Reklama

Reklama

The One Hundred

  • USA Creepy Crawly
Trailer

Recenze (7)

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Průměrný horor se stonožkama z Thajska. Příběh se odehrává v hotelu, který je v karanténě, jelikož venku řádí Covid 19 a do toho tam poběhuje monstrum, které dokáže měnit podoby a k tomu hromada stonožek. Dějově je to opravdu slaboučké, ale na druhou stranu oceňuji, že Thajsko zkusilo něco jiného než jen klasickou duchařinu a stonožky zrovna nejsou na našem menu často. Jsou sice člověku neškodné, takže mnoho škody nenapáchají, ale dokážou působit nepříjemně. Vizuálně je to celkem OK, CGI je snaživé a monstrum se mi líbilo, jen je škoda, že nedošlo na pořádný gore, nejsou tu lekačky a atmosféra taky moc nefunguje. Je to takový nemastný neslaný, ale zároveň mě to neurazilo a dá se na to díky konceptu dívat. Potenciál tu však byl daleko vyšší. 5/10. ()

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Úvod v džungli se stonožkou navnadí, titulky ještě více. Děj se pak přesouvá do velkoměstského hotelu v době covidové pandemie. Blogerka z úvodu je zde také ubytovaná a s sebou přinese krvelačnou stonožku. Stonožky jsou fajn. Hlavní, něco jako vetřelčí matka, potřebuje hostitelské tělo člověka, které může ale libovolně vyměnit za jiné (Tajemné zlo 1987). A pak je tu armáda stonožek, kdy jsem čekal, že budou také větší, ale zase jich bylo hodně - jeden si tak nějak vzpomněl na Slimáka. Škoda, že masakr v hotelu není doslovnější, tady se opravdu nabízely možnosti, stejně jako mutace a ožírání těl, čehož byl divák povětšinu ušetřen. Poslední čtvrtina je ovšem výživná a četné nabodávání opět připomene Vetřelce. Kvituji, že se tvůrci vyvarovali trapných lekaček, za to jim tleskám. Samotné monstrum je fajnové a je jen škoda, že nedostalo ještě více prostoru. 3,5* místo fantasy má být horor, jelikož magie tu zkrátka není ()

pornogrind 

všechny recenze uživatele

O filmu jsem věděl jen to, že ve filmu se to bude hemžit stonožkami. Na trailer jsem nekoukal ale možná jsem měl. Aspoň bych si ušetřil tuhle blamáž, která mě čekala. Já tyhle Monster horory moc nemusím ale nápad se stonožkami nebyl vůbec špatnej. Škoda, že zůstalo jen u toho nápadu, protože potenciál to určitě mělo. Ten ale zůstal nevyužit. Ono se vlastně ani není čemu divit když jde o režisérskou prvotinu. Film bez napětí, bez atmosféry, bez gore a bez postav kterým by se dalo aspoň trošku fandit. Vše se odehrává v jednom hotelu. Odvařenej jsem zrovna nebyl ani z té Monster stonožky. Komu nebude vadit bezduchý pobíhání po hotelu a komu sednou CGI efekty a vzhled stonožky půjde s hodnocením výš. Za mě je to ale slabota po všech stránkách. Už nikdy víc... ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

V hotelové karanténě terorizuje partičku lidí stonožka. A není to jen tak obyčejná stonožka, ale TA stonožka. Takový nijak neurážející výplach. Má to sice slabý scénář a herecké výkony na mě občas působily směšně, ale úhlavní potvora je fajn a rejdění jejího potěru také ujde, ačkoliv malé stonožky nebyly zrovna sprinterky a občas by na ně stačilo pouhé koště, takže jsem moc nechápal, proč všichni hysterčí jak o život. Co se gore týče, tak něco by se tu našlo, ale ve filmu, kde hraje hlavní roli útočící hmyz, bych si toho představoval podstatně víc. Celkově nic proti ničemu. 50% ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Hodně slabý stonožkový horor od, kterého jsem si sliboval rozhodně více než jsem dostal. V hotelu v Thajsku v době kovidu (tady je to jedno jelikož pro film to není podstatné  nepracuje s tím a na zápletku to nemá žádný vliv) je několik lidí mezi nimi tam lozí malé stonožky a jedna velká a zabíjejí jich tam. Aby to nebylo tak přímočaré tak velká stonožka se může měnit v lidi  a hledá tam jednu ženskou co je nemocná. Bohužel není to moc dobré k první  vraždě dojde zhruba v 30 minutě a celkově vraždy za  moc nestojí na konci chlápek vezme matračku a ty stonožky před sebou v podstatě odmetá  což je blbost jelikož by se dostaly i na ni a tady se nedostanou. Ani hlavní stonožka to nezachrání jelikož vypadá divně tady to cgi vyloženě podělaly jednou je velká jednou ne asi jak se jim hodí jednou vypadá dobře jednou hůře než třeba monstrum v hororu Mimic z roku 1997. 40 procent ()

iXtr3m3 

všechny recenze uživatele

Technické spracovanie na to, že sa jednalo o Thajsko, bolo fajn, ale na druhú stranu trestuhodne odbitý scenár aj absencia poriadneho gore. Krv bola, ale nič, čo by som od takéhoto počinu s takouto témou čakal. A koniec bol wtf? ()

Reklama

Reklama