Reklama

Reklama

Epizody(6)

Obsahy(1)

V tomto černém komediálním dramatu oceňovaného scenáristy Jeze Butterworthe při odhalování nevěr a zapeklitostí moderního manželství vyplouvají na povrch nejedna tajemství. Co se stane, když ve světě, v němž žije osm miliard lidí, najdeme „toho pravého“? Dokážeme dostát slibům, které se snažíme stůj co stůj dodržet, když jsme koneckonců všichni jenom savci? (Prime Video)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (2)

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

manželský pár Jamie a Amandine přijdou o dítě. Ve chvíli kdy je Amandine v nemocnici, tak Jamie (aby toho už tak nebylo víc než dost) zjistí, že mu byla jeho žena nevěrná. Začne tedy pátrat a objeví, že těch tajemství je v rámci jejich vztahu víc než by bylo zdrávo. Úplně sem nevěděl co od téhle pidisérie čekat a v prvních třech epizodách mě velmi příjemně překvapovala a bavila. Nemám úplně rád Jamese Cordena, ale tady svého Jamieho zvládá velmi dobře a ukazuje že by měl i na víc než být jen "fat pussy". Lehce za polovinou Savcům sice párkrát spadne řetěz, ale naštěstí ho zvládnou před posledním dílem zase nahodit a finální (pro mě celkem nečekaný) zvrat tak nakonec funguje velmi dobře. Silné tři hvězdy...nebo možná slabší čtyři...70% ()

dati 

všechny recenze uživatele

Úžasný seriál, dopodrobna preberajúci komicko-desivé reakcie Angličana, ktorý zisťuje že jeho milovaná francúzska manželka má viac tajomstiev ako by mu bolo milé.. Režijne skvele zvládnutý celok, čarovne pôsobí aj odbočka ku Coco Chanel.. ()

Reklama

Galerie (58)

Reklama

Reklama