Epizody(8)

Parta mladých vyrazí pařit na odlehlý ostrov. Ráj, který na ně čeká, ale skrývá hodně nebezpečná tajemství a spoustu pastí. (Netflix)

Thomas_xxxxx

Celkom zaujímavý počin zo Španielska, aj keď pochopím, že nie každého to chytí, no mňa po každej epizóde chytalo chcenie vidieť ďalšiu a ďalšiu. Nedostal som celkom, čo som očakával, no som spokojný. Proste takéto priamočiare a jasné seriály a filmy s jednoduchou pointou dobrým prevedením môžem. Niektoré epizódy síce boli slabšie, iné super, ale celkovo to hodnotím veľmi pozitívne. ()

vikino1

Třetí díl to celé zazdil, věřím, že to není spoiler - jedinej rozumnej co jim nevěří, chce utýct, pak potká na lodi kočku (kterou by uzemnil jednou ranou) s pistolí na porážku prasat, ta nabije pistoli, mu řekne klekni, on klekne, ona mu příloží pistoli na čelo a než oběť stihne zeptat vo co de tak mu udělá díru mezi oči. Takhle dementní scénu může vymyslet jen magor, mě to vyloženě urazilo a vůbec nevím, jestli má cenu se dívat dál. Pokud bych chtěl utýct, hodím kočku přes palubu a ujedu pryč. Tohle je debilní až na půdu. ()

Ben Nevis

Pořád jsem čekala na to slibované sci-fi, ale kromě maličkého náznaku na konci jako cliffhanger nic nebylo. Jedná se o jakýsi mix Kmotra a odloučené sekty. Akorát že ta eko sekta má peníze, prostředky a lidi všude možně. V první sezóně toho moc neodhalili a na druhou nenalákali. Pro samé tajemno to vlastně bylo o ničem. ()

Krabak

Hodnocení upraveno ze 2* na jednu s postupem dokoukávání serie. Sorry, ale aby člověk tupě stál a nechal si prostřelit čelo jateční pistolí na kraji útesu a nějak se nebránil... Dále minutová pomalá chůze po uhlících? Nevím, pro koho jsou tyto seriály točeny, ale nejspíš pro 15ti leté zaostalé pitomce --->15% ()

tomeš

Za mě velký špatný, ale můžu si za to sám, že jsem se nenechal odradit popiskem. Největší zklamání asi bylo, že údajné "tajemství" ostrova vlastně vůbec není tajemstvím, je to takovej tuctovej jakože thriller, ke všemu kompletně zbytečnej. Prostě tohle není moje krvní skupina. Nalákaly mě na to dvě věci: Albert Baro, kterej mě zaujal v Merlím, kde mu to teda sedlo líp. A pak jeden z plakátů k seriálu, na kterým se líbali dva kluci. No ale to byla jen marná vějička, ten jejich vztah je tam naprosto irelevantní vycpávka, s dějem nesouvisející. Škoda! (Jediná hvězda za zahrnutí neslyšící postavy, za pěkný pláže a hluboký oči Alberta Bara.) ()