Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Investigátoři pod tajuplným názvem poslední epizody odhalují téma na pomezí života a smrti. Patří do něj i zkušenosti osob, které prožily vlastní smrt, či si prošly mimotělními zážitky. Zároveň se diváci dozvědí, co se skrývá v tajemné kanceláři 444. Protagonistům jde ovšem hlavně o odpověď na otázku, která je trápí od samého začátku jejich investigativní cesty: „Existuje život po smrti?“ (Česká televize)

(více)

Recenze (4)

Cappuccino 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zaujímavá téma s jednoduchými a efektívnymi testami s očakávaným výsledkom. V prvej časti mi však trochu prekážalo, že sa respondenti jednej aj druhej strany občas prekrývali, čo pôsobilo mierne chaoticky. ()

Marze 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Paní Erika opět v experimentu selhala, ale Moodyho knížky jsem četl a jsou psány seriozně. Duchařskou částí dokument nabere směr parodie kdy jí místní duchařka odstartuje dětinskou historkou a o vysavači, který se sám zapnul. Samotný "hrůzostrašný" kláštěr Mariánska Čeľaď ,místními nazývaný Máriačalád, je rozpadající se zřícenina v lesíku uprostřed polí na jižním Slovensku nedaleko Nových Zámků. Závěrečný experiment byl přesně takový, jaký bych si představoval. Ke shlédnutí na   https://www.ceskatelevize.cz/porady/13167735079-investigatori/.220562264050006/ ()

Autogram 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Existuje život po smrti? –––– Celkom dobrý úvod, hlavne s príspevkami od lekárov, neurológov a ďalších. Pre mňa ako skeptika bolo najviac vystihujúcou reakciou na posmrtné zážitky "halucinácie neokysličeného mozgu". Svetlo na konci tunela vzniká podobne ako výsledok videnia zle okysličeného oka s videním iba v žltej škvrne sietnice. Experiment bol tentoraz menej zaujímavý s očakávaným výsledkom. ()

Ufololog

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak jsem náhodou stihl tele-vizní pořad,který by se spíše měl jmenovat bludátoři. V tomto posledním díle se pokoušeli "dokázat" astrální cestování a vidění experimentem,kde předem byla 100% jistota,že to co chtějí jakoby dokázat ve skutečnosti vyvrátí. Kdyby nahlédli do nějakých aspoň trochu objektivních slovníků,tak by zjistili,že astrální =  hvězdný,nadpozemský, nehmotný ,ale též duševní - astrální tělo (duše),astrální (duševní) svět,atd. a tedy logicky "astrální cestování" je duševní cestování.  No a bludátoři zde chtějí nehmotno a duševno dokázat hmotou tak,že schovaj konkrétní hmotné fyzické předměty v zapečetěné místnosti a čekaj,že je někdo uvidí astrálním,nehmotným či duchovním NEfyzickým zrakem.Je to podobné,jako kdyby takový bludátor seděl doma na gauči,zcela po tmě,dokonce i vypnutou tele-vizi a chtěl tím dokazovat nemožnost cestování autem a neexistenci světla.Prostě bludař. Výsledek je předem jasný,takže se jedná buď o dětinskou naivitu, nebo a to spíš o vyčůranou demagogickou bludařinu z nekonečného cyklu "vize pro telata" ,tedy tele-vize.... ()

Reklama

Reklama