Andělé pomsty

Fred Weintraub

Kostýmy:

Daiva Petrulyte
  • Luciaaas2

Tenkrát, když film byl poprvé v prodeji na DVD, tak sem neváhal a koupil si ho hned 399,- . Těšil sem se na krásný historický film. I když jsem věděl, že to bude běčkový s béčkovými herci, ale netušil sem, že až tak narazím. Na odpolední nedělní promítání to ujde. Ale od té doby, sem si výběr filmů pečlivě vybíral. Škoda nevyužitých herců, ale co na to, když scénař je hrozný, děravý, režie mdlá. Stím ani kašparek nevykouzlí velké divadlo. Škoda, námět nebyl zrovna nejhorší(20.5.2013)

• Tuax

Celkově špatně natočený film, který se sice tváří jako historický, ale spíše je to taková odnož fantasy. Jednu hvězdičku přidávám za úžasnou zlodějku, ta byla suprově zahraná a asi i nejlépe zvolená postava. Cikánka ještě docela ušla, ale zbylé dvě členky ženského kvarteta byly otřesné. Scénář celkově neoplýval nějakou nápaditostí, takže to bylo docela nezáživné. Díky aspoň za tu zlodějku, která to dost spestřila, oživila.(15.7.2010)

• Lewaso

Červenoknihovnová slátanina. Pan režisér a scénárista zároveň se ani nenamáhal pospojovat si v hlavě historické souvislosti dané doby. Tu přisypal, tam ubral a nakonec posbíral herce z Holandska, Polska, Jihoafrické republiky, Běloruska a okolí a vytvořil seriál Xena Hoodová - první a zároveň poslední díl. Výprava ubohá, zoufale nudné dialogy. Vlastně bych měl dát odpad. Ale mám úlet na Rutgera Hauera - už od jeho předhollywoodské holandské éry. A už jsem ho přece jen dlouho neviděl...(14.4.2009)

• Vampira

Včera jsem to viděla v TV. Původně jsem se na to koukat nechtěla, už podle nástinu děje jsem čekala, že to bude kravina ( a taky, že jo), ale náhodou jsem zahlédla Arnolda Vosloo a jen a jen kvůli němu jsem to dokoukala. Jinak je to opravdu bída s nouzí, idiocie scénáře je nezměrná, ale je to tak pitomé až je to (místama) směšné.(25.8.2012)

• merigieren

příbeh o matce, která vysvobodí syna od zlého pána. Přitom vyvolá povstání a získá pár věrných spolubojovnic. Tak v čem je problém? Nejspíš v pocitu zděšení a hrůzy když kdokoliv otevře ústa s nepřirozenýmy proslovy. I vítání se psem vypadá podivně, pejsa z ní moc nadšenej nebyl :-) Akční scény taky nejsou nic moc (já vím, dvojitá negace,...), nebo aspoň si to myslím, když sem u závěrečné scény zas fandil všem ať už se pobijí a mám klid.(29.8.2015)

• - Film se natáčel ve Vilniusu v Litvě. (rafix)