Reklama

Reklama

Darkland: Návrat

Trailer 1

Před sedmi lety Zaid vyhlásil válku kodaňskému podsvětí, aby pomstil svého mrtvého bratra. Jeho sen o kariéře uznávaného kardiologa a šťastném rodinném životě se však rozplývá a Zaid ve vězení trpí ztrátou svého syna Noaha, se kterým ztratil veškerý kontakt. Když Zaida osloví policejní agent a nabídne mu propuštění výměnou za infiltraci do kodaňského podsvětí, Zaid to vnímá jako svou šanci, jak získat zpět zbytky rodinného života, o který přišel. Všechno má však svou cenu a Zaid si uvědomuje, že tím vážně ohrožuje život svého syna. Když se člověk stane součástí podsvětí, existuje pro něj vůbec ještě nějaká cesta ven? (Film Europe)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (11)

blondboss 

všechny recenze uživatele

Pokračovanie pôvodného Darklandu v trošku inej nôte ako predchodca, ale zato s jemne lepšími akčnými scénami. Každopádne ale je to len taká kopírka úspešnejších akčných filmov, kedy vidíme, ako sa dobrý chlapec infiltruje do podsvetia a killuje to tam hlava-nehlava. Nič nové pod slnkom a aj keď Dar Salim je taký dánsky Vin Diesel, nič to nemení na fakte, že tento snímok mi jednoducho prišiel zbytočný a hravo by som sa bez neho zaobišiel. Tú tretiu hviezdu dávam len kvôli Salimovi. 50 % ()

Krouťák 

všechny recenze uživatele

Přímočarejší a fous zábavnější než jednička. Bez zbytečného přikrášlování ((NE)podpora ze strany policie ve chvílích nouze a bez rádoby "Rocky" momentů, u kterých mi cukal koutek v jedničce). Pocitově by Zaidův příběh zasloužil trilogii, přičemž by jeho finální rozuzlení mělo jít ve šlépějích dvojky a v navozeném "Punisher" stylu ukázalo, kam až může člověka schopného adaptace, jedno špatné rozhodnutí dostat - 65%. ()

Reklama

BarryLyndon 

všechny recenze uživatele

Docela fajn 2 filmy s iráckým řízkem Dar Salimem, který byl skvělý v Covenantu od Ritchieho a nejnověji v seriálových Gentlemanech. Máme tu zaděláno na další povedenou severskou gangsterskou trilogii. Není to taková genialita jako Pusher nebo Snabba Cash. Ale jako méně náročná variace na Přání Smrti s Bronsonem. Problém je, že neví jestli to má být zábavný revanše thriller nebo drsná gangsterka a často se to hledá. Bez Dar Salima by to bylo špatný 6,5/10 ()

chamonix 

všechny recenze uživatele

Nepamatuju si jedničku, ale má ode mě pět *****, takže asi super. Tohle bohužel pohřbil už samotný začátek, kdy svědka popravili navzdory iks členům ochranné služby. Takové mantáky, jaké poslali do služby dánští scénáristé, nemá ani Policie ČR. Je to dobře natočené, je to evropské a dánské, hrajou tu mí oblíbení herci, ale úvod to zkrátka zabil.   +++   Dost to připomíná Faudu – oplácanej pleška v hlavní roli a totální faux pas na úvod. ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Dánové si tady nabíhají na slušnou trilogii. První díl byl více Punisher style, ale i druhý díl mi velmi sednul. První půl hodina se odehrává v Dánské věznici a to dokáže diváka přikovat k obrazovce okamžitě, poté po domluvě s policii má za úkol se infiltrovat do arabského gangu a je propuštěn a tu se tempo lehce zpomalí, aby to v závěrečné 40 minutovce zase slušně akčně nakoplo. Dar Salim hraje výborně, ikdyž je to dějově předvídatelné, tak to divák přesto žere a povedli se i záporáci, kde těm arabským šmejdům divák přeje jen smrt. Jsou tu i slušně napínavé sekvence a fighty jsou taky příjemně drsné, takže za mě opět spokojenost. 75% ()

Galerie (34)

Reklama

Reklama