Tom Petty and the Heartbreakers: Playback (hudební videoklip)

Hudební

USA, 1995

Scénografie:

Matthew C. Jacobs

Komentáře uživatelů k hudebnímu videoklipu (6)

Kompilace písní Toma Pettyho a jeho bandu v podobě "cikcak" kvalitních klipů, z nichž si pamatuju právě pro Kim Basinger "Mary Jane' s last dance" , kde Tom unese mrtvolu, kterou krmí, obléká, tančí s ní a nakonec jí svrhne se skály. A další klip, kde se Johnny Depp stane rockovou hvězdou, manažérku mu dělá Faye Dunaway, klukovi sláva stoupne do hlavy a pád je o to bolestnější, ten song se jmenoval "Into the great wide open" . Obě písně byly hity a klipy k nim rovněž.(22.9.2005)

Tom Petty. Co víc dodat. 80%(7.4.2013)

úžasná hudba, videoklipy a Johnny Depp s Faye Dunaway :))(23.9.2014)

Runnin´ Down a Dream, Into the Great Wide Open , Don´t Come Around Here no More ,The Waiting , Mary Jane´s Last Dance - moc dobré videoklipy.(7.10.2014)

Into the great wide open s Deppem, learning to fly, nebo Don't come around here no more, kde sežerou tu Alenku, to byly klipy na který nezapomenu. Pettyho a jeho muziku rovněž zbožňuju, tohle bylo prostě neco pro mě.(26.11.2006)

Bozi klipy a bozi hudba. Ja tedy nevim jak to mate vy vsichni, ale u me v aute nejaky ten song od Toma Pettyho nikdy nechybi! (a vetsinu umim nazpamet procez velmi Rada zpivam se sebou)(13.6.2017)