finále ani moc nejde, hlavní padouch sice 2x krátce obleče kostým, ale to je všechno. Poslední ninja scénou tak zůstává kultovní honička s ninjy na kolečkových bruslích, která asi Godreymu vyzbyla, protože do filmu ne úplně logicky zapadá. Dočkáme se i několika ambiciózních výbuchů, okázalých honiček (třeba na lyžích) a také kvanta soft erotiky.(16.2.2009)

 • Terva
  **

  39 %(16.5.2011)

 • majo25
  **

  Začiatok vôbec neznačoval, že by sa malo jednať o zlý akčnák, či dokonca blbosť. Ale postupom času ide logika filmu do kelu. Áno, obsahuje množstvo mlátičiek, ale takých, za ktoré by sa hanbil ktorýkoľvek béčkový karate hrdina - ultalacná choreografia. Tvorcovia sa snažili film nahustiť všetkým možným, čo ponúkal vtedy "západ" a takto to dopadlo. Divák si o miernej uletenosti urobí dojem napr. aj podľa scény naháňačky trojkolky nindžami na kolieskových korčuliach.(29.3.2016)

 • Iva8bitova
  ****

  Akvabely, lyžování a ninjové na kolečkových bruslích.(22.6.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace