Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jak bojovat s vlastní nemohoucností? Filip má s ohledem na vedlejší účinky léčby strach z první společné noci s Hankou. Dokonce to ohrozí jejich začínající vztah. Čerstvě zamilovaná Jarka oznamuje Mirkovi, že se chce rozvést. (Česká televize)

Recenze (18)

vinnetou500 odpad!

všechny recenze uživatele

Epizoda tak na jednu hvězdičku, kde se celou dobu řeší jen to, jestli si borec koncem týdne vrzne. Vedlejší dějové linky pokračují ve své šablonovitosti. Za koniotomii beru i tu jedinou hvězdičku, kterou bych jinak dával. Takhle to prostě nefunguje... ale to se dá říct víceméně o všech aspektech, který nám seriál na mediky nabízí. ()

mischa 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

U tohoto dílu jsem uvažoval o menší hodnocení. Nějak se mi nezdál začátek a říkal jsem si, jak to, že minulý díl tě málem rozbrečel a tento jaksi ne. Tak jsem si pustil znovu přes ivysílání a podruhé jsem vnímal víc a pochopil nelehký úkol Filipa. Nechtěl zklamat a vlastně zklamal ne fyzicky, ale vnitřně. Ale závěr mě znovu donutil dát vysoké hodnocení.  Myslím tím, jak dokázal zachránit člověka odvážným činem. Je to prostě super seriál. ()

Reklama

Moviekitty 

všechny recenze uživatele

Lze vážné téma zpracovat humorně? Myslím, že zpracovat dané téma tak, aby to nebylo "necitlivé" pro lidi, kteří si rakovinou prošli, ale zároveň "slabé" pro diváky, kteří s rakovinou zkušenost nemají - což jsem ostatně díky Bohu i já, je obecně oříšek. Povedlo se to tedy ve Smyslu pro tumor? Já myslím, že tak na mé aktuální 4 z 5. Oceňuji hezké zpracování postavy Filipa, konkrétně jeho počáteční vykreslení jako divokého floutka, kterému se do teď dařilo vše, na co sáhnul, což bylo z mého pohledu nezbytné pro načítání jeho života. Zde za mě zapadaly, i z mého pohledu vkusně a decentně zpracované, sexuální scény v prvním díle, které zde mnoho puritánů odsuzovalo. Je však pravdou, že v nejnovějším 5. díle si to scénarista mohl aspoň u Terezy Brodské odpustit a scénu jen nastínit. Miluju však postavu Hany. Správně ostrá, sarkastická a přitom citlivá a milující. A Antonín v podání Jiřího Bartošky s jeho poznatky ze světa zvířat? Takového dědečka by chtěl snad každý. Věřím, že se seriál bude ubírat správným směrem a že si svou dosavadní kvalitu zachová. Za mě byl však zatím nejlepší 4. díl. Držím pěsti a těším se na další díl! ()

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

„Je tam aspoň nějakej pohyb nebo je to level žužu?“ Od dětství rozený vítěz má problém po sexuální stránce, protože vedlejší účinky léčby se prostě neptají. A první společná noc s Hankou ještě neproběhla. Nemoc v mladíkovi zvyklém na známosti na jednu noc evidentně „objevuje“ touhu po něčem dlouhotrvajícím. Když jsou právě tihle dva spolu, je to radost. Opravdu velká. Jenže tvůrci potřebovali zbytek epizody zase nějak vyplnit. Takže máma je na večírku umělců (kde se zase chová jako kráva), táta to pak rozbalí na diskotéce, respektive si nějakým záhadným způsobem získá do jeho příběhů zapálené hejno posluchaček. Úplně se pak v den D charakterově nevytáhne ani samotný Filip. Chápu nemoc, ale tohle byl absolutní (zbytečný) veletoč. Každopádně druhý den už všechno překvapivě funguje (stojí), jak má. Pokud jsem minule „chválil“ bývalé onkologické pacienty (ztráta vlasů), tentokrát je téma sexu znovu na oba palce nahoru. ()

jungewolf 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Herecký koncert A.Malé, F.Březiny, T.Brodské, P.Řezníčka a samozřejmě J.Bartošky. Vynikající milostná scéna Jarky(T.Brodská) a fotografa Davida(P.Vaněk) a taky Filipa(F.Březina) a Hanky(A.Malá) a ještě víc jejich následná hádka .... . Vynikající byla taky D.Mórová - galeristka Ester/kamarádka Jarky a její "loving art" ... -:) . Malou roličku Luďka, spolupacienta ve  Filipově pokoji famózně vystřihl Jan Holík . Záchrana života ragbisty z rivalského týmu byl nejsilnější moment ....  . Jednoznačně ZATÍM nejlepší díl . ***Tahle 5.epizoda je na webu Č.televize : ČT 1, neděle 4.2.2024, 20.10 . ()

Galerie (15)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama