Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Lina chce před nástupem na vysokou splnit poslední přání svojí matky, a tak odletí na léto do Říma, kde ji čeká romantika, dobrodružství – a fantastická zmrzlina. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (32)

Aljak 

všechny recenze uživatele

Typická romantická dramédia o sebapoznávaní a k tomu prislúchajúcich dilemách, ktoré sa postupne v živote Liny objavujú. Tým najlepším z celého filmu sú samozrejme úžasné kulisy z mesta miest Ríma + malá ochutnávka Florencie. Ale úprimne, ten dejový rámec, ktorému dominuje dilematická Lina, to ma bohužiaľ vôbec nenadchlo a miestami mi išla svojou nerozhodnosťou fakt na nervy. Ale celkovo, takmer všetky postavy boli také ... nesympatické a zahladené viacmenej do seba (samozrejme, na čele s narcisom Alessandrom). Škoda toho, lebo tieto kulisy sa dali využiť aj na niečo hodnotnejšie. Nuž, ale Rím bol skutočne krásny! Btw. To pistáciové gelato by som si veru dal. ()

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

Jednoduchá letná romanťárna, umiestnená do Ríma, vyšperkované dobre vybranými jedlami / pečivami, ktorá v polovici sa vydá trochu iným smerom. (A to je dobré.) Mladá herečka Susanna Skaggs je krásna a vystupuje prirodzene. P.S.: Dovolil by som si malú poznámku, fakt len na okraj. Pre Susannu viac sluší dlhé vlasy („plus okuliare“), ako tie kratšie. Osobné hodnotenie: 73% (***) ()

Reklama

jasanka odpad!

všechny recenze uživatele

Nevěřila bych, že zrovna tomuto filmu dám takovéto hodnocení. Nedokoukáno, to se opravu nedalo. Myslela jsem, že si tvůrci dělají srandu, a půl filmu mi trvalo, než jsem pochopila, že ne. Všechno špatně - herecké výkony, obsazení, hudba, záběry, atd. Hercům jsem nevěřila ani nos mezi očima. Knihu jsem před několika lety četla, tu můžu doporučit. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Překvapivě příjemná romantická komedie. Když se objevil ten italskej píčus, tak mě to trošku vyděsilo, ale nakonec to vzalo dobrej směr. Překvapila mě ta holka, to je taková romantická klasika, ale točí se kolem překrásného italského prostředí s lokálním nádechem, že mě to s ní bavilo sledovat až do konce. Vysloveně milý film. ()

mira.l 

všechny recenze uživatele

Nečekaně velmi příjemná podívaná s krásným vizuálem (na italská města, městečka a krajinu se kouká moc pěkně), mně osobně velmi sympatickou neokoukanou hlavní představitelkou - krásná holka krev a mlíko,  trochu jednodušší příběh protentokrát rád odpustím. Od plného hodnocení mě odradily jenom ty poměrně dlouhé pasáže v italštině, sice se to pěkně poslouchá, je to melodické, temperamentní, jen mě sere, že tomu nerozumím. Ale jinak si myslím, že by si to jistě zasloužilo lepší hodnocení. ()

Galerie (25)

Reklama

Reklama