Rozmazlená žena z bohaté rodiny po pádu na lyžích ztratí paměť a Vánoce stráví v pozorné péči malé holky a jejího ovdovělého táty, kterému se lepí smůla na paty. (Netflix)

kepiash odpad!

Dokoukal jsem to do konce a přežil, ale jen proto, že jsme se s přítelkyní bavili tím, co všechno je na filmu špatně. Během sledování jsem přemýšlel z jakého důvodu se vůbec podobné filmy natáčí a upřímně řečeno netuším. Je to film, který shlédnete tak nějak omylem. Nevěřím ani tomu, že by se samotní tvůrci plácali po zádech, jakou odvedli dobrou práci, i oni snad musí mít nějakou míru sebereflexe. Možná bych filmu s přimhouřenýma očima jednu hvězdičku přilípnul, ale zařekl jsem se, že za kouzelného dědečka naopak musí jít jedna dolu, neboť ten tomuto již tak kulturně zcela bezobsažnému dílu nasazuje korunu. ()

TomX2

Neviem kto z učiteľov na našej škole vyberá tie filmy, ktoré máme na voľných hodinách pozerať, ale zbavil by som ho tej právomoci. Klamár na plný úväzok mal, keď už nič iné, aspoň sem tam nejaký ten podarený vtip. Tu sa človek nezasmeje ani raz. Neskutočne neprirodzené správanie postáv, silený pokus o vtip na každom kroku, predvídateľné jak hovädo, hlúpa romantika a ešte k tomu ešte aj prehnane sentimentálny záver. Na hranici odpadu, ten nedám len kvôli tomu, že sa mi celkom páčilo prostredie aj výprava a že to urazí skôr tým aké je to zlé, než že by to vyložene pohoršovalo (jediné, čo ma na tom sralo bola neskutočne otravná postava "snúbenca" a jeho sociálne siete). Každopádne strašne hrozný film, až sa hanbím, že také sračky musia vznikať. ()

vydumnica

Falling for Christmas je ako nádherne zabalený darček v krásnom a luxusnom trblietavom vianočnom papieri, ktorý keď otvoríte, vo vnútri nenájdete nič, čo by vás potešilo. Práve týmto netflixovským a ako vždy prehnane politicky korektným vianočným filmom som zahájila sezónu, bol práve poruke, tak som sa nechala zlákať pozlátkom. Niet nad starú vianočnú klasiku!!! Pekné zasnežené prostredie v horách a až prehnané množstvo vianočnej výzdoby (!!!) ešte nerobí dobrý vianočný film. Lindsay Lohan mi je tu skôr nesympatická než sympatická, niektoré postavy sú maximálne otravné, herecké výkony priemerné, scénar je veľmi predvídateľný a celý film je vlastne až veľmi nereálny a aj dosť nudný. Pastva pre oči povedzme že áno, no balzam na dušu ťažko. Príbeh nechytí za srdce, skôr necháva diváka chladným. Možno keby hlavnú hrdinku hrala iná herečka, hmh, ktovie. Vianočné pesničky sú tam trochu ako keby nasilu a pôsobí to umelo. Dialógy sú nezaujímavé, emócií je tam preveľmi málo, humor žiaden, no ja neviem. Neľutujem, že som si to pozrela, ale nemôžem povedať, žeby sa mi to páčilo a ani do vianočnej nálady som sa nedostala, možno je ešte skoro. A plusy? Asi len prostredie a vhodnosť filmu aj pre deti - kto by chcel, môže si ho dať ako rodinný film. Veľmi slabučké 2*. V češtine sa to vážne volá Vánoce na spadnutí?!!! ()

Aljak

Lindsay Lohan som mal kedysi veľmi rád, ale po jej osobnom úpadku to išlo s ňou celkovo dole vodou aj v kariére. Od Falling for Christmas nečakajte teda žiadne zázraky, skôr naopak. Je to typická schéma so zápletkou á la amnézia, keď sa z rozmaznanej a bohatej dievčiny stane milosrdná a skromná žena. Prostredie hôr je pekné, aj posolstvo, ale každému je asi od začiatku jasné, kam to celé speje. Ako vianočná oddychovka fajn, ale inak nič viac. 2* ()

Streeper

Taková vánoční verze filmu Přes palubu. Nic originálního to v sobě nemá, příběh, který jsme už viděli stokrát, předem jasně daný konec. Na film jsem se koukla převážně a jen kvůli Lindsay Lohan a jsem si jistá, že právě kvůli ní se na film kouklo 90% lidí. I po těch letech je Lindsay prostě tahák, jen škoda, že nemá ruku na kvalitnější filmy, protože pořád na to má. ()

carly

Boli tam veci, ktoré mám rada a veci, ktoré až tak rada nemám. Najlepšia postava je jednoznačne Tad. Jeho dobrodružstvo v divočine je príjemným protikladom k domestikácii bohatej dedičky. Je to v podstate Overboard, len menej problematický. Nemuseli tak tlačiť na pílu s fyzickou komédiou a aj plán na záchranu hotela bol nemastný - neslaný. Veľmi príjemne spracovaný bol návrat Sierry do "jej" sveta. A tiež oceňujem, že jej ponechali veľa jej charakteru, napriek strate pamäti. Nebol to zlý film, Lindsay stále umí, bolo fajn vidieť Chorda. Ale sú aj lepšie vianočné počiny. ()

Johnny.ARN

Romanťárna so stratou pamäti na Vianoce s Lindsay Lohan. Na Shitflixe. Potrebuje toto nejaký väčší komentár alebo vysvetlenie? 2 z 5 ()

Pavlínka9

Pro mě ideální návrat Lohan, protože jsem jí dlouho ve filmu neviděla a hledala jsem tak trošku něco na "vymytí" mozku, kdy nebudete moc přemýšlet a rozhodně jsem nešlápla vedle :D Všude miliony vánočních světýlek, úsměvy od rána do večera a svět, který je tam vyumělkovaný, že jsem ráda, že v něm nežiju :D ()

oveckaoa

Scénář k tomuto filmu psaly 4 slovy čtyři lidi zajímalo by mě teda co na tom teda je tak úžasného že jich to psalo tolik? Zbohatlá holka (Lindsey Lohan)  má kluka influenciera (čti debila) ten ji pozve na výšlap na hory s lyžováním tam ji požádá o ruku akorát ona spadne ztratí se a ztratí paměť. Jelikož ji v nemocnici nechtějí tak si ji vezme chlap co ji zachránil do své chaty co je před krachem. Já vím, že romantické filmy jsou někdy nereálné a plné klišé , ale co je moc tak, že ji 4 dny nikdo nehledá a to samé i ho nikdo ji nepozná ačkoliv  její otec má v tom městě síť hotelů to je asi taková blbost jak kdyby jste na ulici potkaly Jaromíra Jágra a nepoznaly ho. Ohledně filmu žádná romantika jen si spolu zatančí oba dva , spolu mají nulovou chemii to samé s tím influencierem a film sází pouze jen na roztomilé dítě. Co tam teda pochválit no ty červené šaty Lindsey na konci i to zlaté co měla  to, že tam Netflix nenarval žádné homosexuály, bisexuály, transgerdery a podobně což se rovná vánočnímu zázraku a scénu jak stele tu postel co je jediná vtipná a to je asi tak vše .   40 procent ()

lykan9

Další typická vánoční romanťárna, která neurazí i když v ní hraje vyčpělá Lindsay Lohan. Dokonce jsou i Vánoce na spadnutí místy vtipné, ale zároveň se tu objevuje i mnoho trapnosti. Prostě průměr. ()

Sany33

Príbeh: Po údere do hlavy stráca pamäť a nachádza to čo celý život hľadala ale ani nevedela, že to hľadá. Herecké obsadenie: Lindsay sa nám po pár rokoch kokaínového ošiaľu vracia vo vianočnej klišé oddychovke. Chord Overstreet tou svojou prehadzovačkou vážne nikoho neoklame a to ešte nehovorím o tom neskutočne otravnom teplom manželovi hlavnej hrdinky. Prevedenie: Ja vážne nemienim tieto vianočné romantické veci zhadzovať ale jednoducho to nie je vôbec plnohodnotný film. 80% zúčastnených trpí vážnou mentálnou poruchou a zvyšok je rád, že sa dostal pred kameru tak tam niečo zahrajú. Lindsay pri každej snahe o emóciu v tvári rozvibruje vlnu botoxu, ktorá jej zdeformuje polku ksichtu. A ten jej manžel, ktorý pekne po Netflixovsku zastáva teplé kameo tak z toho je mi do plaču. Pocity: Pár vtipných scén. Nenormálne telo (okrem tváre), Lindsay. A presladený koniec, na ktorý sme všetci čakali. Vo mne vyvoláva tú emóciu ktorú som čakal od tohto filmu. Bohužiaľ prevládajú negatívne pocity čo je škoda. Pridaná hodnota: Scenáristicky odfláknutá vianočná odrhovačka s botoxovou Lindsay. 29% ()

MichelSmith

Netflix nám servíruje prvotinu a vôbec nie kok... tohtoročných Vianoc po chuti skôr filé ako kapor kedže sa po nej nedrhnem(sice ani nechytám na rybníku),ba naopak načas pohlcujem,že obodriť mysel a zrekapitulovať čo som blízkym ešte nekúpil a je toho zrejme menej ako si kúpi Lindsay Lohan za honorár k tomuto filmu,nieže by to bol nejaký trhák,ktorý vyprovokuje Maculay Culkina natočit Sám doma a mrtvý!(ja osobne ho mám rád) ()

Lencha

Bohatí, chudší a ztráta paměti. Nic nového. Možná by to bylo i po stoosmdesáté koukatelné, kdyby... Lindsay Lohan nevypadala minimálně o deset let starší jak Chord Overstreet. A kdyby mezi nimi byla alespoň špetka chemie. Ale bohužel. Proč měl někdo potřebu dávat zrovna tyhle dva dohromady, aby si hráli na zamilované, to je mi záhadou. Casting na nic. Jedna hvězda za některé zasněžené záběry a druhá z nostalgie pro Lindsay, kterou jsem měla v její mladší verzi celkem ráda. ()

barteca

Přeslazené, předvídatelné, kýčovité, slabé tři. L. Lohan skoro za zenitem, nejlepší byla v dvojroli Parent trap před dvaceti lety. ()

jasanka

Uprimne jsem cekala jeste horsi vysledek, ale daly se tu najit i pozitivni veci. Beckove efekty jako z osmdesatek me ale dostavaly. ()

simon84

Herci hrajou bidne, vite co se stane v dalsim zaberu, jak to vsechno dopadne, jede se podle klasickeho mustru... ale dojemne to vlastne chvilema bylo, influencer vs zalesak, to me pobavilo... celkem jsem si to uzil (jen to prehravani me sralo). Ale doporucit to moc nejde. :-D ()