Tady cesta končí

• USA End of the Road
Trailer

VOD (1)

Po nedávné smrti manžela se Brenda s rodinou vydá na dlouhou cestu. Kvůli vraždě a tašce plné peněz se tahle výprava ale zvrtne a jde jim najednou o život. (Netflix)

Trailer

BOURQUE

Mix dramatických a spíš soft akčných prvkov v „roadmovie“-based filmu. Originalitu v príbehu nehľadajte, ten je koncipovaný na základe klasických (pomerne B-čkových) schém. „Paradoxne“ však sa jedná o zatiaľ najkompaktnejší film, čo režisérka Millicent Shelton doteraz natočila. Ludacris sa vie len „ťažko“ odtrhnúť od takých filmov, kde by vozidlá nedostali trochu významnejšiu rolu. Herecký prístup je tu vidieť hlavne u Queen Latifah. Osobné hodnotenie: 65% (**) ()

rublik05 odpad!

Už dlouho jsem neviděl tak moc rasistický film, jako je Tady cesta končí. Jestli někdo v tuto chvíli podporuje a přiživuje v lidech rasismus, pak jsou to jednoznačně lidé, kteří stojí za tímto propagandistickým hnusem. Nebýt této zásadního skutečnosti, bylo by to jen a pouze těžce podprůměrné rodinné drama, nevýrazné ani ničím výjimečné. Bohužel to celé tvůrci pojali úplně jinak, ve snaze zalíbit se určité části publika, jak už je na Netflixu takovým zvykem. Naprosto se ztotožňuji s komentářem uživatele Arsenal83. Víc k tomu asi netřeba dodávat. 0/10. ()

Zlty_Dodo odpad!

ak toto čítaš a si černoch alebo masochistický liberál, určite je to film určený tebe.. V skratke: černošská rodinka sa sťahuje z Kalifornie do Texasu, po ceste milý strýko ukradne tašku plnú peňazí patriacu drogovému magnátovi... filmom zaznejú overené BLM triky s white privilege, dozvieš sa, že aj v Texase žijú černosi, ale je to určite krutý život, uvidíš ako statočná 40-ročná afroameričanka vymláti celú osadu hnusných bielych nacistov no a vo finále ani peniaze drogového gangu nesmrdia :) v celom filme nenarazíš na jedinú postavu belocha, ktorá by nebola skurvená sviňa, tak si to uži :) ()

Mukade

Bolo to dobré prvých 45 minút, kým sa nezačala diať 1 smiešnejšia (a debilnejšia) vec za 2. xD . Hore je napísané: "Akční / Drama / Krimi / Mysteriózní / Thriller", hlavne že to najdôležitejšie tam chýba - "bláznivá komédia". Jedna * za eyecandy, druhá za prvých pár minút s dobrým soundtrackom (Alicia Keys - Where Do We Go From Here). ................. Režisérka má dobré meno - Millicent. Najpr som si myslel že to bude niečo na spôsob 50 centa (je černoška) akože milimeter - milicent  x'D, ale potom som sa, žiaľ, dočítal že "The name Millicent is girl's name of German origin meaning "strong in work"." :( ........................ Ešte k tým smiešnym a debilným veciam. Moja fejvrit je keď tá ***** vypadla z auta LOLOL (ešte predtým stihla "stratiť" z ruky aj pištoľ :'))) ()

TesterX

Nepochopitelna smes zanru s naprosto banalni zapletkou bohuzel ve vsech smerech selhava. Latifah je nastavena na vaznejsi herectvi, pricemz snimek misty mene a misty vice sklouzava ke komedii az parodii. A ono to proste nefunguje, spise vyvstava pocit trapnosti. Hrebicek do rakve tomu zasazuje trapny Bridges v roli serifa a vsechny ostatni dementni postavy vidlaku. ()