Reklama

Reklama

Hříchy naší matky

(seriál)
  • USA Sins of Our Mother
Trailer
USA, 2022, 2 h 21 min (Minutáž: 40–51 min)

VOD (1)

Epizody(3)

Obsahy(1)

Děti Lori Vallowové zmizí a při pátrání vyjde najevo série podezřelých úmrtí a vražda. Policie se zaměří i na jejího manžela, který spolu s ní očekává brzký konec světa. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (17)

Najt 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Povedený true crime story dokument o šílené matce a člověku, který si myslel, že je posel boží. Oba dva jsou však jen magoři, kteří si nejspíše odnesou co si zaslouží. První díl je spíše o seznámení s postavami, druhý rekonstruuje události, které se staly a třetí to pak završí finálním rozuzlením, které je velmi temné. ()

janmatys 

všechny recenze uživatele

Jedním slovem tragédie, spousta rozostřených záběrů, tuny keců úplně o ničem a vymývání mozků pomocí náboženství. Viděl jsem první díl - tedy viděl, spíše slyšel, dělal jsem u toho hromadu prací - a nedalo se to vydržet. Navíc v prvním záběru matky Lory si nejste jisti, jestli nejde o horor, protože něco tak děsivého jsem v životě neviděl. Možná by se to dalo přežít, kdyby to byl 80min film, a dělal jej někdo, kdo umí své řemeslo, ale toto je filmařská katastrofa. Tohle znovu už opravdu ne, protože Ti Američani jsou vážně "jiní". ()

Reklama

Gigulina 

všechny recenze uživatele

Z pocatku pomalejsi tempo a rikala jsem si, co se z tohohle jen vyklube? No a pak bum, posledni dil jsem sledovala se zatajenym dechem.. ja vzdycky byla ateista, tohle me jen utvrzuje v tom, ze kdo je takovyhle panbickar, tak to nema v lebede v poradku.. hnus velebnosti.. kazdopadne konec ve me vyvolal nemale emoce.. ()

Skeksis 

všechny recenze uživatele

„Boli sme taká normálna rodina...“ a bla, bla. Ale žili podľa nejakej sektárskej Biblie (nie, že by tá pravá nebola plná bludov). Nejaký podivný vráskavec s blond parochňou sa obhajuje, ako dobre vychovala dcéru, ktorá sa nejako zopsula. No milá moja nie, vychovala si mega pošahanú piču, ktorá verila v skorý koniec sveta a zabila by najradšej všetkých. Raz koniec sveta určite bude, minimálne koniec ľudstva, ale fazuľu a ryžu kvôli tomu určite nakupovať nebudem vo veľkom a hádzať do špajze. To by mi aj tak nepomohlo, keby nastal koniec sveta. A keď budem vraždiť, tak z iných dôvodov. No a potom táto svätica stretla Chada Debila, ktorý akože komunikoval s Ježišom cez análny kanál alebo čo, a ten z nej urobil už úplnú svätú kurvu v mene Ježiša Krista na veky vekov. Amen. A potom nejako nie priveľmi vyberavo preriedila celú svoju rodinu, myslím že aj vrátane psa. Ľudia, to sa vám stane, keď budete chodiť do kostola. Do akéhokoľvek! Verte či nie, lepšie zvony ako kostolné, sú stále tie po opici v hlave. Seriál bol samé bla, bla, bla, bla, bla, bla... To nemám rada. Ešte, aby im nestačilo, tie esemesky aby človek furt čítal... Proste nuda o ďalších pošahaných ľuďoch, ktorých bolo je a bude vždy priveľa. ()

YumiOkami 

všechny recenze uživatele

všude samej ježíš, ďábel, pak nějaká týpka, "která vidí do budoucnosti" (hele já jsem taky 2x málem umřela, ale nic teda nevidim).... náboženství je nebezpečná věc. všichni věří na věci, který ani neexistujou a potom kvůli tomu vraždí. místo tohodle dokumentu doporučuju video od "krimi příběhy" na youtube. je rozhodně lepší, než tenhle mess. tady máte odkaz boys. ()

Galerie (19)

Reklama

Reklama