VOD (1)

Rozmazlená žena z bohaté rodiny po pádu na lyžích ztratí paměť a Vánoce stráví v pozorné péči malé holky a jejího ovdovělého táty, kterému se lepí smůla na paty. (Netflix)

Trailer 1

Sany33

Príbeh: Po údere do hlavy stráca pamäť a nachádza to čo celý život hľadala ale ani nevedela, že to hľadá. Herecké obsadenie: Lindsay sa nám po pár rokoch kokaínového ošiaľu vracia vo vianočnej klišé oddychovke. Chord Overstreet tou svojou prehadzovačkou vážne nikoho neoklame a to ešte nehovorím o tom neskutočne otravnom teplom manželovi hlavnej hrdinky. Prevedenie: Ja vážne nemienim tieto vianočné romantické veci zhadzovať ale jednoducho to nie je vôbec plnohodnotný film. 80% zúčastnených trpí vážnou mentálnou poruchou a zvyšok je rád, že sa dostal pred kameru tak tam niečo zahrajú. Lindsay pri každej snahe o emóciu v tvári rozvibruje vlnu botoxu, ktorá jej zdeformuje polku ksichtu. A ten jej manžel, ktorý pekne po Netflixovsku zastáva teplé kameo tak z toho je mi do plaču. Pocity: Pár vtipných scén. Nenormálne telo (okrem tváre), Lindsay. A presladený koniec, na ktorý sme všetci čakali. Vo mne vyvoláva tú emóciu ktorú som čakal od tohto filmu. Bohužiaľ prevládajú negatívne pocity čo je škoda. Pridaná hodnota: Scenáristicky odfláknutá vianočná odrhovačka s botoxovou Lindsay. 29% ()

rikitiki

Pravé vánoční peklo nastane, když si pustíte tenhle film. Herci nesympatičtí, hrají jak po lobotomii a příběh? Jak po dvou lobotomiích, elektrických šocích a vykoupání v kádi s elektrickými úhoři. Rozmazlená miliardářská dceruška se ztratí v horách, asi tak 100 metrů od tatínkova hotelu, a když ji najdou zachránci, nikdo netuší, co by tenhle fracek mohl být zač. Pak následuje polepšení prací – alias Pyšná princezna na sněhu – se spoustou „děsně legračních“ nešikovností, kterých se prachaté nemehlo dopouští, když se snaží zavděčit a pomoct svému zachránci v domácnosti. Zatím její snoubenec, který zjevně není na holky, bloudí lesem se starým rybářem – a mezi těmito dvěma panuje mnohem větší erotické dusno, než jaké kdy měl se snoubenkou. Nezapomeňme na moudrou babičku a rozkošnou přechytralou holčičku. ….. To se vám vánočka vzpříčí v krku, když tenhle paskvil sledujete. Jediné, co opravdu je hodné obdivu, jak se kostymérce do každého (!) záběru podařilo narvat nějaké kusy hadrů v červené a zelené barvě. Tady všechna čest za urputnost vytvořit aspoň barevně vánoční atmosféru. SHRNUTÍ: Kterak rozmazlená holčina potkala vánoční zázrak při vaření vajíček a praní prádla. ()

Arsenal83

Tých filmov o strate pamäti bolo už toľko, že si môžete vyberať. A určite by ste si za tú s výpadkom pamäti, ktorú chcete zbaliť, nevybrali Lindsay Lohan. Napriek kilám púdru totiž dosť vidieť, že holčina to v minulosti dosť preháňala s alkoholom, fetom a i počtom vyfajčených vtákov. Ostala aspoň tá príjemná atmosféra, keď každú chvíľu hraje Jingle Bells, no ale to je tak všetko, inak podpriemerné béčko. ()

Lacike

Príliš dementný Vianočný film pre ženy. Nikdy som nebol úplne fanúšikom Lindsay Lohanovej, ale celkom by som je prial comeback. Takýmito primitívnymi filmami to ale nepôjde. Romantika - nula bodov, žiadna príjemná atmosféra, len trápne pokusy o jednoduchý humor. Len výprava za niečo stojí. Síce to všetko pôsobilo umelo, ale pekne. Takže celkovo nuda a demencia. 4/10. ()

AndrewNewman

Klasická jednohubka, ktorej by sme sa v telke určite vyhli, ale na Netflixe si to pozrieme. No s jednou výnimkou a to s obsadením kedysi slávnej drugstar Lindsay Lohan. Tá si v podstate až na pár výnimiek zopakovala svoju rolu zo svižnej komédie Len trošku šťastia, toto je zrejme ako keby neoficiálny vianočný remake. Samozrejme viete ako sa film skončí hneď v úvodných minútach, nechýba tomu ani milé nebiele dieťa, zimný rezort a v neposlednom rade aj vianočný deduško pripomínajúci Santa Clausa. Pre ľudí, ktorých privádzajú vianočné gule do extázy mastrpís, pre mňa, ako diváka, ktorý si rád občas pozrie aj takto ladený film taká príjemná a neurážajúca oddychovka. ()

• Natáčení probíhalo od 15. listopadu do 11. prosince 2021 a během produkce na place opravdu sněžilo, takže tvůrci nemuseli použít umělý sníh. (Stanislaus)