Reklama

Reklama

Dokonalá souhra

  • Austrálie A Perfect Pairing
všechny plakáty
Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Ctižádostivá obchodnice s vínem má políčeno na velkého klienta a upíše se kvůli tomu k práci na ovčí farmě v Austrálii. Tam jí ale padne do oka drsný, záhadný rančer. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (33)

JenYu 

všechny recenze uživatele

Tenhle film = klišé romatických filmů (padající hrdinka, rostoucí city při táboráku, tajuplný milovník, milovník svlečený do půl těla, pes zdůrazňující citovost milovníka...) + australská klišé (pavouk, hadi, klobouk značky Akubra, vegemite, ovce...) + jiná klišé (trapná kolegyně, vypojení elektřiny, k cestování mezi kontinenty stačí svižná písnička...). ()

Heywood 

všechny recenze uživatele

Samolibá a sebestředná hrdinka s kulatým ksichtíkem a běloučkýma teniskama za 5 dní práce na farmě. Fakt jsme všichni blbí. Že nám tam nacpou alespoň jednu lesbu se asi dalo čekat, naštěstí ubrečené černoušky vynechali. Hlavní hrdinka opraví bojler (dneska sommeliérky umí kde co) a ani si neulomila nehet. A nalepené řasy jí také neupadly. Alespoň to zpívání nebylo tak hrozné.. Pak řada duchaplných dialogů vyplňuje prázdný prostor a do toho řešíme zrádnou kámošku, co je šeredná, blbá a hysterická. Pak tu máme playboyovské tělíčko a film spěje ke konci, který ve třetí minutě správně odhadl i 12-ti letý puberťák. Pro ně také tento film je určen. 45% ()

Reklama

Robbi 

všechny recenze uživatele

Vzpomeňme v tichém obdivu na Zdeňka Jirotku, Saturnina a nepřekonatelnou Květinku Martu. Dokonalá souhra zasazená do Austrálie se k ní hrdě hlásí, jen nám předvádí kouzla v podobě názorné ukázky, jak správně pracovat na ovčí farmě, aniž by náš exteriér doznal jediné úhony. Hvězda udělena především za hezké scenérie a pakobru, asi jednou reálnou věc v celé stopáži. Naštěstí jde vypnout naprosto tragický dabing, takže jsme neklesli na nulu či nešli do záporných hodnot. ()

Adramelech 

všechny recenze uživatele

Před obchodním domem, kam chodím nakupovat, onehdy prezentovali své výrobky vinaři. Jedna firma zřejmě vybrala nejhezčí holku, kterou ve firmě měli, aby je v Praze co nejlépe prezentovala. Což o to, pěkná byla, ale kultura jejího slovního projevu byla strašná: „A pak jsme taky vyrobili slámové víno. Natrhali jsme bobule, nechali jsme je – é – smrsknout, z nich jsme pak udělali víno a všechno jsme ho – é – prodali.“ Můj dojem z filmu je o něco lepší než z oné prezentace. Je to romantický film, který asi ocení spíše ženy, neb končí polibkem. Mně se nejvíc líbila scéna s naléváním vína do skleniček vyrovnaných do pyramidy. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Pri pozeraní tohto filmu mi vyschlo v krku, ale to z toho, že mám pocit, že Victorii Justice fakt vyschol krk. Koľko má obvod? 20 cm? To je dosť veľká nespravodlivosť a pritom má spravodlivosť v mene. Inak film je tuctovkou v žánri, ktoré vysielajú televízie ako Hallmark ako na páse. A teraz ich vypľúva aj Netflix, asi zo zúfalstva z pádu akcií. Ale navyše tam ešte povinne jebne homo pár, aby sme nezabudli, že ich je asi 50%. Len tak ďalej Netflix a skrachuješ ako Dedoles. ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama