Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Eric s Donnou stráví Den nezávislosti u jeho rodičů v Point Place. Vezmou s sebou i dceru Leiu, která si rychle udělá jméno u místní party kámošů. (Netflix)

Recenze (8)

Vitow 

všechny recenze uživatele

Vím, že dříve to bylo také stupidní a měl jsem to rád, ale tomuhle prostě něco chybí. A nejsou to necharizmatičtí generičtí mladí herci. ()

Reklama

Dusty56 

všechny recenze uživatele

Většinu času jsem se nudil, vlastně jsem se pořádně bavil jen v momentě, kdy se tam objevil Kelso (A. Kutcher) a to byly asi tři minuty. Je to první díl, ale zatím musím říct, že v nové "várce" teenagerů nevidím nikoho, kdo by byl herecky schopný ty díly tahat. Snad se pletu, ale například Kelso junior mi není úplně sympatický. ()

molcan2 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jediný smiech z tejto epizódy priniesol Red. Miloval som "That 70s Show", ale toto zatiaľ nezachytilo to kúzlo. Skutočne len kopírovali postavy, ale žiadne z detí nemá cveng svojich predchodcov. Páčili sa mi cameá pôvodných detí. Musím sledovať ďalej, pretože klipy "tejto sezóny v That 90s Show" vyzerajú celkom dobre, dúfam, že skutočná sezóna splní očakávania a nebude to prípad, že všetko najlepšie je v traileri. Zatiaľ to vyzerá byť aspoň lepšie ako "That 80s Show", nie že by som z nej veľa pozeral. ()

Galerie (25)

Reklama

Reklama