Antonia Guerrerová, ktorú priatelia i rodina volajú Kachorra, je vo väzení. Bola obvinená z vraždy. Pri prevoze do väzenia sa policajný voz zrazil s taxíkom. Vodiči aj posádky oboch vozidiel boli ťažko zranení, iba Kachorre sa ako zázrakom nič nestalo. V taxíku sa viezla Rosario Achávalová, ktorá mala nastúpiť ako vychovávateľka v rodine Bruna Moraviu. Kachorra si zobrala doklady, odporúčania i všetky veci Rosario a napriek tomu, že je o desať rokov mladšia a nemá s výchovou detí nijaké skúsenosti - naopak, aj jej by sa zišlo pár lekcií slušného správania - sa rozhodne nastúpiť u Moraviovcov namiesto ťažko zranenej Rosario, prirodzene, nie ako Antonia Guerrerová, ale ako Rosario Achávalová. Medzitým polícia bezvýsledne pátra po zmiznutej väzenkyni... (STV)

MMR

Ačkoliv jsem si vědom faktu, že je to telenovela, tak moje hodnocení je více než nadprůměrné. Vysvětlení je jednoduché. Kdysi o prázdninách jsem byl u babičky, a ta koukala na všechno možný. A zrovna běžel první díl tohodle a on mě zaujal. Tenkrát jsem viděl jen pár dílů, ale asi před rokem a půl jsem stáhnul všechny díly a podíval se na celý seriál. Je tam sice mnoho klišé, ale na druhou stranu musím říct, že jsem se docela dost nasmál. Navíc Natalia je tam neuvěřitelně sexy. ()

PinkieCat odpad!

Tohle mi opravdu hlava nebere. A ke všemu proč tady ještě udělali z kočky Natalie Oreiro schizofreničku (snad si povídala s ponožkou???), která se obléká jako cirkusový klaun? Neměla by se spíš oblékat tak, aby nepřitahovala pozornost, pokud je na útěku z vězení? Jestli to mělo působit vtipně, minulo se účinkem.... Lima - skvělý komentář :-D ()

MM_Ramone odpad!

"Kachorra". Kačora, Kačora. Ty sprostá Káčora! Táto nekonečná, zhovadilá, argentínska telenovela nemá ani len poriadne meno pre hlavnú hrdinku. Kachorra? Tak by som ani kravu, starú dojnicu, nepomenoval. No a to ostatné tiež nestojí ani za reč. Scenár je neobyčajne hlúpa zlátanina a o nejakých hereckých výkonoch sa ani hovoriť nedá. To čo tam tí úbožiaci predvádzajú je totálny herecký primitivizmus. Navyše predtaviteľka titulnej postavy, Urugvajka Natalia Oreiro, mi je tak protivne, špinavo nesympatická, že by som ju najradšej zakopal niekde do hnoja. Táto juhoamerická telenovela sa dá ohodnotiť jedine ako odpad! ()

wdc

Velmi dobrá telenovela. Hlavně protože jsou herci přirození a je to takové lidské a zábavné. Divokého anděla jsem snášel, ale toto mě baví a i zlepšuje náladu. Mimo jiné protože Natalia Oreiro tu fakt hraje a není to malá puberťačka jako v Andělovi. Samozřejmě že jsou tu otřepané fráze a situace, které nejsou uvěřitelné ale v tomto seriálu mě obvykle pobaví jak je herci zahrají. V jiných telenovelách, zvláště jihoamerických působí někdy herci ledabyle, nudně, ale tady to docela odsejpá, je to fajn a funguje to. Myslím si, že je lepší sledovat tuto telenovelu ve slovenském dabingu, který se povedl. Děkuji. ()

Zíza

Škoda, že nevim, jak to dopadlo... ;) EDIT.: 22.4.2019 - jsem to tedy dokoukala. Ono je to tak choré, až se člověk prostě musí koukat. Nejhorší na tom bylo, že se všechny „hlavní“ zápletky (asi z těch 150, co to má) vyřešily v jednom díle. Na to, že měli prostor 150 dílů, je to fakt škoda a hrozně špatně. Jinak je to klasická, uřvaná, ztřeštěná telenovela, kde podle mě chce každý hoblovat každého. ()

• Na začiatku druhej časti Kachorra (Natalia Oreiro) zakazuje Josefine (Gimena Accardi) pozerať prenos koncertu, keď sa však dozvie, že sa jedná o kapelu Divididos, okamžite zmení názor a povie, že kapelu má rada. Frontman a zakladateľ kapely Divididos Ricardo Mollo je manžel Natalie Oreiro a v čase nakrúcania boli čerstvo zosobášení. (matthew.17)
  • V polovici telenovely začne Kachorra nad hornou perou nosiť na kratšie obdobie kvetinku. Maskovala tým opar, ktorý sa jej vytvoril. (matthew.17)
  • Pôvodný koncept seriálu napísala samotná Natalia Oreiro (Kachorra), no nakoniec vyhral príbeh dvojice scenáristov inšpirovaných seriálom Pestúnka Franny (od r. 1993). Nataliin nápad na meno hlavnej hrdinky sa ale ujal a tak dostal seriál prostý názov Kachorra. (matthew.17)