Andělé pomsty

Neil Kirk

Kostýmy:

Daiva Petrulyte
  • noby

Doktorka Quinnová s Pretty Woman v kožešině pro pět na středověké záchranné misi verbují další a další umyté a upravené ženy, aby společně máchaly meči a nechávaly před sebou umírat další a další drsné zločince. Díky fascinujícím hereckým výkonům a plytkým scénáristickým plkům má člověk pocit, že kouká na porno a každou chvíli začnou scény pro dospělé. Ta je sice jediná a až v polovině filmu, zato máte stále pocit, že je to porno. Ne kvůli záběrům, ale zvukům, za které by se nemuselo žádné stydět. Zápletka stojí za houby jako všechno ostatní. A pro ukázku scénáře nesmírně geniální repliku: „Nech mě jednou v životě udělat něco pro někoho jiného než pro mě, prosím!“(12.1.2010)

• merigieren

příbeh o matce, která vysvobodí syna od zlého pána. Přitom vyvolá povstání a získá pár věrných spolubojovnic. Tak v čem je problém? Nejspíš v pocitu zděšení a hrůzy když kdokoliv otevře ústa s nepřirozenýmy proslovy. I vítání se psem vypadá podivně, pejsa z ní moc nadšenej nebyl :-) Akční scény taky nejsou nic moc (já vím, dvojitá negace,...), nebo aspoň si to myslím, když sem u závěrečné scény zas fandil všem ať už se pobijí a mám klid.(29.8.2015)

• Lewaso

Červenoknihovnová slátanina. Pan režisér a scénárista zároveň se ani nenamáhal pospojovat si v hlavě historické souvislosti dané doby. Tu přisypal, tam ubral a nakonec posbíral herce z Holandska, Polska, Jihoafrické republiky, Běloruska a okolí a vytvořil seriál Xena Hoodová - první a zároveň poslední díl. Výprava ubohá, zoufale nudné dialogy. Vlastně bych měl dát odpad. Ale mám úlet na Rutgera Hauera - už od jeho předhollywoodské holandské éry. A už jsem ho přece jen dlouho neviděl...(14.4.2009)

• ali-n

Kam nemôže diabol, pošle ženu. Teda aspoň sa to tak hovorí. Warrior Angels boli nielen, ale aj kvôli nim vskutku čertovsky - zlé. Pár momentov, kde sa objavil Rutger Hauer a dokonca aj Arnold Vosloo, sa začínali podobať na ... film. No bojovníčky a najmä ich "akčné" scény boli hodnoverné asi ako betónová fitlopta. Nemalo to skrátka nič, čo by to mať malo. Nuž ale program cestou do Prahy som nevyberal. MOJE NAJ - Musím uznať, že dejepis nebol mojou silnou stránkou, až na pár období. To ale vážne vyrábali štíty veľkosti pecňa chleba?(5.3.2009)

• Tuax

Celkově špatně natočený film, který se sice tváří jako historický, ale spíše je to taková odnož fantasy. Jednu hvězdičku přidávám za úžasnou zlodějku, ta byla suprově zahraná a asi i nejlépe zvolená postava. Cikánka ještě docela ušla, ale zbylé dvě členky ženského kvarteta byly otřesné. Scénář celkově neoplýval nějakou nápaditostí, takže to bylo docela nezáživné. Díky aspoň za tu zlodějku, která to dost spestřila, oživila.(15.7.2010)

• - Film se natáčel ve Vilniusu v Litvě. (rafix)