Zrádce

Únik

Akční / Thriller

Kanada, 1996, 90 min

• choze

První Goldsteinova bosworthovka a s přehledem nejstupidnější film o záchraně prezidenta všech dob. Prezident tu má pronést klíčový projev v jakémsi národním parku u přírodního gejzíru, který se za ním má v určitou chvíli rozstříknout. Jenže o kus dál havarovala cisterna s biologickou zbraní, která kontaminovala podzemní řeku napájející gejzír. Takže Boz, coby prezidentův bodyguard (s fotbalovou minulostí :), sám kontaminovaný, musí projít kritickou oblastí a přitom čelit těm, kteří by to rádi ututlali, aby zachránil prezidenta před kontaminací tím gejzírem. Klobouk dolů, něco tak báječně blbého se nevidí každý den. Takže zato, za ten tirák na útesu a za až hororovou scénu nakažení hrdinů u stanu, jednu hvězdičku. No tak Bozi, máš přece navíc, chlape.(28.1.2009)

• ripo

Tak takáto kravina sa naozaj nevidí každý deň ....!!! Neohrozený prezidentský bodyguard so škaredou rančerkou sa snažia odvrátiť globálnu katastrofu ..... Bože, ešte teraz mi behajú zimomriavky po chrbte ..... Keby sa Kameňák porovnával s týmto filmom, tak jednoznačne Troškovo veľdielo by malo potom patriť do zlatého fondu českej kinematografie .(14.3.2006)

• Wacoslav1

No mne to tak hrozny zase neprislo film ma docela slusnou hudbu a temnou atmosferu a taky je dukazem ze americka vlada jede ve vsem co se jen sustne jinak z Bosworthem to slo postupne z kopce ale natocil i horsi filmy nez je tenhle(13.11.2011)