V den své plánované popravy se odsouzený sériový vrah setkává se svým psychiatrem. Během sezení vězeň prohlásí, že je démon a uvádí, že než jejich čas skončí, psychiatr sám spáchá tři vraždy. (geofre)

Easykill

Velice fungující! Tedy, alespoň na mě. Impozantní, Démonická debata se zajímavým Flenerym, který to hrál až překvapivě dobře. Jen občas zapomínal na to přiblblý mrkání, ale jinak hodně dobrý výkon. Otázky či debaty na téma, dobro vs zlo, mě vždycky fascinovaly. Ve filmu padne dost pravdivých věcí a skvěle se na to dívá. Zajímavé jak rozhovorový film dokáže udržet pozornost diváků. Málokdy se to povede tak dobře. Myšlenka i jistý přesah na výbornou. ()

Kushina

WAU! Tak tohle je pro mě překvapení mezi béčkovými horory roku. Říkate si, že film v jedné místnosti musí být hrozná nuda? No pokud Vás nebaví hluboké dialogy se spoustou proměnných, tak asi jo, pokud rádi dumáte a snažíte se něco domýšlet a předvídat, tak to je fim přesně pro Vás. Fakt jsem to hltal téměř po celou dobu filmu a nezklamalo to. 80% ()

Mukade

Prvé dve tretiny super, ale v poslednej tretine sa to zvrtlo do otáznikového vlažného čaju - velký pán démon totálne ovládal toho neboráka, ale akosi mu naprosto došiel dych pri posadnutí toho blca ktorý pritom  úplne súhlasil s tým aby ho posadol. No a to tamten urobil len na chvíľu a následne už ani nedokázal zabrániť aby mu ten debko úplne prepísal knihu na varovanie pred ním. What the fuck was that ?! Nekonzistentný bullshit ! Hviezda dokonca možno dve za to dolu.................. Pozerám že rovnaký názor má aj Cappuccino (jeho recka tu) ()

petrxx

Sice to bylo předvídatelné, ale i přesto se mi to líbilo. Mám rád tyhle filmy, které se odehrávají v jedné místnosti. ()

Baru.Class

Jak už u mě bývá dobrým zvykem, očekávání sem měla značně vysoká :) dle traileru to vypadalo jako slušnej psychologickej horůrek, nicméně díky provedení (obsazení, lokace, eskalace) to ve výsledku dost pokulhává. Námět je originální a zábavnej - démon v těle odsouzence na smrt a jeho cvokař, co má  rozhodnout, zda je při smyslech a tím pádem může na popravu, nebo ho prohlásí za mentálně chorýho a vyhne se křeslu. Asi sem náročnej divák, ale čekala sem mnohem víc - nepotěšila mě volba herců u hlavních postav, děj odehrávající se v jedný místnosti musí bejt strhující, nebo se celkem zákonitě začne divák po 10min nudit...I konec, kterej má asi lehce šokovat semnou nehnul, takže za mě zklamání, ale ne číčovina :) ()

Accuphose

Takhle, je to spíš na 4, ale s ohledem na bídu posledních let.... vlastně mi tam dramaturgicky vadilo, že pan doktor, byl poněkud méně duchaplný, nicméně s ohledem na americkou nabubřelost... S tím souvisí vlastně i konec. ()

Holly_Molly

Flaneryho onemanshow v kraťasu o 20-25 minutách, u kterýho se tvůrci na poslední chvíli utrhli ze řetězu, natáhli to na úmornou hodinu a půl plnou nudnejch pseudo-biblickejch žvástů a udělali z toho neuvěřitelně táhlej "horor" a peklo k nevydržení, který ne a ne skončit a pocitově má tak 3 hodiny..BOLEST! ()

Hexx

Jako blesk z čistého nebe přichází tato duo-konverzační seance mezi démonizovaným odsouzencem a psychiatrem, který ho má zapudit buď na křeslo či do blázince. A je to sakra zábavný pojezd na hořících gumách driftujícího démonického oře, který je v podání S. P. Flaneryho dokonalou rozběsněnou herní maškarádou, rozdělující diváky v to či ono, resp. čemu vlastně jeden či druhý tábor sledujících věří. Mám rád tyto nízkorozpočtové propracované snímky, které vždy zanechají pocit (ne)žádoucích otázek, úvah, soucitů.... ()

Dakota1978

Vcelku zajímavý námět, hezky natočený. Vadilo mi to, že to chvílemi bylo šíleně užvaněné, ale to asi konverzačky mají být, jen jsem prostě nestíhal a to patřím k pozorným divákům. Taky odosobnělost k hlavním postavám, sympatie jsem tentokrát nemohl věnovat ani jednomu z hlavních hrdinů. Prostě to ve mě nevyvolalo žádné emoce. Podruhé asi ne, ale kdo je na sterilní psychologické konverzační drámo, bude spokojený... ()