Jeanne a skvělý chlapík (festivalový název)

• Francie

Jeanne et le garçon formidable

Jeannin úžasný chlapec

Drama / Muzikál / Romantický

Francie, 1998, 98 min

• Houdini

Zlatý Medvěd - výběr(9.5.2006)

Febiofest 2011. Příjemný francouzský light muzikál s písněmi, které posunují děj. Akorát mi bylo záhadou, co to dělalo v sekci Jiný břeh...(28.3.2011)

Virginie Ledoyen musela být v ´98 orgasmem každého 96% muže! Naprosto dokonalá číča s perfektním tělem, připodobnitelná leda k Laetitii Castě. Jako muzikál hodně bídné, většina písniček jak pouťařské flašinety s choreografií á la ŠŠŠ Sugartown Rebelove, většinou se mi nelíbil ani zpěv. Pár výjimek (pianovka s Virginií a možná písnička na ulici, když se dozví pravdu) to nezachrání. Jako film o promiskuitní holce anebo snímek podporující toleranci k nemocným HIV docela fajn. Jacques Bonnaffé mi hodně připomínal Budaře. VIrginie ve filmu báječně líbala, milostné scény fajn zahrané.(1.9.2014)

6,0/10 Príjemná oddychová záležitosť na odreagovanie. Muzikálové vsuvky filmu vôbec neškodia, práve naopak - osviežujú (inak pomerne fádny) dej. A k tomu ako bonus nádherná V.L.(23.1.2007)