Bernard má prostě všechno – jistou práci, pěkný dům a nádhernou ženu. Nikdo z jeho okolí ale netuší, že si uvnitř připadá naprosto prázdný. (Netflix)

grandir

Film jsem původně chtěla odepsat po prvních minutách. Dala jsem mu druhou šanci a některé momenty mě tak zasáhly a oslovily, že jsem ho musela dokoukat. Kvůli přece jen zvláštní formě pojetí jsem chtěla dát maximálně 3, ale konec mě donutil zvýšit na 4. A hudba úchvatná ... "Nechceš pustit Schuberta? - Ty máš?" ()

66JIRINA

Velmi neobvyklé zpracování. Originální způsob vyjádření děje. Ale přesto zachycuje velmi silně manželský trojúhelník ()

cyglos

Právě jsem viděl filmové divadlo, nebo, divadelní film. Chtít se orientovat je cestou, která okrádá o zážitek, postavený na dialozích, které jsou mnohdy frázemi a jindy hlasitými myšlenkami účastníků, ale i těch, co se někdy do podobné situace dostali. Ruku na srdce, kdo z vás si některé věty říkal, nebo je vyslovil nahlas.Scénář je vystavěn do neskutečné hry scén a propletence děje, ale neztrácí na symbolice a gradování. Shubertova hudba film jen umocňuje. ()