The Up In Smoke Tour (koncert)

Hudební / Dokumentární

USA, 2000, 119 min

Komentáře uživatelů ke koncertu (21)

Uaah, no co na tohle rict. Perfektni zaznam z perfektni a legendarni snury koncertu po americe tehle legend gangsta rapu spolecne s jejich schopnymi novici. Yo homie, that's big pimpin' here! ;)(6.8.2005)

Make some motherfucker noise!!!!!! Dobrý Hip-Hop písničky, dobrej koncert.(27.8.2005)

Najkontroverznejší hip-hopový koncert. Neskutočná atmosféra sa dá cítiť aj z pohodlia domova. Tie štetky v publiku, ukazujúce svoje kozy a kundy mi to kazili. (na tomto vystúpení mi to nevadí, ale ukazovať štetky z publika? nie je tam žiadna epidémia, žeby sa tam všetky kurvy vyzliekali. to iba pár attention seeking whores chce byť v telke. a nadržaný kameraman im to umožní.) Ak by som chcela vidieť to, zapnem si normálne porno. Nechápem, prečo to ukazujú v dokumentoch z koncertov, ja chcem vidieť legendy perform. Leniví muži, už ani klasické porno sa im nechce hľadať, to aby to mali naservírované všade rovno pod nos, pche.(3.8.2013)

N.W.A. sa dala chvíľkovo dokopy, Marshall začal stúpať svetom, Eazy E bol pripomenutý bývalými sokmi Dreom a Snoopom. Celé toto turné bolo pre hiphopových fanúšikov obrovskou vzpruhou. Hlavne, ak zistíte, že toto je Dreov posledný sólo album do dnešných dní a podoba rapu taká, akú sme ju poznali, skrátka zmizla.(15.7.2015)

Na to, že Hip Hopu a rapu moc neholduju, tadyta sérka písniček byla pěkná...(22.7.2008)

hafo peklo; známý xichty; známej zvuk; hafo koncert..(13.6.2006)

Pohyb, oheň, šluk a dým! ....Bitches! Niceeeee(14.8.2011)

najlepší koncert westcoast legiend, kde sa všetci zídu na jednom pódiu, zimomriavky od začiatku až po koniec...a vtipné medzi-scénky sú príjemným osviežením :) dva palce hore!(14.12.2010)

Mam velmi rad rap a hlavne ten West Coat. A tu je takmer cele N.W.A. Proste klasika pre kazdeho fandu Hip-hopu. Podarené scény a raperské gestá. Ked som jazdil na skate tak sme to pravidelne skukávali v skateshope, takze to mám celkom kvalitne napozerané. Nebyt Eminema tak by bolo hodnotenie plné(22.2.2005)

Vyslechněte legendy! Parádní show s dnes už tak klasickými hity, které zná i nezasvěcený posluchač.(8.6.2005)

Tato show v té době největších rapperských es je pro mě legendární záležitost a jestli ne nejlepší, tak jedno z nejlepších a největších vystoupení v historii hip hopu. Aby se na jedné show potkalo tolik legend a každý z nich předvedl tak vyvedené vystoupení, k tomu spousty featuringů mezi sebou a samozřejmě zavzpomínání na své kamarády a hip hopové kolegy s celou hřmějící halou....co bych dal za to tam být!(27.7.2013)

Perfektní koncertní tour všech legend rapu. Určitě jejich koncert byl neskutečný zážitek a závidím všem, kdo něco takového zažili. Bylo vidět, že to již všichni byli profíci, kteří zároveň byli strašně v chillu a pořád tak dokázali předvést neuvěřitelný a přirozený kontakt a komunikaci se všema divákama a to i v takto obrovských arénách, kde to je určitě těžší než v komorních a malých klubech. Atmosféra musela být doopravdy jedinečná.(5.6.2011)

Koncert na veľmi vysokej úrovni kde sa predstavia všetky najväčšie hviezdy Amerického rapu, chýbal mi tam jedine Tupac ktorý sa tohto veľkolepého turné nedožil(12.10.2009)

Legends of West Coast! Real gangsta rap! Make some muthafuckin´ nooooise! Best rap concert ever!!!(12.12.2010)

Legends of Gangsta Rap on da ultra underground westcoast tour...OMFG(25.2.2011)

Lepší koncert jsem neviděl. Na koncerty moc nejsem, ale kdybych měl možnost, tak letím, páč vidět tyhle legendy, to musí stát za to. Smoke Weed everyday(3.8.2012)

Tak určitě. Je to jedno z nejlepších hip hopových DVD. Záznam legendární koncertní šňůry velikánů západního pobřeží obsahuje hymnu za hymnou. První část tracků si vezme na starost Ice Cube a dojde i na Crip Walk. Pak přebere mic Eminem s několika songy a poslední část, tvořící převážně výřez z Dreova masterpiecu 2001, patří Snoopovi s Doctorem. Příjezd lowrideru na pódium a Still D.R.E. je lahůdkové finále. Classic shit...."Still not loving police (Uh huh)"(12.7.2014)

BOW-WOW(7.5.2006)

Asi nejlegendárnější rapové DVD, Up In Smoke Tour se řadí svým pojetím a seznamem interpretů k něčemu co tu ještě nebylo. Výborná show, i neznalec musí být potěšen. Pro fanoušky srdeční záležitost.(25.6.2009)

Největší pecka doporučuju každýmu i když nejen posluchačům hip-hopu.!!Make some motherfucker noise!!(7.4.2010)

<< předchozí 1 2