Teletubbies

• Velká Británie Teletubbies

Kaede21

Priznám sa z Teletubbies som našťastie v živote videla čírou náhodou len pár minút (mám to šťastie, že táto mánia chytila až generáciu o pár rokov odo mňa mladšiu), napriek tomu toto "dielo" vo mne vyvolalo veľmi silné pocity- a síce v zmysle: "preboha na tomto majú vyrastať malé deti?!" No dobre, len neviem, kam to potom s tým našim svetom speje? ()

turboviking odpad!

Tak toto je ta největší, nejstrašnější a nejúchylnější sra.ka co kdy byla vytvořena. Ano správně, ne natočena ale vytvořena. Protože tento seriál je čisté zlo a všechny lidi kteří jsou za tohle zodpovědný nejspíš posedl ďáběl, jinak to nedokážu vysvětlit protože normální člověk snad ani nedokáže takovou hovadinu vymyslet. Konečně jsme přišly na to jak vůdci různých fanatických sekt vymívají mozky svým členům že pak odkazují majetek vůdci, ono vůdce sekty je totiž vždy zavře do místnosti bez oken kde jim celý den pouští tento výtvor. Ono když celý den sledujete jak 4 debilové běhaj po louce, a neustále opakují nějaký satanský kodex typu míč udělat hop, bude puding bude puding jejeeeej jejeeeej, tak potom na konci dne těžko můžete normální. I to nejmenší dítě si musí při pohledu na to jak tubby najde jeskyni, oznámí to ostatním nacož se všichni vydají dovnitř, po chvíly vyjdou ven, jeden z nich řekně "ještě, ještě" a celé se to opakuje, tak i to malé dítě si musí říkat: "je tohle normální?" ()

Whoossain odpad!

Slyšel jsem dost názorů obhajujících seriál jako "určený pro nejmenší", "pomáhající těm nejmenším naučit se mluvit" atd. Nejsem už "ten nejmenší" a nedokážu se na pořad dívat optikou malých capartů, ale jedno vím jistě - mluvit by měli děti naučit rodiče a ne kvarteto barevných dementů (barevných není myšleno rasisticky FYI)... ()

Sevprince odpad!

Díky, díky ti bože, že mě tohle minulo! Díky za Skrblíka a za Chipa s Dalem! Tohle je naprostý výplach mozku, to ať se na mě nikdo nezlobí, ale z tohohle se mi zvedá kufr. A když pustěj desetiminutovou scénku...aby pak ty malé barevné krysy řekli, dáme si to ještě jednou? A ono to vážně jede znova? Ale notak, to jako vážně? Mýho malýho bráchu před tímhle úspěšně skrývám a kdybych mohl, zničím všechny záznamy. ()

Chejpao

Paňácové se mi taky nelíbí, co se mi ale líbí moc, jsou ty hrané filmečky ze života dětí, těm bych vůbec neměla problém dát plný počet, bohužel zabírají v rámci jednotlivých dílů menší prostor než ohaváčci. Na těch mě leccos vytáčí, nejvíc to, jak mají "holky" odpudivě pisklavé hlasy (to ale zdaleka neplatí jenom pro tenhle seriál). Ale nejsem cílovka. Tomuto seriálu se musí nechat, že jako jeden z velmi mála dokáže zaujmout i úplně malé děti. Když byl dceři rok a půl, vydržela na to koukat i půl hodiny, u pětiminutového Krtečka nevydržela. Tvůrci nejsou pitomci a požadavky cílové skupiny dokázali odhadnout víc než dobře. ()

B.e.r.n.y

Ze země vyjíždějící sprchy coby rozhlasy, televize zabudované v tělech postaviček, krásně se smějící sluníčko, ke konzumaci puding a toasty, doma polointeligentní vysavač a tlačítka, po jejichž zmáčknutí se rozezní rozličné zvuky a k tomu všemu všude zelená tráva a králíčci na každém kroku. Zkrátka až zase jednou můj osobní dealer LSD odjede na dovolenou, tak vím kam sáhnout pro alternativní zdroj rozptýlení. Sice zdroj dost mizerný, ale přece nějaký. ()

mcamino odpad!

Jak se tohle někomu mohlo líbit, nevím. O to hůř, že mi to v té době již plnoletá teta pouštěla. Nikdy se mi to nelíbilo a můj názor se nezmění. ()

sury odpad!

Slunce mimino, tuli tuli, ahoj ahoj ahoj ahoj ahoj ahoj ahoj ahoj, čtyři divní ufoni a jeden divnej vysavač s penisem místo nosu v nějakém divném podzemí. Vždy jsem to nesnášel....... PRO KOHO TO JE ? ted koukám..... vždyt to má 365 dílu.... to snad ani není možný. ()

Mahalo odpad!

Jediná chvilka kdy bylo zmíněno Teletubbies kdy jsem se zasmál bylo v seriálu Griffinovi kdy Stewie byl ve vaně s červenou vodou a řekl: "To je nádhera ! Jako by někdo vykuchal Teletubbies !" ........... jinak seriál sám o sobě stál totálně za hovno. ()

Peddro odpad!

Řekl bych, že dětský mozek se má ,,tvarovat" od útlého dětství, ale to toto ten správný prostředek? Raději bych pustil dětem My z Kačerova, Gumídky,Šmouly, Byl jednou jeden život nebo Krkonošské pohádky, sice také nereálné, ale aspoň v něčem přínosné - zábava a rozpoznání charakterů postav. Tento retardovaný paskvil pro děti vážně ne..Na druhou stranu pokud bych si dal něco ostřejšího, tak se budu smát tomu, jak debilní nápad může někdo mít.... ()

Potjoc

Jako osmiletému mě to velmi oslnilo a sledoval jsem to, když mi natočili nahrávky v době, když jsem byl ve škole. Pohádky určené pro nejmenší už od té doby mě neberou, ale tohle konkrétní mě zas tak nevytáčí, protože aspoň není tak populární, že by to převalcovalo moje oblíbené seriály. Jednu hvězdu za to, a za ty naštvané komentáře zde. ()

FiRST

Když jsem byl malej, hodně jsem se na to v televizi díval. Samozřejmě s odstupem času, kdy jsem dospěl, se mi tento seriál zdál jako kravina, ale dodnes si jej pamatuju a nemůžu proti němu říct křivé slovo. Dost často jsem ho sledoval, nějaké stopy nebo že bych měl "vyjebaný mozek", jak zde někteří píšou, že děckám vymívá mozek, samozřejmě nejsou pravda. Spíš bych řekl, že animáky, co vychází dnes, jsou kraviny, ve kterých jsou zamíchané propagandy a jiné prasárny. To potom vymívá mozek. ()