Dědictví zla

(TV film)
  • Kanada The Possession of Michael D. (více)
všechny plakáty

Tento strhující a dramatický příběh se stal jedné americké rodině v osmdesátých letech. Mike a Jenny se po neúspěšných manželstvích rozhodli začít nový život. Avšak jejich společnému štěstí brání temná síla, když Mika začnou pronásledovat noční můry a na jeho těle se objeví bizardní fyzické symptomy. Často se dostává do nekontrolovatelného tranzu a hlasy, které slyší ho promění v nebezpečného démona. Když selže tradiční medicína, Mika a Jenny hledají pomoc u parapsychologických expertů. Těm se podaří zjistit, že Mike je posedlý temným dědictvím jeho otce a osvobodit se z tohoto stavu může jen pomocí hypnotického návratu do minulosti... (oficiální text distributora)

Lewaso

Autoři chtěli přijít s něčím originálním a tak vymysleli dědičnou posedlost. Bohužel to bylo poslední, s čím jsem se zatím nesetkal. Všechny příznaky posedlosti se daly předpokládat - vypálený nápis na zádech, nemožnost pohybu ve vypjatých chvílích, vraždění mimo smysly a změny očí v démonické (případně hadí jazyk) - všechno už tu bylo.Nicméně viděl jsem horší zhůvěřilosti. Takže jsem si řek’, že dám dvě, ale pak jsem třikrát usnul. Tak dávám jen jednu. ()

Časové pásmo bylo změněno