Po smrti

(neoficiální název)
  • Itálie Oltre la morte (více)

Skupina dobrodruhů musí zastavit u opuštěného ostrova, protože se jim poláme člun. Ostrov ovšem není úplně tak opuštěný, jak se původně zdá. Před léty zde probíhaly vědecké pokusy, výzkumy a k tomu šamanské obřady. Ty zapříčinily, že ostrov je sice opuštěný lidmi, ale je plný krvelačných zombies. Ty začnou velmi brzy na hrdiny filmu útočit. Boj o holý život tak může začít ... (Flipnic)

web-dat

Ano tento film se dá hodnotit jako odpad, souhlasím. Ale máte-li v krvi 3-4 piva a nějakou tu Tulamorew a přečkáte prvních cca 20 minut, je ten film docela zábavný. Na pár místech jsem se s chutí zasmál. Pointa filmu je tak hloupá až je směšná. Dávám 50 % ()

masekjc

Skoro odpad ale přece jen to zas tak tragický nebylo. Každopádně ale zaručeně nejslabší díl. Nejvíc mě asi vadili zombíci, kteří vypadali jak ninjové co vylezli z kanálu. Jsem asi zmlsanej tím co nám ostatní filmy/seriály vtloukají do hlavy - zombík je přece hladovej, ošklivej a hlavně mrtvolně se pohybující. Tady zombíci mluvili, stříleli ze samopalů a skákali jak opice. Blbost co? :D ()

Tormentor665

Jako Claudiovi se nedá upřít, že umí rozesmát.Tak třeba výletníci/vědci vejdou do jeskyně, kde to jen hraje červenými a zelenými světly (schovaná za krápníkem), přičemž se jeden z nich zeptá - „kde se tady vzalo tolik svíček?“ Prostě není co dodat...nebo možná - kniha mrtvých je nadepsaná jako „Kniha mrtvých“. Podobné kousky jsme si netroufli ani v rámci středoškolského filmu. Prostě nudit se u toho nebudete, to je velká výhoda, ale zase taková veselohra jako Skřet 2 to není, předchozí díl Zombi 3 se oproti tomu zase dal ještě nazvat filmem, na kterém se, byť neochotně podílel i režisér (Fulci). 35% ()

Valenta28

Tak tento film mě opravdu uchvátil. Zkrátka onen trashovitý styl béčkových sirových filmů z itálie (období '79 - '90) na mne vždy zapůsobí maximálně. Celá série těchto filmů "Zombi" je úžasná, právě díky svému brakovému stylu. Tento díl sám o sobě je perfektní a nejlepší bych na něm ohodnotil asi atmosféru. Jednoduché, ale přitom perfektně vypadající kostýmy a make-up, prostředí tajuplného ostrova s historií voodoo, typické slabé herecké výkony a výrazy. Děj u tohoto dílu taky neomrzel. Tři skupinky lidí. První, manželé a dcera. Druhá, nějací "dobrodruhové", prozkoumávající ostrov a třetí skupinka, partička lidí, kteří zabijí kněze uctívajícího zlé síly, čímž probudí sílu voodoo. Hravá party proti voodoo zombie může začít! Tyhle filmy jsou kuriozita samy o sobě, proto je nikdy nepřehlédnu. ()

HONZACEK

Výborný soundtrack "Living after death" mě na začátku filmu zaujal asi nejvíce. Kromě toho zde nechybí ani gore scény. Rozhodně je to 100% lepší než Nightmare City upřímně větší blbost jsem neviděl!! ()

JesterKruger odpad!

Mauzoleum. Tady není opravdu nic, co bych mohl pochválit. Film s ubohými Ninja-zombíky. Film byl natahovaný, z hlediska efektů špatně natočený, a dost nudil. ()

glum88 odpad!

Ty lidi bych neobsadil ani do komparzu. Pod odpadem by měla být ještě sračka pro případy jako je tento. Patnáct minut a už ani sekundu. ()