Rozmazlená žena z bohaté rodiny po pádu na lyžích ztratí paměť a Vánoce stráví v pozorné péči malé holky a jejího ovdovělého táty, kterému se lepí smůla na paty. (Netflix)

Tadas

Tento film je už několik dní v TOP 1 trendech na Netflixu a furt to na mě všude leze, tak jsem se rozhodl na to kouknout... No a musím říct, že mě to nijak neoslovilo. Klasický vánoční kýč, kdy člověk už po prvních 15 minutách filmu dokáže krásně předpovědět celý příběh. Asi jediný důvod proč jsem to dokoukal až do konce je Linsay Lohan, která mi připomíná nostalgické filmy z mého děctví - Můj auťák brouk a Protivný sprostý holky. Hodnocení 40% ()

Zix.

Přes palubu trochu jinak,akorát v jiném prostředí a o vánocích. Tohle je ale výrazně nudnější a hodně předvídatelný. Už po pár minutách je jasný jaký bude cca děj a jak to celé skončí. Jediný co mě potěšilo, tak je návrat Lindsay Lohan po pár letech pauzy. ()

Muffino

Bohužel Lindsay už divákovi nemá co nabídnout. Ani herecky, ani vizuálně, protože vypadá asi tak o deset let starší než skutečně je. Nejlepšího hereckého výkonu se tak paradoxně dočkáme od představitelky dcery hlavního hrdiny. Celou dobu příběh a situace skřípou, takže ani scénáristé si s tím moc nelámali hlavu. Celý film je tak jen jakási náplň streamovacího prostoru, která čeká, až chudáka diváka nachytá na vánoční tématiku. ()

mia.com

Skoda Lindsay, takova hezka holka to byla. Film je takovy nijaky, trosku nuda, trosku hloupy, neprinasi nic noveho a zrovna krasavci k pohledani tam taky nejsou. Ale jako podprumerna oddechovka na jedno kouknuti a na nasavani predvanocni atmosky se spoustou krasnych svetylek a dekoraci je to dostacujici. ()

Vilda_H

Miluju Vánoce a miluju vánoční filmy, takže je možné, že budu méně kritický. Nicméně i na mě to bylo too much sweet a too much blbý. Tvůrci si vybrali sympatické herce a nádhernou romantickou lokalitu. Ale samotná výprava, předvídatelný děj a slabý vtipy to táhnou dolů. Dobrá jednorázovka při kafi, ale znovu to vidět nemusím. Nicméně, na tu chatu, kde se příběh odehrává, bych se taky rád podíval :) Tři hvězdy za snahu, sympatické herce a interiéry. ()

Lailath

Bože to bolo tak trapné, presladené, neoriginálne, nudné, ťažkopádne, atď atď... Tam nefungovalo absolútne nič... Tú jednu hviezdičku dávam za pekné vianočné prostredie. Všade samé svetielka, guličky, sobíky a Santovia...Mne sa tá americká vianočná ,,prezdobenosť,, proste páči. PS: Neviem odkiaľ vyhrabali Lindsay, ale urýchlene by ju bolo treba zahrabať na pôvodné miesto. ()

quokam

Ale jo, aspon to bylo rasove a genderove vyvazene. Narozdil od Noellina deniku necekejte uz ani ten sentiment a originalitu, v hromade nakypaneho kycu chybely snad jen sane letajici po obloze. Vazne scenar sepsali ctyri lidi? Mnohe to mozna vysvetluje. Hvezdicka za Lindsey, pro ni stalo za to se na film dokoukat. 2/10. ()

NikiVai

Nejsem nikterak horlivý fanda romantických filmů. Ale dejte mi do nich spoustu vánočních světýlek, sněhových závějí a rolniček a tetelím se blahem. Můj mozek vypíná a v očích se mi zrcadlí jen vánoční atmoška. A že tady jí byl pořádný ranec. Ani líbačka pod jmelím nechyběla. No k filmu. Bohatá rozmazlená dívčina z hotelu ověšeného luxusními vánočními dekoracemi ztratí na pár dní paměť. Pod svá ochranitelská křídla ji vezme chudý správňácký vdovec s malou dcerou, žijící v penzionu, který jak kdyby ze Santova Severního pólu vypadl. O tom, že zapracuje láska a duch Vánoc netřeba pochybovat. Rozmazlený spratek si uvědomí na čem v životě záleží a co jsou ty správné hodnoty a už nám zvoní šťastný konec. Jooo, tohle bylo fajn, jen škoda, že jsem u toho zírání neseděla v horském srubu a kolem nesvítilo milion vánočních světýlek. Jo a u scénky s navlíkáním prostěradla jsem se od srdce zasmála. ()

Kekik

Pohodový filmík s nenásilnou romantikou a samozřejmě s obvyklou dávkou klišé. Ale mně se to líbilo. Lindsey Lohan jsem měla vždy ráda, i když mně chvilku trvalo si zvyknou na její tvář, která již není tak přirozená. Ach ty botoxy. Chord Overstreet, představitel Jakea, je sympaťák. Herce neznám, ale ráda se podívám na další film s ním. Na chatě Severka bych se hned ubytovala. Krásné prostředí. ()

Wajny13

Tak tohle bylo...uff ani nemám pojmenování. Vlastně nejlepším článkem zde byla Lindsay Lohan, která hrála úplně stejně jako před lety, ale alespoň se o něco snažila. Ostatní herecké obsazení byla tragédie, děj byl předvídatelný a plochý, rozhovory stupidní a bohužel to ani nezlepšila všudypřítomná krásná příroda a vánoční výzdoba. ()

milbelQ odpad!

POZOR ! ACHTUNG ! ATTENTION ! Vydržali sme asi 15 minút pozerať, potom sa už približoval totálny kolaps a riziko infarktu, sračky, blvačky a pokles IQ + EQ a to nenatočili v Doičlande. HODNOTENIE -273.5 °C ,  poslať do najhlbšieho VESMÍRU. ()

DavidDizzer

Dost velká škoda, že se z celkem tak dobrého nápadu s velmi vkusnou Vánoční atmosférou nakonec vyklubalo jen poměrně laciné a herecky nedobré zážitky. Nemohu říci, že jsem se nezasmál, on ono ten laciný humor skutečně fungoval (až na roli "přítele" Lindsay, jehož humor mi způsoboval na tváři spíše otrávený výraz). Lidsay mě svým laciným a jednoduchým humorem vždy celkem rozesmát uměla, taky samozřejmě záleží na režii a zpracování samotného "humoru". Co se po herecké stránce týče, bylo to až přeumělkované, malá holka (dcera) majitele pensionu mi až svým dokonalým úsměvem, nepřirozeně umělým hereckým výkonem a zkrátka až nepřirozeností lezla spíš na nervy, stejně tak samozřejmě i ostatní. Mnohdy mi přišlo, že smích a obecně mnohdy zahrané scény byly opravdu tak umělé a až tak okaně přehrávané, že to opět místo úsměvu vyčarovalo na mém obličeji sarkastický výraz. I přesto se mi moc líbilo prostředí, ve kterém to točili, ač většina záběru byla samozřejmě točena s kulisami nebo digitálními efekty, např. ten umělý digitální padající sníh si mohli odpustit, pokud to neumí zpracovat tak, aby to bylo věrohodnější. Ale samozřejmě na to by byl potřeba asi větší rozpočet, což chápu. Radost mi film udělal i neudělal. Rozhodně měla být zápletka mnohem mnohem propracovanější a s rozvinutějším dějem, bylo to příliš jednoduché, mnohé scény předvídatelné a mnohé podobné filmy tady již byly mnohokrát, takže je to vlastně to samé, co jsme už viděli jinde, akorát s jinými herci a trošku pozměněným prostředím. Musím uznat, že Vánoční atmosféra byla zpracována dost dobře, řekl bych až perfektně (nepočítám ony digitální nebo uměle točené záběry s kulisami a zasněženým sněhem v pozadí). I přesto by se to ale u filmu stávat nemělo, aby šlo poznat, co je realita a co je umělé či nedejbože digitální. Lidsay a Chord jsou vcelku dobří herci, kdyby jim bylo v rámci režije svůj potenciál trochu více rozvést, mohli by předvést i celkem dobrou podívanou. Takto bohužel dávám jen 2*, možná se na tento film ještě někdy podívám. Přeci jen, pár vtipných scén tam opravdu bylo, jinak je to vcelku lacině zpracovaný běžný předvídatelný slaďák, jak se dva do sebe zamilují a žijí spolu spokojeně až na věky :) ()

lucij68ee14

Návrat Lindsay Lohan na plátna. Těšila jsem se na ni. Je to však průměrná vánoční romantická komedie, kterých je na Netflixu i na jiných platformách nespočet. Film neurazil, ale ani nijak nenadchl. ()

mariannda

Pěkné, docela zábavné. Vdovec k sežrání, ale rty Lindsay mi pořád nějak kazily výhled..,ta holka je mladší než já,ale moje pusa vypadá o poznání  více v normě.. ()