2 na 1

(pořad)
všechny plakáty

Nová velkolepá zábavná show Ondřeje Sokola a Aleše Hámy je tu! Nenechte si ujít populární dvojici moderátorů a jejich hvězdného hosta v neopakovatelném večeru! (TV Nova)

desEsseintes

Představuji si, že v pekle mají speciální místnost, kde tato show běží v nekonečně smyčce... Ostatně jednou z mých vizí pekla je, že mě někdo zazdil v archívu TV Nova. ()

titix

Celkem by to mohlo být i dobré. Všichni jsou to profesionálové. Jen mě tam dost zarážel ten trapný humor, typu “Kostková s Ebenem jedou na dovolenou do Severní Koreje” co je na tom vtipné. Čekal jsem že to na něco bude navazovat a nic a takových trapáren je to plné. Rejža této věci musel být celou dobu v kómatu, že to pustil. ()

nudlis odpad!

Tak to je zjevení :-D Klasická komoušská estráda v roce 2022. Jen s tím rozdílem, že teď dva trapní moderátoři žvaní s hostem a aby to nebyla jen žvanírna, občas tam frknou nějakej ten "úkol" nebo písničku. Ale ubohý, nevtipný a k zblití je to úplně stejně. Fakt jsem nevěřil vlastním očím. Dvě hodiny komoušský "zábavy" jak když ji vyšije. A to rozjásaný publikum! To bylo něco. Přemejšlel jsem kolik jim za to dali nebo jaký hulení či koláčky je donutili konzumovat. Nebo že by tam snad šli lidi dobrovolně? To snad ne! Ne, neviděl jsem to celý, nejsem masochista. Viděl jsem jen kousky když jinde byla reklama a náhoudou se reklamní bloky neshodovaly. Je šílený CO si v současný době představuje produce TV zHovna pod pojmem "velkolepá šou". ()

Tangarinka odpad!

Co ta sakra bylo? Nevěřila jsem svým očím a uším, co v dnešní době dokáže TV Nova vyprodukovat za příšernost? I když jde o slovenský model, který jsem neviděla, takže nemohu hodnotit, tato nevkusná slátanina na mě působila jako zprasená kombinace pořadů z dob minulých - Zlatíček s Petrem Nárožným a Hogo Fogo s Hanou Zagorovou a Štefanem Margitou. Na rozdíl od tohoto hrůzostrašného pořadu se na ty předešlé dalo aspoň dívat... Nechápu hosty, v čele s Vojtou Dykem, že se takovéto trapárny vůbec zúčastnili. A komentátorskou dvojici Sokol-Háma a jejich rádoby vtipy raději snad ani nebudu komentovat. To bylo pod hranou všeho. Jeden velký nevkus a trapno, za mě odpad jako vyšitý... už nikdy více! ()

Chrustyn odpad!

Už samotný koncept je na hranici trapnosti ale ono i celkové provedení je za hranicí únosnosti. Jedna z nejhorších věcí, které se objevily v televizi za posledních x let. ()