Epizody(6)

Tajné společenstvo, které po staletí ovlivňuje dění po celém světě, čelí vnitřnímu nepříteli. Jeden kanadský novinář by ale tenhle spolek i planetu Zemi mohl zachránit. (Netflix)

cernakus

Nenechte se zmýlit negativním hodnocením příliš upjatých a přecitlivělých buzen. Je to krátká, trochu nekorektní, trochu přisprostlá a trochu přiblblá jednohubka, která má ambice hlavně bavit. Mike Myers je zpět, byť se po většinu času trochu krotí, oproti jeho standardu na zenitu.  Prostě je to trochu za 4 hvězdy. ()

Sharlis

Ma to par dobrych vtipov, ale skor sa jedna o suchy, miestami satiricky humor. Mike Myers je super. 6 dielov je ideal. Na nenarocny nedelny vecer. ()

babuška

jasnejch pět, už dlouho jsem od mayrse nic neviděl a první co mně dostalo, byla parodie na NIRVANU a jistě Wayns world, hovno prdel sračka, jooo, perla konečně netfl aspoň jednou dostal rozum ()

JancakV

Je to přesně to, co od Myerse čekáte. Což je super a bohužel trochu i škoda. Má skvělý humor, jen ten fekální by mohl už dát "do pr…" a byla by to ještě lepší zábava. ()

prznitel

Koukám kolik je tady na tom Čsfd přizdisráčů!Hodnocení naprosto milné je to úžasná komediální záležitost!Milovníkům Austina vřele doporučuji! ()

Nedos.

Běžná Netflixová tvorba mě nudí. Ale jako fakt zle. Nepočítám do toho jejich dokumenty. Tohle jsem ale musel vidět. Myers si jede pořád svoje a mě to prostě sedí. ()

ReichelTomas

To byla paráda! Plných pět hvězd! Nevím, proč se to někomu nelíbilo, na mě tedy ale vtipy fungovaly a smál jsem od začátku až skoro do konce (ano, poslední část posledního dílu byla podle mě slabá), jinak ale úžasný seriál, který má navíc český dabing! ()