Reklama

Reklama

Tady cesta končí

  • USA End of the Road
Trailer

Obsahy(1)

Po nedávné smrti manžela se Brenda s rodinou vydá na dlouhou cestu. Kvůli vraždě a tašce plné peněz se tahle výprava ale zvrtne a jde jim najednou o život. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (28)

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Černošská rodina se zadluží a přijde o barák tudiž jedou k babce na návštěvu a asi i bydlet. Po cestě se ubytují v motelu kde zastřelí někdo chlápka a oni ho okradou o peníze , které, ale chce ten komu patřily a to je celý film. Hodně lidem vadí věta zlí bílí lidé mě osobně by více štvalo to že ten kluk hraje videohru kde zabíjí bělochy jelikož takhle učí Netflix černochy zabíjet bělochy. Zvláště v Americe nechápu jak jim to mohlo projít na druhou stranu Disneymu taky prošlo zotročování bílých dětí a posmívání se jim (remake Pinokia) tak že asi nic zvláštního.  Jinak k filmu průměrná záležitost na , kterou za hodinu zapomenu.  Mimochodem ten černý strýc valil dobré sračky a dokázal úplné kulové a záporák je starý senilní dědek s babkou, kterých by se nebál ani postižený.  40 procent ()

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

Mix dramatických a spíš soft akčných prvkov v „roadmovie“-based filmu. Originalitu v príbehu nehľadajte, ten je koncipovaný na základe klasických (pomerne B-čkových) schém. „Paradoxne“ však sa jedná o zatiaľ najkompaktnejší film, čo režisérka Millicent Shelton doteraz natočila. Ludacris sa vie len „ťažko“ odtrhnúť od takých filmov, kde by vozidlá nedostali trochu významnejšiu rolu. Herecký prístup je tu vidieť hlavne u Queen Latifah. Osobné hodnotenie: 65% (**) ()

Reklama

Arsenal83 odpad!

všechny recenze uživatele

Donekonečna nám bude netfluxovský zvratok podsúvať filmy, kde bieli sú privilegovaní, utláčajú a vraždia černochov a tí chudáci sa len bránia. Bojujú proti rasizmu tým, že sami majú rasistické reči. Bez nánosu tohto bahna by film bol ako tak pozerateľný, ale s týmto je to čistá katastrofa pre publikum niekde v ghette, kde si čierne neviniatka s kvérom za pásom sťažujú, ako na nich tí zlí belosi tak málo robia, že oni majú teraz nízke dávky a musia sa živiť kriminalitou. ()

lykan9 

všechny recenze uživatele

Dlouho jsem přemýšlel, jestli nedát jen 1*, ale Rady cesta končí je tak stupidní, že jsem se tím i místy bavil. Vidět tlustou starou Queen Latifah, jak nakopává zadky namakaným náckům, je prstě tak šílená podívaná, že stojí zato to aspoň jednou vidět. A co dál - největší bouchači celé Arizony jsou poprděný strachy z jednoho největších gangsterů v okolí - a tím je důchodce a jeho stará žena. Jako vážně? A ten fialovej měsíc na konci, byla třešnička na dortu. Tenhle film je prostě šílená jízda (převážně v negativním slova smyslu), kde rasisti v podání černé rodiny poukazují na to, že všechno bílé je vlastně špatné. Nevím, jestli by prošlo, kdyby to bylo obráceně. ()

Marze 

všechny recenze uživatele

Rodinny film, ktery prejde do nasilneho thrilleru. Queen Latifah a Ludacris se autem riti do cihlove zdi klise. Ale dostanete vsechno oc zadate od akcniho thrilleru. Zaplatka je primocara, ale uhadnete konec nekolik minut po zacatku. Neni to ani vzrusujici. Pobavily me nektere hlasky, z nich nektere byly mozna mineny vazne jako "Mozna jsem zastupce vedouciho bufetu, ale porad to neznamena, ze nemam zadne sny". Nebo "To je nejaky prostor 51? Zhasne motor, zluty paprsek a budou nam cpat neco do zadku","Nebudou, ti zkoumaji jen inteligentni zivot". ()

Galerie (20)

Reklama

Reklama