Šéfkuchař se z Dánska vypraví do Toskánska prodat podnik po svém otci. Narazí tam ale na ženu, kvůli které přehodnotí svůj přístup k životu i k lásce. (Netflix)

prasjanko

Tak ja ti teda neviem, Karolko. Velmi mi to zmysel nedavalo. Preco sa preboha ziveho zenska, co ma mat o tyzden (den) svadbu, vlaci po veceroch s nejakym danskym kucharom? Taky ten nacrt scenaristicky. A zopar pseudofilozofickych zamysleni. A mohol to byt slusny romanticky film, co by mal hlavu a patu, kludne aj klise, sak o to pri romantyke ide, ale toto podla mna malo fugy v scenari jak Augustin Kuban v zubnej karte.  Jedine to zradlo a Toskansko. ()

YangJie

No bylo mi trapně za všechny zúčastněné. Pokus o remake “Dobrého ročníku” proběhl tak, že nesympatický, vyžilý dánský kuchař okouzlí šikovnou italskou cikánku tím, že Italy konečně naučí vařit a hlavně využívat místní suroviny. Jedna hvězda za to Toskánsko. Dánové ať se raději věnují krimi. ()

Tempter

Bez chuti, bez vůně, okořeněné pouze "Pohlreichovým prozřením", no prostě téměř nepoživatelné, příšerná muzika, hned jsem tu pachuť musel zapít nějakým Dobrým ročníkem... ()

zvejkal42

Dam schvalne 5, aby som to zvysil. Je to velmi prijemny romanticky film. Uveritelny, plne si vedomy toho ako a cim chce na divaka zaposobit. Nic viac a nic menej. Chvala bohu :) ()

Lenny514

Průměrný snímek chabě napodobující film "Dobrý ročník". Pro milovníky střední Itálie, Toskánska, jak název napovídá, půjde o přehlídku malebné krajiny, vonících olivových hájů a kopečků. Co se týče prostředí, určitě stojí za shlédnutí. Nehledě na některé momenty kulinářského umění hlavní postavy, díky které jsem nejednou dostal hlad. Třeba sledovat láskyplný postup s jakým si zpracovává večerní topinku. Co se ale týče dějové linky, ta je poměrně slabší, zvraty předem očekávané, a k filmu se už nevrátím. ()

DiDu

Jakýkoliv film, který se kdy bude odehrávat v Toskánsku budou recenzenti srovnávat s několika staršími slavnými filmy a jen těžko připustí něco nového, co by se na takovém filmu dalo ocenit. V tomto filmu jsem žádný z nich nepoznala, obzvláště srovnání s Dobrým ročníkem je úplně mimo. Zaznamenala jsem pouze osvědčené příběhové střepy, z nichž umí bezostyšně poskládat celý nový film snad jedině Netflix. Film se mi ale velmi líbil. Dánský syrový, pomalý a depresivní pohled na Toskánsko pro mě byl naopak velmi zajímavý a přitažlivý. Anders Matthesen má v tomto filmu tak trochu projev jako Anthony Hopkins a protože jde o pro nás neznámého herce, nekouká se na to moc dobře. Proto na mě film tak zapůsobil. Theo získal nakonec mé sympatie, protože postava prošla uvěřitelným vývojem. Finálně ani ten "romantický" konec nevidím příliš jednoznačně. ()