Kdo se směje teď

Komika Berta Kreischera, uneseného ruskou mafií, pronásledují vzpomínky na opilecký studentský výlet... Bert čelí rodinné krizi a znovu se setkává se svým dlouho ztraceným otcem. Náhle se však objeví přízrak z jeho alkoholem prosáklé minulosti: vraždící gangster, který je odhodlán unést Berta zpět do jeho vlasti, aby tam odčinil své zločiny. (HBO Max)

Arsenal83

Od stand upu k celovečeráku, založené vraj na skutočných udalostiach, dozaista silno prefarbenými, a so stereotypným Ruskom - samá mafia, oligarchovia, hlúpi vrahovia, vtipný prízvuk, plno vodky. Dosť prehnaných vecí, ktoré s realitou majú určite pramálo, ale mnoho z toho bolo aj zábavné. Prekvapivo. ()

Marze

Neni to pro kazdeho, kdo nema rad tento typ komedie. Neni tu nic , co by se vyvinulo ve film. Vhodne pro fanousky Berta Kreischera i kdyz to neni tak zabavne jako jeho stand upy. Ma hodne energie a pusobi panovacne. Je to takove hloupe zabavne. Stroj je rozbity a ceka na opravu. Film je to hlucny, hruby, misty nesnesitelny,v rychlem tempu. Pribeh celkem funguje, komedie obcas. Vlastne to neni tak hrozne, jak by mohlo byt u filmu zalozenem na stand upu. ()

majo0007

Berta Kreischera a jeho stand-upy vôbec nepoznám a poster vyzerá ako cover z videokazety Intersonicu. Ale dal som tomu šancu a bol vcelku príjemne prekvapený. "Mašina" je fatty sympaťák (s ceckami, čo mu nezabudne pripomenúť každý záporák vo filme), čo sa snaží dať svoj život do cajku, ale dobehne ho opilecký rauš v mladosti. Síce sa nechytáte za bránicu, ale humor prekvapivo funguje, žiadne trapárny, Akcia nie je prepálená, ani to nevyzerá lacno a keď si k tomu ešte prirátate pár gore scénok a fajnový soundtrack, vyjde vám z toho pohodovka jak vyšitá (určite o dve triedy lepšia, než nedávna De Nirova About My Father, kde sa tiež riešia "daddy issue"). ()

JirkaLexa

Super zábavná a akční komedie, která si tak trochu dělá srandu i z ruSSké nátury, což to ještě povyšuje. Pořád se něco děje a nenudíte se. Nerozumím proč to má pouze lehce přes 50 %, většina lidí jsou prostě diletanti hodnotící komedie nebo třeba i horory měřítkem oskarových dramat a mimožánrově porovnávají jablka s hruškami. ()

majec4

Celkom vtipná, poriadne  za vlasy pritiahnutá komédia, ktorá mi spríjemnila večer. Miestami to bolo poriadne divoké a nemôžem sa ubrániť pocitu, že naposledy som takto fungujúcu "ozaj komédiu" videl možno v roku 2001. Hamill bol skvelý, takého fotríka by som fakt nechcel. Dej bol pekne vysvetlený, páčili sa mi dve dejové linky (minulosť vs. súčasnosť). Ruskej mafiánke sa po čase dalo fandiť a stvárnili s Bertom super dvojicu v zločine. O chlapovi som do filmu nepočul, takže táto reklama na neho splnila účel. Možno si aj nejaký špeciál pozriem, lebo vo filme jeho fórky na mňa fungovali dosť často. ()

• Aj keď väčšina príbehov, ktoré tvoria zápletku filmu, je do značnej miery založená na skutočnom príbehu, v čase uvedenia filmu nebola žiadna z Bertových skutočných dcér v skutočnosti nikdy zatknutá. (Arsenal83)
  • Vo vlaku Bert hovorí: „Zabil som Batmanových rodičov.“ Mark Hamill je známy tým, že je hlasom Jokera. (Arsenal83)