Dokonalá souhra

• Austrálie A Perfect Pairing
všechny plakáty
Trailer

Ctižádostivá obchodnice s vínem má políčeno na velkého klienta a upíše se kvůli tomu k práci na ovčí farmě v Austrálii. Tam jí ale padne do oka drsný, záhadný rančer. (Netflix)

Trailer

Arsenal83

Pri pozeraní tohto filmu mi vyschlo v krku, ale to z toho, že mám pocit, že Victorii Justice fakt vyschol krk. Koľko má obvod? 20 cm? To je dosť veľká nespravodlivosť a pritom má spravodlivosť v mene. Inak film je tuctovkou v žánri, ktoré vysielajú televízie ako Hallmark ako na páse. A teraz ich vypľúva aj Netflix, asi zo zúfalstva z pádu akcií. Ale navyše tam ešte povinne jebne homo pár, aby sme nezabudli, že ich je asi 50%. Len tak ďalej Netflix a skrachuješ ako Dedoles. ()

bourec

Ten Netflix je docela urputnej. Otočil oproti Kalifornským vánocům mužskou a ženskou roli, a natočil něco hodně podobnýho. Je to ale ještě blbější, ucincanější. Jednu hvězdu dám za parádní kus přírody a za Victorii. Jinak unylá srajda. Dříve bylo romkomů hodně, a spousta z nich kvůli parádně zahranejm partům, a skvěle zrežírovanejm, taky kvalitních. Tohle je bez vtipu a bez chemie. Prostě nic. Nothing. 20%. ()

Robbi

Vzpomeňme v tichém obdivu na Zdeňka Jirotku, Saturnina a nepřekonatelnou Květinku Martu. Dokonalá souhra zasazená do Austrálie se k ní hrdě hlásí, jen nám předvádí kouzla v podobě názorné ukázky, jak správně pracovat na ovčí farmě, aniž by náš exteriér doznal jediné úhony. Hvězda udělena především za hezké scenérie a pakobru, asi jednou reálnou věc v celé stopáži. Naštěstí jde vypnout naprosto tragický dabing, takže jsme neklesli na nulu či nešli do záporných hodnot. ()

BOURQUE

Netflix sa stretol s Hallmark! Asi takto by sa dal film A Perfect Pairing charakterizovať najjednoduchším spôsobom. Maximálne zjednodušená a predpovedateľná romanťárňa na jedno pozretie. Druhá hviezda putuje za výber pekného (austrálskeho) prostredia. Osobné hodnotenie: 60% (**) ()

Adramelech

Před obchodním domem, kam chodím nakupovat, onehdy prezentovali své výrobky vinaři. Jedna firma zřejmě vybrala nejhezčí holku, kterou ve firmě měli, aby je v Praze co nejlépe prezentovala. Což o to, pěkná byla, ale kultura jejího slovního projevu byla strašná: „A pak jsme taky vyrobili slámové víno. Natrhali jsme bobule, nechali jsme je – é – smrsknout, z nich jsme pak udělali víno a všechno jsme ho – é – prodali.“ Můj dojem z filmu je o něco lepší než z oné prezentace. Je to romantický film, který asi ocení spíše ženy, neb končí polibkem. Mně se nejvíc líbila scéna s naléváním vína do skleniček vyrovnaných do pyramidy. ()