Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Nemilosrdný portrét světoznámého rappera, který přestože se na první pohled topí v luxusu, těžce bojuje se samotou a depresemi a pomalu se propadá do spirály plné drog, prostitutek a alkoholu. Snaží se vší silou bojovat s vlastními démony, ale přestože vynakládá veškerou zbylou energii, nedaří se mu najít cestu ani ke své dcerce, kterou nadevše miluje. Okolí, v čele s osobní asistentkou Ilanou, neúnavně pokračuje v práci na jeho kariéře, ale Cole už tohle tempo nezvládá… (Bohemia MP)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (10)

VencaBedlak 

všechny recenze uživatele

Začátek Karlovarského filmového festivalu nemohl začít lépe. Jako vždy jsem šel pouze na film s názvem, ale bez jakéhokoliv popisu o čem je. Intenzivní začátek upoutal mou pozornost a přesto, že nejsem velkým fanouškem MGK, mi hned film prodal. Skvělé vyobrazení bohatství, blahobytu, užívání včetně alkoholu a drog. Poutavý příběh, u kterého má člověk pocit, že je zasazen do již započatého příběhu a musí s ním splynout a chytit se. Do úplného konce jsem si nebyl jist jestli se závěr vyvede, ale povedlo se. Hudba netřeba komentovat, dohromady jsem zažil neuvěřitelný zážitek a viděl počin, který mi přirostl k srdci. Rozhodně doporučuji zhlédnout, nemusí sednout všem, ale komu ano, film si neskonale užije. [4*/5*] ()

MAKUON 

všechny recenze uživatele

Kdybych byl nezletilý teenager, co poslouchá MGKho hudbu a jdu skrz něj na tento film do kin, zřejmě bych si po zhlédnutí filmu střelil moje první piko, ještě na záchodech v kině. Drogy a hudba, jsou vlastně jediné dva taháky a zároveň pády filmu. Téma drogové závislosti u celebrit, je zde celkem dobře vyobrazeno a určitě skvěle naráží na smrti Lil Peepa, Maca Millera, Kurta Cobaina a jiných. Na druhou stranu vyjímaje jediné trošku lepší písničky, soundtrack nestojí vůbec za to. Je poněkud k smíchu, jak zrovna tento aspekt, byl ve snímku takto nedůrazný. Kromě užívání drog, se ve filmu vážně moc neděje. Nerozpracované dějové linky, zbytečné postavy a kyčovité scény snímek degradují mezi průměr, na který se průběhem času zapomene. Kdo chce vidět vyvážený snímek o drogách pusťte si Cherry. ()

Reklama

vyfuk 

všechny recenze uživatele

[KVIFF 2022] Uřvaný, tichý, melodický, úderný a podobenský film jak má být. Vyhrávky s režií a příběhem, který do sebe zapadá, je silný, má logiku a drajv (bez kára). Jasně vytyčené body toho , co se děje, kdy nádherně zde vidíme ukázku nezávislé Ameriky, která kombinuje zajímavý příběh i nějaké poselství. Kelly kupodivu za mě v perfektní formě a hudba k filmu zcela na místě. Dobře vypracovaná záležitost, která je dle mého dost podhodnocená. ()

sarulefilm 

všechny recenze uživatele

Film jsem zhlédla, protože Machine Gun Kelly přijede na letošní RFP. Přestože jsem neměla valné očekávání, tak je to bohužel ještě horší. Jedná se o další festivalový film, který je zkrátka skoro o ničem. Jde o nějaký pohled na roztříštěný život umělce, toho jak otupěle pod vlivem drog prožívá každý den a má tak vliv na své okolí. Uznávám, že to vypadá dobře, ale jinak než z estetického hlediska je to ztráta času. Příběh nudný, postavy nijaké, hudba nevalná. Pseudo umělecko-tragický a naprosto nezajímavý film. ()

Remedy 

všechny recenze uživatele

Povrchní a tragikomicky explozivní pohádka o závislém zpěvákovi, a to z nezávislé produkce! Největší problém je ten, že to pořádně nerozpracuje jediný motiv a divák je tak nucen sledovat hodinu a půl sjetého, nalitého a poblitého Machine Gun Kellyho, jehož hudbu mám (resp. doteď jsem určitě měl) vlastně docela rád. Takový ten naprosto zbytečný film, se kterým nebudou mít problém náctiletí fanatičtí fanoušci, ale který filmařsky nemá (vyjma nezáměrného humoru) absolutně co nabídnout. [40%] [KVIFF 2022] ()

Galerie (285)

Reklama

Reklama